To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dwie kreseczki.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Spiot
Jestem tu nowa i pierwszy raz piszę.Mamy z mężem dwóch synów i staramy sieę o córeczkę.To drugi cykl starań i nie wim co robić już się pogubiłam z tymi testami.Od trzech dni wychodzą mi pozytywne,robię rano i wieczorem.W piatek współżyliśmy z mężem,i wczoraj, i nie wiem czy możemy się jeszcze kochać czy nie,brałam wiesiołek i też nie wiem czy kontynuować czy nie. Poradzcie coś bo jestem zdezorientowana, temperatura też mi niczego nie mówi a sluz raz jest taki ,że wydaje się być w ostatecznej fazie a raz go prawie wcale nie ma. Please HELP!!!
Eliszka
W prawidłowej ciąży nie ma przeciwskazeń do seksu. Co do wiesiołka to nie pomogę.
Jeśli testy wychodzą pozytywne to można Ci gratulować icon_smile.gif
Teraz do lekarza, zrobi Ci Usg, kiedy zobaczysz tą Kropeczkę będziesz wiedzieć wszystko icon_smile.gif
CZARNA863
Kochana jesli testy wychodza pozytywne to ja już po cichutku gratulujęicon_smile.gif
Wiesiołka należy brać tylko do owulki (sama go łykam)icon_smile.gif po owulacji już nie.
Pędź do lekarza albo wcześniej zrób betę będziesz miałą pewność 06.gif
Trzymam kciuki&&&&&&i pozdrawiam icon_biggrin.gif
Kiśka
I ja pozwolę sobie już po cichu gratulować icon_smile.gif Oby Wam się spełniło marzenie i doczekaliście się córeczki icon_smile.gif
Do gina siÄ™ szybko zapisuj icon_smile.gif
Fiefiora
Ale tu chyba o testy owulacyjne chodzi a nie ciążowe?????????
CZARNA863
No właśnie ja też nie bardzo wiedziałam które... 37.gif
Eliszka
A może faktycznie o owulacyjne ?? 29.gif Ale z kontekstu jasno nie wynika
Fiefiora
Najwyżej gratulowałyście Spiot owulacji icon_smile.gif
agabr
CZARNA863



Zależy jakiej firmy masz te testy bo niektóre są takie,że jak nie ma owulki to wychodzi I kreska,a jak jest owulka to II,natomiast są też takie gdzie jak nie ma owulki to wychodzaII,ale jedna jest bledsza od drugiej,natomiast gdy jest owulka to też wychodzą II,ale takie same lub ta kontrolna(ta co zawsze musi się pokazac) jest jaśniejsza....
Oj ale napisałam mam nadzieję,ze rozumiesz hehe
Pełna edycja
Szybka edycja

Spiot




Ok załapałam.Dzięki A testy mam LH testy firmy HYDREX. Jeśli zamieszałam to z góry przepraszam,dopiero co zaczęłam pisać i mam mało doświadczenia.Ale dzięki za uwagę.
użytkownik usunięty
CYTAT(agnieszkabryndza @ Wed, 19 Nov 2008 - 16:44) *
CZARNA863



Zależy jakiej firmy masz te testy bo niektóre są takie,że jak nie ma owulki to wychodzi I kreska,a jak jest owulka to II,natomiast są też takie gdzie jak nie ma owulki to wychodzaII,ale jedna jest bledsza od drugiej,natomiast gdy jest owulka to też wychodzą II,ale takie same lub ta kontrolna(ta co zawsze musi się pokazac) jest jaśniejsza....
Oj ale napisałam mam nadzieję,ze rozumiesz hehe
Pełna edycja
Szybka edycja

Spiot

Ok załapałam.Dzięki A testy mam LH testy firmy HYDREX. Jeśli zamieszałam to z góry przepraszam,dopiero co zaczęłam pisać i mam mało doświadczenia.Ale dzięki za uwagę.

icon_eek.gif
Bryndza, co to było? Jakiś wirus?
agabr
Nie nie wirus ,dziewczyna pomylila i musialam skopiowac.b
CZARNA863
Spiot jak co to pisz tylko na tym wątku,nie musisz zakładać kolejnych tematów tylko możesz odpisywać tu,potem się zgarnie od moderatora 06.gif. A nam też bedzie łatwiej bo będziemy wiedzieć gdzie Ci odp.Pozdrowionka
P.S jak tam postepy???? icon_razz.gif ( z testami)hihi
beata_77
Zapraszamy na staraczki, na prawdę można się bardzo dużo dowiedzieć i milutko spędzić czas, porozmawiać, nałapać fluidków.
Jak ja kocham to forum icon_smile.gif

https://www.maluchy.pl/forum/Starania-o-let...-cd-t57846.html

Fiefiorka [..."Najwyżej gratulowałyście Spiot owulacji icon_smile.gif"...] fajnie 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.