To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"to nie tak,jak myślisz kotku.."

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tyczka
Witam.
Oglądałyście może tę komedię..? Oboje lubimy komedie, mój ślubny ubóstwia wręcz "Kilera", swego czasu potrafił włączać go codziennie i zaśmiewać się do łez.. 06.gif
Dotąd żadna produkcja nie była porównywalna, więc zastanawiam się,czy warto pójść na to do kina podczas świątecznego przyjazdu do Polski..? Warto?
Ewelinek
Byliśmy wczoraj. Film jest dosyć zakręcony i choć na początku trochę nudnawy to później się rozkręca icon_wink.gif
Mariena
A ja w pewnym momencie miałam przesyt tym absurdem. Ogólnie pozytywnie, tylko może przesadzone, ale pewnie taka była formuła tej komedii.

Cudnie gra ten facet z kabaretu Mumio, zapomnialam nazwiska.
Ewelinek
CYTAT(Mariena @ Wed, 19 Nov 2008 - 01:11) *
Cudnie gra ten facet z kabaretu Mumio, zapomnialam nazwiska.


hehe, zupełnie jak w reklamach Plus-a 06.gif
sdw
Mumio się wspiął na szczyty icon_mrgreen.gif

Byłam na premierze icon_wink.gif Jak nie lubię, wręcz nie trawię komedii, tak ta mnie nawet rozbawiła icon_lol.gif Uważam, że jest lubicie tego typu filmy, powinniście się na nim świetnie bawić.
joanaz
Byłam na filmie z całą paczką (męzowie i żony). Przed senasem dobry koktail rozluźnił mięśnie i było super. Fajna komedia, pan z Mumio - rewelacja. Na smutny, szary listopadowy dzień jak znalazł. Polecam

joanna
Magawit
Hmmm,no to mnie troche skolowalyscie. Nie chcialam na to isc,bo w kolko ci sami aktorzy...Juz ma przesyt.Czy rynek pracy aktorskiej ejst juz tak nasycony? We wszystkich fiolmach polskich te same twarze...
Ale skoro polecacie,to jeszcze pomysle. No i twarze Mumio lubie icon_wink.gif
Mariena
Tu jest tylko jedna twarz Mumio 06.gif
Meggi
CYTAT(joanaz @ Wed, 19 Nov 2008 - 08:54) *
Byłam na filmie z całą paczką (męzowie i żony). Przed senasem dobry koktail rozluźnił mięśnie i było super. Fajna komedia, pan z Mumio - rewelacja. Na smutny, szary listopadowy dzień jak znalazł. Polecam

joanna


Wkońcu doczekałam sie relacji z filmu icon_wink.gif

czas sie wybrać icon_smile.gif Ogólnie lubie ostatnio wszystko co polskie, komedie, dramaty, seriale (Fala zbrodni, Oficer, Oficerowie, Glina) jestesmy coraz lepsi, masa fajnych filmów sie pojawia, nareszcie icon_smile.gif
No i kabarety tez mają wysyp.
misio
Byłam z mężem na premierze.
Troszke zakręcona, ale uśmialiśmy się do łez.
Warto się wybrać. Postać filmowa- Jakub Bazyl ( gościu z kabaretu i reklam Plusa) - genialna 04.gif
polecam
KIKI20
mnie jakoś nie przypadł do gustu
Pogoda
Gośc z Mumio, to Jacek Borusiński. icon_biggrin.gif
Edytkax
ja oglądałam go w domku właśnie wczoraj icon_wink.gif - jak niekoniecznie przepadam za komediami, rzadko co mnie w nich śmieszy to ta była świetna. zagmatwany ale naprawdę jest się z czego pośmiać. Polecam
gosma
tez jestem świeżo po oglądaniu domowym, mąż wymiękł i poszedł spać a ja obejrzałam do końca - bez rewelacji ale Jakub Bazyl rewela. 02.gif
#Margola
dla mnie i mojego P to chałowaty fil i strata czasu....jedynie Frycz i Pan od "plusa" pokazali co umieja...reszta do bani
Justina
Dla mnie rewelacja. Oglądaliśmy parę dni temu wieczorem. Tak się głośno śmialiśmy, że aż obudziliśmy roczną córeczkę icon_smile.gif
BTW Trzeba mieć pecha, żeby jechać z kochanką na weekend i spotkać żonę z kochankiem w tym samym hotelu na drugim końcu Polski. icon_smile.gif
Meggi
CYTAT(Justina @ Thu, 12 Feb 2009 - 17:56) *
.....BTW Trzeba mieć pecha, żeby jechać z kochanką na weekend i spotkać żonę z kochankiem w tym samym hotelu na drugim końcu Polski. icon_smile.gif

Hmmm mi raczej wyglądało na świetny spisek owej pary małżeńskiej icon_wink.gif Ta końcówka w aucie daje do myslenia, myslę, ze film tzreba obejrzec jeszcze raz pod innym kątem icon_wink.gif

Ja uwielbiam takie specyficzne poczucie humoru, film dla mnie swietny , Bazyl i Frycz rewelacyjni icon_smile.gif
beata_77
Mi się nie podobał.
Agnieszka AZJ
CYTAT(Justina @ Thu, 12 Feb 2009 - 17:56) *
BTW Trzeba mieć pecha, żeby jechać z kochanką na weekend i spotkać żonę z kochankiem w tym samym hotelu na drugim końcu Polski. icon_smile.gif


Wszystko się może zdarzyć. Nasz sąsiad wybrał się kiedyś z kochanką na weekend do pensjonatu nad morzem i spotkał tam... nie żonę, nie... sąsiadow czyli moich rodziców i mnie 03.gif

Edit:
pecha miał tym wiekszego, że dostał pokój przez ścianę z moimi rodzicami, ze wspólnym balkonem. A noce były gorące i nie dało się spać przy zamkniętych oknach.
ciao
mnie tez jakos nie zachwycil,za duzo absurdu
Adusiowa Mama
dwa podejścia zrobiłam i do końca nie obejrzałam...
może jeszcze ze dwa razy i skończę....
Bosanova
CYTAT(Justina @ Thu, 12 Feb 2009 - 17:56) *
BTW Trzeba mieć pecha, żeby jechać z kochanką na weekend i spotkać żonę z kochankiem w tym samym hotelu na drugim końcu Polski. icon_smile.gif

Film oglądałam jedynym okiem, ale z ostatniej sceny, gdzie to jadą w trójkę : Frycz_ojciec, Kasia_mama i Borusiński_syn wyszło,że oni to ukartowne mieli, tak? Że to mistyfikacja była?Przykrywka do napadu na bank?

mim0za
Obejrzałam wczoraj. Sama nie wiem czy mi się podobało. Chyba jednak zbyt dużo absurdów.
mim0za
Obejrzałam wczoraj. Sama nie wiem czy mi się podobało. Chyba jednak zbyt dużo absurdów.
Doruśka
No chyba ukartowane, albo zabrakło pomysłu na zakończenie, mnei rozśmieszył do łez.
naples
Niedawno siadlam w domu i zobaczylam...

Beznajdziejny, zupelnie spodziewalam sie czegos innego. To jeden z gorszych filmow jaki widzialam ostatnim czasy.
minka.
Zgodze sie z przedmowca 06.gif Film ani troche mnie nie rozbawil. Dluzyyyyyyzny takie, beznadzieja 37.gif
Pogoda
Hmmm... A my widzieliśmy wczoraj wieczorem z małżem i oboje całkiem dobrze się bawiliśmy. Łatwa, lekka i przyjemna komedia. Całkiem niezła w swoim gatunku, bo w sumie to nie pamiętam, żeby w dorobku polskiej kinematografii była tak udana komedia pomyłek. Specyficzna, oczywiście. I rozumiem, że nie każdemu przypadnie do gustu. icon_cool.gif Jacek Borusiński mnie nie zachwycił aż tak - znam jego możliwości sceniczne i w tym filmie ich nie miał możliwości ich do końca wykorzystać. Świetna dla mnie była postać siostry Doroty (tak się nazywała?). Nie aktorka, czy sposób grania, ale sama postać. Była w tym filmie trochę jak Wiewiórka w Epoce Lodowcowej icon_wink.gif)).
simonav
Wreszcie obejrzałam ten film za trzecim podejściem....Nie polecam,nuuuda 37.gif
Płacia
CYTAT(simonav @ Sat, 28 Feb 2009 - 23:50) *
Wreszcie obejrzałam ten film za trzecim podejściem....Nie polecam,nuuuda 37.gif


Podpiszę się, parsknęłam śmiechem raz jak już aburd sięgnął zenitu i miałam serdecznie dosc tego filmu.
Cały czas czekałam, aż się rozkręci i niestety ...
Dobrze, że znajomi mi to pożyczyli, a nie byłam na tym w kinie bo szkoda kasy na bilet, colę i popcorn icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.