To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kupić nie kupić............

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

0olka
Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy na "naszą zimę" warto kupować dziecku ciuszki na śnieg!
Zeszłej późnej jesieni kupiłam najmłodszemu Marcinkowi (wówczas lat 7) nowiutki kombinezon 1 cz. z myślą, że zima będzie bogata w śnieg i zdąży go zużyć ale tak się nie stało! Kombinezon był użyty kilka razy można powiedzieć na chlapę (niestety z mojej inicjatywy jako jedyny z pośród kolegów biegał w czymś takim icon_sad.gif ) no i kilkakrotnie w niestety bezśnieżne lecz mroźne dni podczas spacerów i dłuższych zakupów z czego syn nie był za bardzo zadowolony! Z tego powodu jestem zła, że tyle pieniędzy (ponad 200 zł) poszło w las gdyż na ten sezon ciuszek się już nie nadaje icon_sad.gif
Zdaję sobie sprawę z tego, że nikt nie jest w stanie przewidzieć pogody ale czy warto na nadchodzący sezon kupować dziecku kolejny podobny ciuch czy też lepiej dać sobie spokój tym bardziej, że żaden wyjazd na narty się nie szykuje 21.gif
wrona_j
moim zdaniem warto kupić choć spodnie od kombinezonu bo są praktyczniejsze niż cały. no i chodzi nie tylko o śnieg ale też właśnie o te mroźne dni. ja mam i kombinezon jednoczęściowy i same spodnie.
renata19750702
Ja kupuję dwuczęściowe. Kurtka przyda się zawsze, a spodnie albo tak, albo nie, ale na wszelki wypadek są...
mateczka_
Ja takie rzeczy kupuję używane za niewielkie pieniązki, ale jak miała bym kupić nowe to tez wybrałabym kurtke i spodnie icon_smile.gif
grzałka
u nas warto- jeszcze mi się nie zdarzyła zima żeby kombinezony nie były wykorzystane- ale może nie wszędzie w PL tak jest
semi
W zależności od wieku dziecka, chyba. Kiedy Leo był mały-przez pierwsze trzy lata-kupowałam cały kombinezon i sprawdzał sie niezależnie od pogody. Potem dwuczęsciowy, a od zeszłego roku tylko kurtke-gdyby nagle i niespodziewanie zrobiło się biało dokupie na allegro spodnie i już.
Ewelinek
zdecydowanie kurtkę i do tego ciepłe spodnie icon_smile.gif U nas jest tak, że zazwyczaj kupuję jakąś fajniejszą kurtkę i do niej dobieram ciepłe spodnie - najczęściej na Allegro lub w lumpku icon_smile.gif
Silije
Ja wylicytowałam rok temu na allegro kombinezon Reima w bajecznej cenie.
Julka miała go w zeszłym roku jeden raz na śniegu icon_rolleyes.gif
Ale ja mogę się przynajmniej pocieszać tym, że kiedyś te białe zimy przyjdą i załapie się w ten kombinezon jeszcze dwoje młodszych dzieci.
tysia24
My już prawie jesteśmy przygotowani na mroźną zimę i duuużo puszystego śniegu icon_wink.gif Dziubi biega w nowej ciepluchnej, grubej kurtce i na pewno całą zimę w niej przechodzi, spodni do niej nie mam, ale szukam. A żeby się nie wkurzać jak moje dziecko będzie na sankach zjeżdżało i tarzało się w śniegu, kupiłam też cały kombinezon za 20zł z lumpeksu i mam nadzieję, że będzie wykorzystany icon_wink.gif

Kocisława zwana Warkotem
U nas kombinezon jest podstawą wyposażenia zimowego.Nawet jeśli nie ma śniegu to sprawdza się idealnie.Po pierwsze Młoda jako typowa kobieta nie pójdzie do przedszkola w spodniach,więc zimą nie ma problemu z przebieraniem,bo zakłada po prostu kombinezon na spódnicę.Po drugie o wiele szybciej zakłada kombinezon od tych 2-częściowych kompletów.W tym roku mamy dostany komplet 2-częściowy(Toppollino)+lumpeksowy kombinezon za 15zł.
0olka
CYTAT(asiamarta1 @ Wed, 19 Nov 2008 - 18:20) *
.............Po drugie o wiele szybciej zakłada kombinezon od tych 2-częściowych kompletów.W tym roku mamy dostany komplet 2-częściowy(Toppollino)+lumpeksowy kombinezon za 15zł.


Z tego właśnie względu w zeszłym roku kupiłam jednoczęściowy bo było szybciej, sprawniej i wygodniej ! Może troszkę problematycznie w toalecie ale jednoczęściowy zawsze wydawał mi się o wiele pewniejszy icon_smile.gif Może rzeczywiście przejdę się do lumpka po sam spodenki.............. icon_neutral.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.