To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Laryngolog dziecięcy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mim0za
Szukam dobrego laryngologa dziecięcego w Bielsku. Gdzie lepiej usunąć trzeci migdał? W szpitalu czy centrum pediatrycznym na Cyniarskiej? Jak to w ogóle wygląda?
struÅ›
z tego co ja wiem to bardoz dobry jest dr Szcześniak i jest On z centrum pediatrycznego. Pare koleżanke było u niego na wycięciu trzeciego migdałka i bardzo siobie go chwalą
oliwka1983
A ja mam pytanie o laryngologa dla dziecka najlepiej w Dąbrowie Górniczej. Bo byłam u jednego ale szkoda gadać...
Ania Katowice
Oliwka, to skoro już jesteś z Dąbrowy Górniczej to możesz przejechac się do Będzina gdzie prywatnie przyjmuje dr. Mniszek na ulicy Tulipanów, w googlach znajdziesz telefon. Przyjmuje też na NFZ w Katowicach w przychodni na Powstańców oraz w szpitalu laryngologicznym na Nikiszowcu. Ale pierwszy raz warto pójść prywatnie. Polecam tą lekarkę, wycieła mojemu dziecku migdałki, wyleczyła ucho, ta zima jest o niebo lepsza niż poprzednia:-)
oliwka1983
Ania Katowice a ile kosztuje wizyta?Bo moja ma problem z baaaardzo dużą ilością woskowiny w uszach.
Ania Katowice
Wizyta prywatna kosztuje 100 zł.
Ev
A może skorzystaj ze szpitala laryngologicznego w Katowicach Jest tam kilku fajnych lekarzy.
kala101
JA polece chorzów szpital dla dzieci i dorosłych przyjmują zaróno prywatnie jak i z nfz ja tam chodze z małą i jestem bardzo zadowolona od urodzenia miała katar i zaraz po pierwszej wizycie i podaniu odpowiednich lekarstw katar zniknął i mamy wreszcie spokój icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.