To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Może tak: Ciekawe stronki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chojnol
Może warto by pomyśleć nad osobnym tematem, w którym można by umieszczać ciekawe linki do stron wraz z opisami.
Do tej pory spotykam je w różnych tematach, a tak były by razem. I polecając je innym nie trzeba będzie biegać po całym forum, bo ja już troszkę się pogubiłam.
Jewka
popieram, jakby co, to pokopiowałam z dawnego kochanego portalu sporo linków do zabawowych, edukacyjnych zdrowotnych stron, chętnie udostępnie
hekkate
No i co z tym tematem? Został gdzieś założony?
Tuathee86
Dziewczyny, nowy super sklep internetowy znalazłam [edit: moderacja - spam] Fajne promocje, rabaty !!! Niesamowite, jak szeroki asortyment zgromadzili w jednym miejscu!
Samuel
Witajcie, mamusie i taty!
Proszę o radę! Chcemy kupić mały prezencik dla dziecka (7 lat), gdzie może być dobry wybór? Książkę? [edit: moderacja] ? Tablet?
Dziękuję z góry.
arko897
a jakie to strony

___________________
zwrot podatku z niemiec
Stella25
nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię blog ojciec, fajne i ciekawe posty. Dużo znalazłam tam przydatnych informacji icon_smile.gif
KarolkaS
To ja chciałam powiedzieć o stronie Tipli.pl. To portal cashbackowy, już dużo z nim zaoszczędziłam. Ma bardzo dużo partnerów, wszystkie moje ulubione sklepy, np. BonPrix, Answear, Media Markt. Jako mama bardzo polecam. Której z nas nie przydadzą się dodatkowe pieniądze za zakupy? Polecam i życzę udanych zakupów!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.