To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kościół przyjazny maluszkom

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga_mama
Szukam kościoła we Wroclawiu, w którym odprawiane byłyby msze "przyjazne maluszkom". Marzy mi się msza dla rodziców takich całkiem małych dzieci, które to dzieci mogłyby sobie swobodnie biegać, nie ścigane pełnymi potępienia spojrzeniami przemiłych staruszek, nie musiałyby być co chwilę karcone czy wyprowadzone z kościoła. Czy moje marzenie to utopia? A moze istnieje we Wrocku taki kościół?
Nie chcemy chodzić na mszę na raty, a po dzisiejszej mszy spędzonej na podwórzu przed kościołem nie widzę innego wyjścia icon_sad.gif
A chciałabym, zeby Julka też miała jakiś kontakt z Bogiem...
Pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif
EwaW
W mojej byłej parafii - tj. Chrystusa Króla przy ul.Zachodniej, w niedzielę o 12.00 odprawiane są specjalne msze dla przedszkolaków - w dolnym kościele. Nigdy nie byłam na takiej mszy, ale widziałam, że sporo ludzi tam idzie z maluchami.
pozdrawiam
Ewa
Ewcia!
Jest taki nowy kościół na Biskupinie
Jest tam Msza św. o 11 . Nie jest to Msza specjalna dla przedszkolaków, nazywa się "dla dzieci", pezychodzą oczywiscie głównie dzieci wczesnoszkolne - wiadomo również z rodzeństwem. Nie zauważyłam, zeby komus przszkadzały kręcące sie maluchy, a jest ich zwykle sporo (pewnie jak komuś sie nie bardzo podoba , to przychodzi na inną godzinę). Ksiądz proboszcz też b. przychylny dzieciom, wesoły; przygrywa zespół muzyczny + schola dziecięca, pieśni tez na skoczną nutę icon_wink.gif

Jesli masz blisko, to spróbuj
ez
o 11.30 w podziemiach kościołu na Kruczej msza dla przedszkolaków krótka i ciepła. Polecam
Dorka
w kaplicy u Sióstr Elżbietanek na ul. Januszowickiej (Krzyki) są msze dla przedszkolaków (niestety nie wiem o jakiej godzinie)
aga_mama
Dzięki za wszystkie "typy" icon_smile.gif Najprawdopodobniej wybierzemy się do kościoła na Kruczej - jest najbliżej nas, poza tym Julka była tam chrzczona icon_smile.gif Szkoda, ze wcześniej o tym nie wiedzieliśmy...
Pozdrawiamy gorąco i jeszcze raz dzięki!
aga_mama
byliśmy dzisiaj na Kruczej - naprawdę jest super! Spóźniliśmy się trochę i ponieważ było bardzo dużo ludzi nie dopchaliśmy się do środka, ale atmosfera jest niesamowita icon_smile.gif
no i Mikołaj do dzieci przyszedł - Julka do teraz o nim mówi icon_biggrin.gif
dzięki ez icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.