To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Łóżko-autko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocisława zwana Warkotem
Syn mojej przyjaciółki miał takie "bajeranckie" łóżko.Krótko.Jak bowiem wiadomo dzieci uwielbiają rzucać się z rozpędu na łóżko.Ciężko było Maćkowi "trafić" i wiecznie chodził mocno poobijany.W końcu miarka się przebrała-wybił sobie obie górne jedynki i łóżko wywędrowało z jego pokoju,a jego miejsce zajął wysoki materac bez stelaża.
Edytkax
Łóżko superowe. Ja tam nie wiem czy wszystkie dzieci rzucają sie na łóżko, moje i moich znajomych nie, nauczone są też że po łóżku się nie skacze, nie wchodzi na stoły i nie stoi na krzesłach. Poza tym wiele dzieci ma łózka na stelażach a mój syn ma dodatkowo deseczkę żeby nie spadał w nocy i nawet nie jest poobijany co z kolei sugerowała mi kiedyś koleżanka, że będzie się obijał o tę deskę. Łóżko bardzo mi sie podoba, sama kiedyś myślałam o zakupie ale niestety koszt był dla nas za duży. Dla dziecka to na pewno niezła atrakcja.
sdw
Nie no, asiamarta, bez przesady icon_wink.gif Gdyby każdy nabytek rozpatrywać przez pryzmat wizji katastroficznych, to mieszkalibyśmy w gumowych domach bez klamek.
chaton
CYTAT(stara dobra wiolontela @ Wed, 26 Nov 2008 - 16:54) *
Nie no, asiamarta, bez przesady icon_wink.gif Gdyby każdy nabytek rozpatrywać przez pryzmat wizji katastroficznych, to mieszkalibyśmy w gumowych domach bez klamek.


Bardzo dobry pomysl. Ktos wie, gdzie takowe nabyc? Majac w domu akrobatke, bylabym zanteresowana takim domem. 04.gif 29.gif
morelka
chaton przez internet można zamówić
morelka
A które łóżka autka najbardziej wam sie podobają?
Kocisława zwana Warkotem
CYTAT(Edytkax @ Wed, 26 Nov 2008 - 16:44) *
Ja tam nie wiem czy wszystkie dzieci rzucają sie na łóżko, moje i moich znajomych nie, nauczone są też że po łóżku się nie skacze, nie wchodzi na stoły i nie stoi na krzesłach.


Moje dziecko skacze po łóżku(a ja bardzo często razem z nią 29.gif ),dlatego też posiadamy materace,które świetnie się do tego nadają.
Jeśli chodzi o wchodzenie na stoły i stanie na krzesłach,to moje dziecko wie,że się tego nie robi-ale zdarza jej się to.A twoim nie?
morelka
Mój syn ma 15 mieśięcy wchodzi sam na łóżko ale po nim nie skacze czasem tylko na nim stoi.
Lipopa
CYTAT(morelka @ Wed, 26 Nov 2008 - 17:06) *
A które łóżka autka najbardziej wam sie podobają?

lokomotywa 06.gif ale jak dla mnie strasznie duża cena (pomimo rzekomej promocji)
marghe.
CYTAT(morelka @ Wed, 26 Nov 2008 - 19:06) *
A które łóżka autka najbardziej wam sie podobają?


a Twojemu dziecku które najbardziej się podoba?
Edytkax
CYTAT(asiamarta1 @ Wed, 26 Nov 2008 - 17:07) *
Jeśli chodzi o wchodzenie na stoły i stanie na krzesłach,to moje dziecko wie,że się tego nie robi-ale zdarza jej się to.A twoim nie?

Zdarzyło jej się raz dopóki nie spadła ale ogólnie tłumaczę, że na krześle się siedzi a nie staje. Po prostu są rzeczy, których dzieci uczę, że nie robimy tak i do tego właśnie zalicza się wchodzenie na stoły, krzesła itp.

Co do łóżka to najbardziej podobał mi się link trzeci.
wrona_j
Lokomotywa jest ładna.

a co do wspinaczek na stoły i krzesła to w naszym przypadku tłumaczenie nie wiele pomaga. nawet podczas obiadu potrafi kilka razy wejść na stół pomimo, iż wie że na stole ma stać jedzenie a pupa siedzieć na krześle i za każdym razem jest ściągany ze stołu. obiad gotujemy zazwyczaj razem i Miki stoi na krześle przy blacie lub siedzi na blacie 37.gif . po łóżku skacze ale pilnowany lub trzymany za ręce. i tylko w domu.
Eliszka
Jeśli już miałabym kupić takie łóżko to wybrałabym model, który wystarczy dłużej niż do 5 lat, chociaż wizualnie i atrakcyjnie lokomotywa wygrywa.
dosia1
https://www.allegro.pl/item489979843_meble_...afa_kacper.html my mamy takie łóżko. Jest naprawdę fajne. Solidnie wykonane. Ma takie boczki, żeby dziecko nie spadło. I przede wszystkim jest duże. Ja swobodnie bmogłabym w nim spać. Polecam
morelka
Dzieki dziewczyny juz odkładam kase na łóżeczko a może wicie gdzie takie sklepy z łóżeczkami autkami na Śląsku?
Agnieszka(mamaMieszka)
Przepraszam za OT - Dosia1 - czy to lozko "Kacper" ma schowek na posciel??
Edit-pytam, bo nie znalazlam tej informacji na stronce producenta.
morelka
Postanowiłam z meżem ze bedziemy odkładać na łóżko autko https://www.allegro.pl/item482174839_sleepc...ent_gratis.html
mamuśka81
Z tych, które widzę w linkach zdecydowanie trzecie. Z pozostałych bałabym się upadku w nocy (młody bardzo się "rzuca").
Ja też przymierzam się do kupna podobnego łóżka, wybrałam takie :

https://mirat.pl/pl/product/view?id=244130
dosia1
Agnieszka, łózko Kacper nie ma schowka na pościel.
Pozdrawiam
Agnieszka(mamaMieszka)
Dosia, dzieki za odp. icon_smile.gif
Brak schowka to chyba jedyny minus w przypadku tego lozeczka.

Pozdrawiam
az
CYTAT(morelka @ Thu, 27 Nov 2008 - 16:16) *
Dzieki dziewczyny juz odkładam kase na łóżeczko a może wicie gdzie takie sklepy z łóżeczkami autkami na Śląsku?

W Katowicach w Agacie (obok Ikea) jest kilka takich łóżek. Jest też sporo aranżacji pokoi dla dzieci.
Katarzyna_1979
No to ja jeszcze się wypowiem icon_smile.gif

Od 4 lat mamy łóżko Formułę I ze Steep 2 - jest ono niezniszczalne, plastik jest super mocny, jedynie co jest nie takie jak przy zakupie, to jedna naklejka, która troszkę się sfatygowała, w miejscu gdzie mały schodzi najczęściej. Co to łóżko przeżyło, to przerasta ludzkie pojęcie - od skakania po nim aż do spania na nim trzech osób - ja, mąż i dziecko (ok. 220 kg)

ja kupiłam tu www.ihb.pl
Orinoko
Fajne te lozka, choc balabym sie wlasnie tego obijania, bo moj dziec to kaskader icon_wink.gif
Litka
Łóżko jest po prostu brzydkie, plastik fantastik.
Tree
W mój gust też nie trafiły te autka.
Ale przemawia do mnie to pierwsze jako produkt polski
mazia
CYTAT(Eliszka @ Thu, 27 Nov 2008 - 10:19) *
Jeśli już miałabym kupić takie łóżko to wybrałabym model, który wystarczy dłużej niż do 5 lat, chociaż wizualnie i atrakcyjnie lokomotywa wygrywa.


Dokładnie miałam takie same przemyślenia.,..
Ryjek
Moj Kacperek ma takie łózko icon_smile.gif Kolor niebieski:)

https://allegro.pl/item493172170_little_tik...d_2_kolory.html

Spi na nim sam w swoim okoju od ponad 2 miesiecy i jak do tej pory zdarzyło mu sie spac 2 razy w nocy. Wczesniej sypiał na nim w dzien podczas drzemek, bez zadnego upadku icon_smile.gif Łozko jest stabilne, bez schowka, wyonane z trwałego plastiku toz to Little Tikes. Łozko jest dosyc spore, gdyz moj Kapek potrafi na nim spać wpoprzek icon_smile.gif Wysokie jest ok 40-50 cm. Materac jest na stelazu drewnianym. Ja kupiłam uzywane łózeczko w stanie idealnym. Moj synek jest samochodziarzem wiec jest zachwycony icon_smile.gif
silwia2000
A ja znalazlam cos dla fanow Carsow
https://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfi...8644&tab=IS

i z serii Tomka
https://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfi...5643&tab=IS

pozdrawiam
Katarzyna_1979
CYTAT(Eliszka @ Thu, 27 Nov 2008 - 08:19) *
Jeśli już miałabym kupić takie łóżko to wybrałabym model, który wystarczy dłużej niż do 5 lat,


No to mój synek ma już ponad 5 lat i nadal dużo mu zostaje do końca łóżka. Materac ma wymiar: 186 (długość) x 96 (szerokość), łóżko jeszcze więcej icon_wink.gif
morelka
A mi tam sie podoba moje wybrane łóżko plastiko
bolka
Oglądaliśmy nie dawno w Agacie i powiem, że fajnie są wykonane, do tego ceny czasem obniżone...
Mąż namawia na to łóżko (a raczej dwa, bo wkrótce musiałby też Adaś takie mieć), jednak dla mnie te łóżka są za 'atrakcyjne'...
...w pokoju pełnym zabawek, w tym namiot, piłeczki, duże rozmiary pluszaków, obklejone bajkowo ściany, dziecięcy dywan, firanki, mnóstwo kolorów, zabawek... no nie widzę żeby do tego wszystkiego doszło takie bajeranckie łóżko. Jak dla mnie przesyt, jeszcze takie łóżko bardziej mi pasuje do miejsca zabawy, a nie wyciszenia, spania...
Co nie zmienia faktu, że nie mam pewności czy takich nie kupimy 06.gif
morelka
Chciałam juz teraz kupic synowki łóżko tylko boje sie ze spadnie z niego w czasie snu a syn juz ma 19 mieśiecy.
morelka
Dzisiaj zamówiłam te łóżko auto sleep car https://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=600807106 na jutro bedzie.
morelka
Mamy łózko auto sleep car
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.