To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zgrubienie w piersi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

raja
Wczoraj wyczułam zgrubienie w piersi i troche sie martwie wiem że powinnam pójść do lekarza ale za 3 dni mam dostać okres więc chyba zaczekam . Czy coś się stanie jak poczekam? i czy to moze mieć związek z tym że 3 tyg po porodzie miałam zapalenie piersi i brałam leki na spalenie pokarmu?prosze niech ktoś odpisze icon_sad.gif
Kocurek
Raja, do lekarza i tak pasuje iść.
Correa
Temat dla mnie na czasie bo pare tyg temu tez cos wyczułam w jednej piersi czego w drugiej nie było. Najpierw poszłam do ginekologa swojego. Pomacał i stwierdzil ze cos jest ale nic złego. Poszłam wiec na USG i okazało sie ze po karmieniu w piersiach czesto jakies takie gruziołki zostają. Nic strasznego. Idz do lekarza zeby rozwiac wątpliowsci i nie matrwic sie na zapas. Powodzenia icon_smile.gif
raja
correa dzieki bardzo mnie pocieszyła
raja
pocieszyłaś (moja mała wcisnęła mi ent zanim skończyłam pisać) ide jutro do lekarza i troche się boje ale mam nadzieje że to nic złego pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.