To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie łózko?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewelinek
Hej,

Noszę się z zamiarem kupienia Antkowi normalnego łóżka. Wiem czego chcę, upatrzyłam już coś nawet, chciałabym jednak usłyszeć Wasze opinie.

To tak:

Interesuje mnie łóżko wyższe - antresola. Wyższe ale nie za wysoki bo:
1 nie chcę, żeby Młody spał pod samym sufitem,
2 jakby tfu tfu zleciał z wyra 180cm nad ziemią mogłoby nie być fajnie,
3 łóżko ma być wyższe ze względu na to, że nie mamy dużo miejsca w Antka pokoju i pod tym łóżkiem mogłoby się zmieścić parę pudeł z jego zabawkami icon_biggrin.gif

Łóżko powinno być:
drewniane,
dobrze wykonane
drabinka do wchodzenia powinna być pod lekkim kątem
bez wspinaczek, zjeżdżalni i innych niepotrzebnych elementów - to ma być łózko do spania a nie plac zabaw icon_wink.gif

Ma kosztować do 1000zł z materacem przynajmniej pianka+kokos.

Znalazłam takie:
Karol - średni
Seria Karol - bez zjeżdżalni i wspinaczek

Ogólnie firma Piętrus jakoś najbardziej przypadła mi do gustu - zna ktoś może tę firmę?

Kurczę, no sprzedaję swój prawie nowy, zajefajny telefon, żeby temu mojemu jedynakowi fajoskie łóżko kupić więc nie chcę być zawiedziona icon_wink.gif

Z góry dzięki


myszka
Ewelinek, jakiś czas temu założyłam podobny wątek. Dziewczyny oprócz Piętrusa poleciły też kilka innych firm. Porównaj, może coś Ci wpadnie w oko.
Ewelinek
myszko, dziękuję icon_biggrin.gif
tysia24
Na temat wyższych łóżek nie potrafię się wypowiedzieć, ale jeśli chodzi o normalne łóżka, my mamy takie i jestem mega zadowolona z zakupu icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.