To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mata do tańczenia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
e_Ena
Szukam prezentu dla 6 latki, myślałam o takiej macie. Tylko nie bardzo wiem na czym ta zabawa ma polegać? Podłącza się matę do tv i co? wybiera się muzykę? Jest tam podany jakiś układ kroków? Ma ktoś taką matę?
jaAga*
Ja się podłączę do pytania, bo też mnie takie coś interesuje w ramach prezentu.
Mika
powiem tak -ma ta do tv jest do wielkiej D icon_wink.gif
mam i nie polecam
ale w zeszłym roku kupiłam Oli drugą matę- do kompa
to ci dopiero szał icon_lol.gif -wszyscy w domu skaczą icon_wink.gif
do tego jest darmowy program do ściagnięcia z netu,muzykę z krokami (czasem i teledyskami) też się z netu ściąga
można i samemu stworzyć
www.krokmania.com

ostatnio złapałyśmy się z Olką na tym,że słysząc jakiś utwór patrzymy na siebie i równocześnie mówimy .. "oooo z maty" icon_lol.gif

my mamy takÄ…
https://www.allegro.pl/item486197542_mega_h..._stepmania.html
warto zobaczyć film w tej aukcji icon_wink.gif
Truśka
Kupowałam na prezent taką.
Mika
hehehe Truśka to takie same maty icon_wink.gif

szukać najtańszej w tych kolorach,nie sugerować się dodanym programem,bo on i tak jest za darmo w necie icon_wink.gif
https://www.stepmania.com/
dobrze żeby miała ukośne strzałki -nie każdy lubi w nie skakać,ale są piosenki na skośne tupanie
Tamara79
Interesują mnie te maty, ale chciałabym aby jednoczesnie dwie osoby mogły tańczyć (czyt. wspólny prezent dla całej rodziny- taniej wyjdzie niż cztery osobne).
Są takowe maty, możecie cos sprawdzonego polecić?
A może lepiej twistera? dal całej rodziny zabawa hmm?
Pogoda
Najlepsza jest zabawa na dwie maty. I potwierdzam, że lepsze są te podłączane do komputera niż do TV. Podwójnych to chyba nie ma, ale wysatrczy kupić dwie i... to jest dopiero JAAAZDAAAA icon_wink.gif
fifafo
moje dziciaki też ostatnio u rodzinki czwiczyły moja sis ma ( obecnie 16 lat) i jest zadowolona icon_smile.gif
Litka
my jakoś próbujemy się przekonać do maty, kupiona na gwiazdke z zeszłym roku, użyta dwa razy, a uwielbiamy takie wspólne skakanki i zabawy, ale jakoś nam piosenki nie podpasowały, sama sieczka icon_smile.gif
WiolkaTG
Martynka dostała teraz na 4 urodzinki Mate i najbardziej zadowolony jest tata heheh śmigają na niej ostro i fajnei mozna spalic kalorie icon_smile.gif Polecam naprawde ale mate do kompa świetne piosenki mozna sciagnac wraz z deledyskami co niektóre. Jak dla mnie super prezent icon_smile.gif
Tamara79
Chyba siÄ™ zdecydujÄ™, dzieki za podpowiedzi
tylko konkretnie to która, bo ceny różniste? macie jakiś typ? od czego zależy cena od firmy?
Dziewczyny w zeszłym roku pisały, że najtańszą, hmm ale za 69zł???? o taka o na przykład??? https://www.allegro.pl/item809672847_mata_d...00_utworow.html

skąd mam wiedzieć, czy bedzie dobra dla 5 latki? tzn nie za trudna
kasiulek
Kanuś, moja 5-latka ma matę, którą wskazałaś. Potrafi tylko na niej tańczyć na najniższym poziomie i to nie do wszystkich piosenek. Moim zdaniem trochę za trudna dla 5-latki, przynajmniej mojej icon_smile.gif
Mika
my mamy prawie identycznÄ…
trudność nie polega na rodzaju maty,a na piosenkach i ukladzie
im mniejsze dziecko tym mniej musi być kroków
niektóre są powtarzalne -można nauczyć się na pamięć icon_wink.gif
na stepmanię można ściągać samemu i wybierać tylko te które chcemy
ja mam takie przy których musialabym ćwiczyć chyba z 10 lat po 5h dziennie żeby przeskakać cały utwór icon_lol.gif
Mika
dubel icon_wink.gif
Mika
CYTAT(KanuÅ› @ Thu, 12 Nov 2009 - 16:16) *
Interesują mnie te maty, ale chciałabym aby jednoczesnie dwie osoby mogły tańczyć (czyt. wspólny prezent dla całej rodziny- taniej wyjdzie niż cztery osobne).
Są takowe maty, możecie cos sprawdzonego polecić?
A może lepiej twistera? dal całej rodziny zabawa hmm?


sa i podwójne icon_wink.gif
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=813077368
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=812857749
ale trzeba poczytać na forach jak jest z podłączeniami
bo wiem,że niektórzy mieli kłopoty przy podłączeniu dwóch niezależnych na raz -jakieś pralotki,cuda wianki trzeba bylo robić żeby grało razem i się nie zawieszało icon_wink.gif
kasiulek
CYTAT(Mika @ Thu, 12 Nov 2009 - 20:46) *
my mamy prawie identycznÄ…
trudność nie polega na rodzaju maty,a na piosenkach i ukladzie
im mniejsze dziecko tym mniej musi być kroków
niektóre są powtarzalne -można nauczyć się na pamięć icon_wink.gif
na stepmanię można ściągać samemu i wybierać tylko te które chcemy
ja mam takie przy których musialabym ćwiczyć chyba z 10 lat po 5h dziennie żeby przeskakać cały utwór icon_lol.gif


mi tez chodziło o trudność piosenek, nie wyraziłam się do końca jasno. My na razie korzystamy z tych dołączonych na płycie.
Ale muszę poszukać czegoś łatwiejszego.
WiolkaTG
My chyba mamy taka mate https://www.allegro.pl/item807681656_mata_d...gra_dvd_pl.html i jesteśmy z niej zadowoleni icon_smile.gif
siłaczka
Słuchajcie a dlaczego te podłączane do TV są do kitu? Wytłumaczcie proszę bo własnie byłam o krok od kupna ale takiej do komutera nie mam mozliwości podłączyć, przed komputerem nie ma miejsca po prostu a rozstawianie w salonie z laptopem może się skończyć źle dla laptopa, Ignac zbyt ekspansywny jest jeszcze.
Tamara79
No właśnie podpisuje się pod pytaniem.
Z tego co wyczytałam to te do komputera są o tyle lepsze, że mozna sciągać z netu nowe utwory. Ale pewności nie mam.

ja zamierzam kupić taka na komputer i TV. https://www.allegro.pl/item815648789_pc_dan...a_2010_dvd.html

wolałabym tą bo jest tańsza, ale chyba tylko na komp https://www.allegro.pl/item812774646_mata_d...mania_2009.html
Mika
jeśli te komputerowo-tv są takie jak same do tv to jest to ...badziew icon_wink.gif
znaczy fajne jak się podłączy do kompa i włączy stepmanię
podłączając do tv zostaja tylko gry wgrane w "mini konsolę" -irytujący dźwięk,beznadziejna grafika
ale można przecież podłączyć matę do kompa,kompa do tv icon_wink.gif
siłaczka
Mika ale dlaczego badziew?
Mika
jeśli dobrze myślę,to jest tak jak w którymś linku podanym wcześniej
ooo tu https://www.allegro.pl/item807681656_mata_d...gra_dvd_pl.html
pierwsze zdjęcia to gry przy podłączeniu do tv, następne -to stepmania w wersji podłączenia do komputera
w wersji tv grasz jak na ... atari icon_lol.gif
mam dwie -oddzielnÄ… do tv i drugÄ… do kompa -niebo i ziemia
ta do tv nówka sztuka nie śmigana,a mnie głupio sprzedać coby ludzi nie naciągnąć na technologię zeszlego wieku icon_wink.gif

teraz tak po allegro skaczę -może są maty które nie maja tego mini badziewia i odbierają przez dvd normalną stepmanię czy inny program przyzwoitej jakości?
https://www.allegro.pl/item809672847_mata_d...00_utworow.html tu jest niby i do tv,trochę mało informacji,nie jest wprost napisane czy przy podłączeniu do kompa i do tv idzie ten sam program
Tamara79
To ja już teraz nic nie wiem icon_sad.gif
https://www.allegro.pl/item815648789_pc_dan...a_2010_dvd.html
W opisie aukcji jest napisane "Mozliwosc podłączenia do komputera PC lub do TV - wbudowana gra. Najnowsza odsłona DANCE MATY - model 2010 wraz z grą STEPMANIA COILMIX 2009, w całości po polsku. Poraz pierwszy na DVD! "
będzie dobra?
Kurcze nie chciała bym bubla kupić. Oni (potencjalni przyszli własciciele maty) nie maja zbytnio miejsca przed komputerem icon_sad.gif
Mika
Kanuś -tu się sprawdza powiedzenie,że koniec języka za przewodnika icon_wink.gif
znaczy trzeba zapytać sprzedawcy czy stepmania działa również na tv i tyle icon_wink.gif

w carrefour`e sÄ… maty na PS2 -jak ktoÅ› ma PS icon_wink.gif
agarad
Mika widzę że jesteś specem w tej materii, poprosze więc o wiedzę w pigułce na co zwrócić uwagę , co ta mata ma mieć a czego nie;-) bo z wątku wyczytałam , że do kompa tak a do TV nie ale czy na coś jeszcze nalezy zwrócić uwgę?
Mika
jak dla początkujących to na nic już zwracać uwagi nie trzeba icon_wink.gif
nawet jeśli będzie tania i bez gry to no prolemos -stepmania jest do ściągnięcia w necie ZA DARMO icon_wink.gif więc to żadne dobre serce sprzedającego,że ja daje icon_wink.gif
później można zarejestrować na krokomanii,poczytać wątki,ściągać utwory albo nawet samemu je komponować z krokami icon_wink.gif
nasza mata jest najzwyklejsza,kupiona ze 2 lata temu za jakieÅ› 60-70 zeta
truska
Ten mały to niezle wymiata
link icon_biggrin.gif


MatÄ™ zamiar kupic pozniej ale chyba skusze sie wczeniej bo sama chetnie poskaczÄ™ 04.gif 43.gif
Xenna
CYTAT(Mika @ Tue, 02 Dec 2008 - 08:53) *
powiem tak -ma ta do tv jest do wielkiej D icon_wink.gif
mam i nie polecam
ale w zeszłym roku kupiłam Oli drugą matę- do kompa
to ci dopiero szał icon_lol.gif -wszyscy w domu skaczą icon_wink.gif
do tego jest darmowy program do ściagnięcia z netu,muzykę z krokami (czasem i teledyskami) też się z netu ściąga
można i samemu stworzyć
www.krokmania.com

ostatnio złapałyśmy się z Olką na tym,że słysząc jakiś utwór patrzymy na siebie i równocześnie mówimy .. "oooo z maty" icon_lol.gif

my mamy takÄ…
https://www.allegro.pl/item486197542_mega_h..._stepmania.html
warto zobaczyć film w tej aukcji icon_wink.gif

Mikaa mozesz jeszcze raz podać mi link do tej fajnej maty?
acha,a jak AntoÅ› radzi sobie na tej macie,Å‚apie rytm?
truska
Xenna Prawdopodobnie chodziło o tą matę

Mata
Mika
sorry Xenna - uciekł mi ten post
ale Truśka trafiła -my mamy identyczną mimo,że jeszcze 2 lata temu kosztowała 2 razy tyle icon_wink.gif
wniosek z tego,że spokojnie i tania się nada,a cena może ma znaczenie jeśli ktoś chce skakać bardziej profesjonalnie a nie z .. doskoku icon_lol.gif
Tusiol
Mika, ja z tych wolnokumajÄ…cych.
Poczytałam, wiem, że ściągać muzykę można, że ma być do komputera
Ale którą polecasz???

https://mariolafruwa.pl/product-pol-1595-Ma...9-z-DVD-PL.html

https://www.allegro.pl/item816333217_mega_h..._stepmania.html

Ale obie nie mają ukośnych strzałek???

Bartek dziś wyartykował zainteresowanie matą. Ku mojemu zaskoczeniu.
Mika
pierwsza ma narysowane icon_wink.gif z resztą i w opisie jest 8+2 czyli ośmiokierunkowa +2 klawisze funkcyjne
druga wygląda tak samo jak moja,a u mnie te kółka/krzyżyki robią za strzałki-trzeba by było sprzedawcy zapytać
dla kogoś komu nie bedzie się chciało siedzieć,wybierać i ściągać utworów polecam pierwszą -gotowiec z 500 utworami icon_wink.gif
Tusiol
CYTAT(Mika @ Sun, 22 Nov 2009 - 23:28) *
pierwsza ma narysowane icon_wink.gif z resztą i w opisie jest 8+2 czyli ośmiokierunkowa +2 klawisze funkcyjne
druga wygląda tak samo jak moja,a u mnie te kółka/krzyżyki robią za strzałki-trzeba by było sprzedawcy zapytać
dla kogoś komu nie bedzie się chciało siedzieć,wybierać i ściągać utworów polecam pierwszą -gotowiec z 500 utworami icon_wink.gif


Dzięki Mika.
Siedzieć i wybierać mogę. To nie problem.
Zadam pytanie sprzedajÄ…cemu o tÄ… drugÄ….
Nie mam ochoty wydawać za dużo kasy, bo nie mam żadnej gwarancji, że Bartek załapie. Szybciej ja 29.gif .
truska
A myslicie ze ta będzie dobra

ta icon_biggrin.gif

Chodzi mi o to czy da siÄ™ do niej zgrac/wgrac stepmaniÄ™ ?
Tusiol
CYTAT(Tusiol @ Sun, 22 Nov 2009 - 23:10) *


Ta również jest ośmiokierunkowa.
Chyba zdecydujemy się na tą. Tym bardziej, ze Wrzodek list "napisał" i ma być mata.
cath
Ja znalazłam taką mtę i zastanawiam się czy bedzie odpowiednia dla 4 latki, bo wydaje mi się ze jest latwejsza niż te które podawalyście w linkach. Jak myślicie?
Xenna
truska i Mika bardzo Wam dziękuję!
Faktycznie,cena jest atrakcyjna icon_wink.gif
hawah
CYTAT(Tusiol @ Sun, 22 Nov 2009 - 23:10) *


Kupiliśmy tę powyżej córce na Mikołaja i jest super, cała rodzina skacze od rana i frajdę mamy niesamowitą icon_smile.gif Jutro nie wstanę chyba, tak mnie nogi bolą...
Ludek
CYTAT(hawah @ Sun, 06 Dec 2009 - 16:55) *
Kupiliśmy tę powyżej córce na Mikołaja i jest super, cała rodzina skacze od rana i frajdę mamy niesamowitą icon_smile.gif Jutro nie wstanę chyba, tak mnie nogi bolą...


Czy ona ma polskÄ… wersjÄ™ stepmanii?

Czy te krzyzyki, kółka robią za strzałki?
wiesiołek
CYTAT(hawah @ Sun, 06 Dec 2009 - 16:55) *
Kupiliśmy tę powyżej córce na Mikołaja i jest super, cała rodzina skacze od rana i frajdę mamy niesamowitą icon_smile.gif Jutro nie wstanę chyba, tak mnie nogi bolą...


Potwierdż mi prosze , że Twoja jest ośmiokierunkowa ,bo się nieco pogubiłam.
Tusiol
Mika, mam nadzieję, ze jeszcze tu zajrzysz. A może któraś z Was dziewczyny wie, co i jak.
No nie radzimy sobie. Skaczemy, depczemy, ale efekt marny.
Już wiem, że nadepnąć należy jak strzałki są na górze ekranu.
Wybieram wolne utwory, dla początkujacych o małym stopniu trudnościc - i nic z tego.
W sumie zabawa fajna, ale żeby za tym bieganiem jakieś efekty były.

Nie wiem, może jakas garść rad. Może coś źle robimy???
Tusiol
A może mata bania???
Mamy tą za niecałe 40 zł.
grzałka
no, ale przecież masz od razu informację zwrotna, czy perfect czy miss, a potem masz podsumowanie piosenki- Ania tez dostała tę z drugiego linku i działa, najpierw jeszcze sobie ogląda wersję demo przed piosenką

ale Å‚atwe to nie jest, fakt 29.gif
Tusiol
Grzałka, no mam. I nawet miałam i perfect i good, ale też miss i boo 06.gif .
Tylko szokuje mnie ilość nietrafionych nadepnięć.
A o wersji demo nie wiedziałam. Musimy sprawdzić.

Kurcze zabawa fajna, skakać mi się bardzo chce, ale żebym chociaż przejść do drugiego etapu.
truska
Macie moze namiary skÄ…d pobrac jakies fajne piosenki do maty tanecznej ?
agarad
Odgrzebuje wątek, bo wprawdzie już tu kiedyś zabierałam głos i chciałam matę nabyć ale jakoś tak wyszło, że nie kupiłam....

Teraz ponownie przymierzam się do zakupu i zapewne coś się w temacie zmieniło icon_wink.gif - zatem co macie i co polecacie i na co wrócić uwagę?
chica
Ja też się dopisuję, czy ktoś może polecić dobrą matę do tańczenia wartą kupienia? Z tego co doczytałam to lepsze są te do komputera? Tylko może ktoś może polecić konkretną nazwę, żeby ne szukać po omacku...
sdw
Pojęcia nie mam, jaką mają dziewczyny, ale uzywaly i z kompem i z telewizorem. Chętnie się jej pozbędę, zresztą, bo nieszczególnie je zainteresowala. Z tydzień byla w użyciu może, a później odstawiona do leżakowania.
pati.n
CYTAT(sdw @ Wed, 21 Nov 2012 - 22:15) *
Pojęcia nie mam, jaką mają dziewczyny, ale uzywaly i z kompem i z telewizorem. Chętnie się jej pozbędę, zresztą, bo nieszczególnie je zainteresowala. Z tydzień byla w użyciu może, a później odstawiona do leżakowania.


jak u nas
ania_411
Odkopuje icon_smile.gif Jest coś nowego na rynku? Potrzebuje mate dla 6latki. Ktoś coś ma w domu i może polecić?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.