To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staraczek odsłona XV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
inka-24

Wątek ten a raczej jego kontynuacja, przeznaczona jest dla wszystkich starających się o dziecko.
Oczywiście życzę Wam jak i sobie, aby ta XV już część była dla nas szczęśliwa i bardziej owocna niż poprzednia.

LINKOWNIA:

Badania przed planowaną ciążą
Wszystko o staraniach i ciąży
Zasady mierzenia temperatury, obserwacji śluzu, NPR


A oto nasze ciężaróweczki które zobaczyły już II kreseczki:


rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Te dziewczyny co prawda powinny być wpisane w topik poprzedni, ale...
Nam będą dawały nadzieje
06.gif
rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 4 miesiącach starań!!!

rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po wystartowaniu!!!

rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 24 miesiącach starań!!!

rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 5 miesiącach starań!!!

rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 17 miesiącach starań!!!

rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 4 miesiącach starań!!!

rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 2 miesiącach starań!!!

rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif po 10 miesiącach starań!!!

rollbaby.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif w pierwszym miesiącu starań!!!



ŻYCZYMY SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY



Nasze aktualnie walczące-starające:

Kabi 39 cykl starań - @ 16.11.2008 - cykl 27 dni
Inka-24 32 cykl starań - @ 29.03.2009 - cykl 30
Milutka 28 cykl starań - @ 28.03.2009
Mama nadzieja 30 miesięcy starań
CZARNA863 - 22 cykl starań - @ 10.03.2009
Kaelsa - 14 cykl starań - @ 09.04.2009 - cykl 28 dni
andzia 79 - 8 cykl starań - @ 01.03.2009 - cykl 28 dni
sylvianka - 6 cykl starań @ 28.01.2009 - cykl 28-34 dni - CLO + luteina
fascia - 6 cykl starań
Mijka - 7 cykl starań - @ 27.02.2009 - cykl 30 dni
moko. - 8 cykl starań - @ 26.03.2009 - cykl 28 dni
kamixx - 7 cykl starań - @ 17.03.2009 - cykl 24-28 dni
AgusAg - 6 cykl starań - @ 11.03.2009
OLIVIA
- 4 cykl starań - @ 31.03.2009 - cykl 28-29 dni
laila - cykl starań - @
MoniZ
- 3 cykl starań - @ 28.03.2009 - cykl 25-28 dni
klekotka - 2 cykl starań - @ 01.03.2009 - cykl 25-28 dni



Czekamy na aktualizację od:
Sobcia
34 cykl starań - @ 30.03.2008 - cykl 25 dni -
czekamy na aktualizację!!
Lita - 14 cykl starań - @ 26.07.2008 - czekamy na aktualizację!!
Agsia24 2 cykl starań - - czekamy na aktualizację!!
ona86 1 cykl starań - @ 28.08 - czekamy na aktualizację!!
Madzik82 2 cykl - czekamy na aktualizację!!
izus85 3 cykl - czekamy na aktualizację!!

iwcia34
2 cykl starań - czekamy na aktualizację!!
nelunia - czekamy na aktualizację!!
Helenah - 8 cykl starań - @ 17.11.2008 - cykl 28 dni- czekamy na aktualizację!!
barbadoska - 4 cykl starań - @ 07.01.2009 - cykl 30 dni czekamy na aktualizację!!
Kasiaczek
2,5 roku starań - @ 6.12.2008 CLO , luteina - czekamy na aktualizację!!
andzia 28 -po przejsciach 7 cykl starań - @ 07.12.2008 - cykl 28 dni - CLO + luteina - czekamy na aktualizację!!




Czekające koleżanki:
Gocha1978
LidkaM


Czekamy na wieści od:
Małgosia31
Lidzia31
Gdamalena


Wszystkie sugestie i aktualizacje proszę przesyłać na priva.
_______________________________________________________________________
LINKI DO SUWACZKÓW:
https://lilypie.com/
https://www.youngnutrition.net/member/tickers/index.php
https://image.lafemmebonita.com/cgi-bin/ttc-tickers.cgi
https://www.justmommies.com/tickers/trying_...to_conceive.php
https://www.babybrabbel.org/
https://www.theparentclub.com/index.php
https://daisypath.com/wedding_announcement.php
https://www.tickerfactory.com/ezticker/tick...er_designer.php
https://abcslubu.pl/suwaczki/?gclid=CIqx5Lf...CFQ7aXgodVQfmQw
https://www.babysfirstsite.org/newtickers/index.php
https://www.snugglepie.com/index.php - musisz się zalogować
https://www.tickercentral.com/tickertypes.php
https://daisypath.com/
https://www.tickerfactory.com/ezticker/tick...er_designer.php
https://vsdi.net/count/form.htm

INSTRUKCJE JAK ZROBIĆ SUWACZEK:
1. wchodzisz na stronkę
https://lilypie.com/index.html
2. klikasz na Trying to Conceive
3. wybierasz sobie dowolny paseczek i klikasz step 2:select marker
4. wybierasz sobie teraz dowolny marker i klikasz step3: input text
5. teraz wybierasz date ostatniej miesiączki First Day of Last Menstral Period oraz dłogość cyklu-cycle lenght
6. w okienku Text above the ticker możesz wpisac dowolny tekst który pokaże się na górze suwaczka np. czekamy na ciebie fasolko...(tylko bez znaków polskich ś,ć etc)
7. następnie klikasz create ticker
8. twój suwaczek jest gotowy, jeśli chcesz go umieścić na forum musisz skopiować kod z okienka PseudoHTML, UBBCodeâďż˝˘ or BBCode a następnie wkleić go do swojego profilu na forum w podpisie
9. gotowe! powodzenia!


beata_77
Witam na nowym wąteczku !!!

Jak tu ładnie icon_smile.gif


I tak świeżo icon_smile.gif

Ciężaróweczki czekamy na fluidki od Was 06.gif
inka-24
Mam jeszcze taki mały apel icon_smile.gif

Dziewczyny które chcą żeby wpisywać je kiedy testują proszę o taką informację.
Rozumię że niektóre z nas mają cykle niezbyt regularne bądz mogą sobie nie życzyć takiej informacji.

No i proszę o zaktualizowanie listy, mamy troszkę tyły...
andzia 28
Znalazłam Was. Ale dlaczego mnie nie ma wsród starających?
inka-24
Andzia, poprzedni wątek był niegospodarowany.
Jeżeli jesteś starającą się napisz ile miesięcy się staracie, jakie długie masz cykle i kiedy była ostatnia @ a w mig będziesz na liście.
andzia 28
Ok. Po ślubie jesteśmy prawie 2,5 roku. Pierwsza ciąża pozamaciczna, druga poronienie. Teraz był drugi cykl na clostilu i luteinie. Planowana @ 9.12. Cykle mam co 28 dni.
Katka82
hej

Inka24jaka niespodzianka hihi 06.gif 06.gif 06.gif
inka-24
Katka wpisałam Cię na listę ciężaróweczek na tym wątku ponieważ na poprzednim nie zostałaś ujęta icon_wink.gif

Jak samopoczucie?
Katka82
CYTAT(inka-24 @ Wed, 03 Dec 2008 - 18:04) *
Katka Jak samopoczucie?


Ogolnie czuje sie dobrze icon_smile.gif Mecza mnie lekkie mdlosci, ale da sie wytrzymac.
Ide dzis na nieplanowana wizyte do ginka, bo wczoraj dosc mocno bolało mnie podbrzusze i plecy.
Tamara79
Yupi balety.gif balety.gif jest nowy i świeży wąteczek, pachnie jak prosto z fabryki 06.gif
No to jako pierwsza podrzucam fluidki, pierwsze dla kochanej gospodyni inki, kolor niosący nadzieję

***********************************************
I dla całej reszty, w tym w szczególność dla beanaty. Bedę Ci mooooocno kibicować,

*************************************************
*************************************************
*************************************************

mon1k@
beanata jak dobrze pojdzie to spotkamy sie na sierpniowkach icon_smile.gif

A tak poza tym to poprosze porcyjke fluidkow bo bardzo mi sie przydadza- kolejny trzeci test jak wytrzymam to zrobie w piatek albo w sobote
prosze trzymajcie kciuki
*Dora
ineczko śliczny wąteczek 06.gif oby był jak najbardziej owocny 06.gif no i gospodynie też mają czasem szczęście do fasoleczek 06.gif życzę Ci tego z całego serca 06.gif

ja na razie sobie z wami poklikam 06.gif poczekamy jeszcze parę miesięcy i wracamy do starań 06.gif
inka-24
Dora bardzo się cieszę że chcesz do nas wrócićicon_smile.gif
Już trzymam kciuki 06.gif
moko.
no to do roboty !
moko.
a mam jeszcze jedno pytanie do Was:
skoro moja prolaktyna wynosi 31.45 a norma jest do 25, to o ile mam ją przekroczoną? chodzi mi o krotność ? jedna jednostka ponad 25 = jednokrotność o 2 jednostki czyli (27) to dwukrotnosc? czy jak?
Jutro idę na badanie TSH - przynajmiej mam taki zamiar - czyw ażny jest dc, w którym zrobie badanie? jutro będzie 20dc
inka-24
moko w sumie nad krotnością nigdy się nie zastanawiałam icon_rolleyes.gif


Badania hormonalne wyglądaja tak:

2-3dc LH, FSH, estradiol
około 22-23dc (7dpo) progesteron
prolaktyna, TSH, T3, T4, toxoplazmoza, chlamydia bez znaczenia w którym dniu cyklu
Fiefiora
Piękny wątek!
Życze żeby był bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo owocny!
Trzymam za Was kciuki!
isllandia
Wow - Inka - jak tu pięknie:) Życzę Wam wszystkim cudownej nowiny w najbliższym czasie:)

A teraz fluidki.

Specjalna porcja dla Ineczki i beanaty

************************************
************************************
************************************


i dla całej reszty staraczek

************************************
************************************
************************************
Asikp
inka-24 Gartulacje piena pierwsza stronka. Serdecznie dziękuję że umieściłaś mnie na liscie ciężarówek

Dlatego odwdzięczam sie Tobie i innym staraczkom świeżą porcją wirusków 11 tygodniowych:
mama nadzieja
melduję się na stronie, jak znam życie, przerzuci mnei na następną.
Liczę na owocne żniwo "starych staraczek". No weteranki wyłazić z podziemi nienie.gif nienie.gif nienie.gif nienie.gif
katja80
witam dziewuszki:)Wpadłam tu gościnnie z lipcówek,żeby przesłać Wam moc fluidków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&,imiennie wymienię beanatę,u której dzień testowania zbliża się wielkimi krokami ,i która jest moją baaaaardzo dobrą koleżanką na co dzień, i z którą dzielimy się naszymi smuteczkami i radościami:)trzymam kciuki za Was dziewczyny,żeby się udało... ciaza.gif
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę owocnych ćwiczeńicon_wink.gif
Mijka
Hej dziewczyny melduję się na nowym wateczku 06.gif

inka proszę już dostarczam info do aktualizacji:
4 cykl starań @23.12 zazwyczaj 30-dniowe cykle
pięknie tutaj, aż mi się humor poprawił 06.gif
AgusAg
Jako całkowicie nowa na forum stwierdzam, że troszkę się pogubiłam w starankowych wątkach. Czy ten jest tylko dla starszych staraczek, czy dla wszystkich? Bo ja bym chętnie złapała troszkę fluidków i tutaj, ale nie wiem, czy nie są jakoś specjalnie limitowane? 06.gif W razie gdyby wstęp był dozwolony dla takiej jak ja, hmmm... starszej? wiekiem, ale młodej stażem staraczki, to poproszę o dopisanie mnie z moim terminem ostatniej @ 2.11.2008, cyklem 28 dniowym i dwoma cyklami staranek (nie testuję jeszcze, bo się boję niepowodzenia) 29.gif
inka-24
AgusAg topik ten jest dla wszystkich 06.gif
To że jest to juz XV odsłona nie oznacza że dla starych stażem icon_wink.gif

Rozgość się.
Helenah
Jest nowy wątek balety.gif brawo_bis.gif icon_cool.gif SUPER!!
To i ja chciałabym być na 1 stronce icon_smile.gif
8 cykl starań, a ostatnia @ 17.XI. cykle 28 dni.
beata_77
Kanuś pieknie dziękuję, bardzo mi miło, że pamiętasz icon_smile.gif
katja80 Jesteś wielka

isllandii i reszcie bardzo dziękuje za fluidki icon_smile.gif

Mocno trzymam kciuki za starające się. Tak tutaj miło się zrobiło, mam nadzieję, ze ta część będzie szczęśliwa dla niejednej z nas. &&&&&&&&&&&&&&

Monika !!! Coś ukrywasz? Trzeci test icon_rolleyes.gif ?

Moko. Za Twoje jutrzejsze badania &&&&&&&&&&&&&&&&

agusag Witaj wśród nas. Ja też z tych "nowych" icon_smile.gif
niunia23
No to ja zgodnie z obietnicą przesyłam fluidki na nowym wątku -od nie dającej spać swojej mamie wewnętrznej córci icon_smile.gif



i specjalna porcja fluidków dla gosposi kolejnej części wątku :

milutka
Witam się na XV części i ja 06.gif

Ineczko piękna pierwsza stronka, będziesz dobrą gospodynią wąteczku icon_smile.gif icon_smile.gif

beanata trzymam mocno mocno kciuki za testowanko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

I łapię fluidki od naszych kochanych ciężaróweczek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Żabolek
To ja też się tu pojawię!

Inko proszę o dopisanie mnie do listy. 2 cykl starań, cykle 29 dni ostatnia @ 20.11

A w ogole to super wątek.
inka-24
Się robi Żabolku icon_smile.gif
moko.
dziś po południu odbieram wyniki TSH - bosz jak się denerwuję icon_sad.gif
Żabolek
Moko trzymam kciuki!!!!! Może to tylko ta prolaktyna a reszta będzie ok!
A czy TSH trzeba robić na czczo czy mozna tak sobie w dowolnym dniu cyklu i o dowolnej porze dnia? Bo jeżeli dowolnie to może dzisiaj zrobię bo będę przejeżdżać kolo laboratorium.
kamixx
no i ja się dopisuje:
3 cykl starań, cykle od 24 do 28 dniowe, ostatnia @ właśnie jest od 03.12.
Asikp
Żabolek jedzenie nie wpływa na badania hormonalne takze mozna je robić w dowlnym momencie. Czasem rozbiezność są włąsnie przy prolaktynie ale większość lekarzy uważa ze równiez może być po jedzeniu.

kamixx witaj na wateczku mam nadzieję że szybko sie zadomowisz icon_wink.gif
mon1k@
Beanata wlasciwie to nic nie ukrywam, nawet w innym temacie zadalam pare pytan, ale nikt tam chyba nie zaglada, wiec skopiowalam moje pytania i wkleje tutaj bo tutaj jest Was wiecej icon_smile.gif

a tak poza tym to mam dzis dola i nie wiem co mam o tym wszystkim myslec:

Wklejem tresc tamtego postu:
Mam kilka pytan, moze niektore troche glupawe ale co tam

jezeli przytulanko odbylo sie powiedzmy w polowie listopada tzn. przed pierwsza polowa. Niby okres pojawil sie 19 i trawal tydzien, tzn. plamienie potem brak potem plamienie potem brak, potem krwawienie jeden dzien i potem taki brunatne uplawy przez trzy dni to moze to byc ta implantacja?

2. w dwa trzy dni po tym niby okresie zrobilam test i wyszedl negatywny, a po kilku dniach (poniewaz dziwnie sie czuje , brzuch boli mnie jak na @ itd. ) chcialam potwierdzic a raczej obalic fakt ze zafasolkowalam, zrobilam test rano (a w nocy bylo przytulanko) i pokazala sie bardzo ale to bardzo bladziutka kreska, czy to nasienie moglo wplynac w jakis sposob na falszywy wynik testu, czy raczej moge sie pomalutku cieszyc?

3. czekac mam jeszcze kilka dni aby zrobik kolejny test aby miec pewnosc czy to ciaza? Bo nie wiem czy juz mam mowic mezowi czy poczekac np. do mikolaja w razie czego?

4. Trzymajcie kciuki zeby to bylo to icon_smile.gif

Ale jeszcze jedno i to jest najgosze: tak mnie bola piersi jak przy podwyzszonej prolaktynie i wczoraj chcialam to sprawdzic i przy ucisnieciu sutkow polecialo po kropelce z kazdej piersi, wiec sie bardzo boje, bo jesli jestem faktycznie w ciazy to nie powinnam miec zadnej wydzieliny z piersi.

No i temp. w pochwie mierzona dzis rano to tylko 36,7 kresek wiec nie jest chyba podwyzszona






No a dzis rano powtorzylam test i niestety negatywny, jakby sie tak uprzec to moze i mozna byloby zauwazyc na nim miejsce na druga kreseczke ale to chyba juz moja bujna wyobraznia, i mam wlasnie dola.

Po pierwsze daltego ze nie spodziewalam sie wczoraj pozytywnego wyniku ale jak juz sie pojawil to liczylam na to ze sie dzis potwierdzi icon_sad.gif
Oba testy robione rano
Co to ma znaczyc?
kamixx
mon1k@ wydaje mi się że powinnaś powtórzyć test, albo zrobić betę

a kiedy masz dostać @?
Żabolek
Monk1k@ ja na Twoim miejscu zrobilabym betę.
mon1k@
niestety to niemozliwe bo tu gdzie mieszkam (Szkocja) nie robi sie takich badan- jedynym sposobem na sprawdzenie jest zrobienie testu, wiec jestem skazana na kolejne kupno testow.

Ostatnia @ byla 20 pazdziernika jesli nie wliczac w to tego plamienia ktore zaczelo sie 19 listopada. Nasyepna @ powinna byc w okolicach wigilii


Kiedy moze wyjsc falszywy wynik? Oprocz wadliwego testu?
inka-24
mon1k@ jeżeli ostatnią "prawdziwą" @ miałaś 20 października i zakładając że cykle masz 28-30 dniowe to plamienie/krwawienie które miało miejsce 19 listopada było normalną miesiączką.

Do inplantacji zarodka dochodzi około 6-7 dni po zapłodnieniu (owulacji) więc przy normalnych 28-30 dniowych cyklach raczej implantacja w 29dc jest nie bardzo możliwa.
Chyba że masz o wiele dłuższe cykle, ale jak napisałaś że kolejnej @ spodziewasz się w okresie świąt wnioskuję że wszystko z cyklami w porządku.

Obawiam się że test nie był wadliwy niestety, jeżeli robiłaś go kilka dni "po plamieniu" robiłaś go już w nowym cyklu.

U mnie niestety też czasami zdarza się "dziwny" okres jak by nie okres.

NAsienie nie fałszuje wyniku testu ciążowego ponieważ w nasieniu nie ma HCG.

Wydzielina z piersi może oznaczaą podwyższoną prolaktynę, warto sobie zbadać icon_smile.gif

Czy temperaturę mierzysz CAŁY cykl? czy tylko zmierzyłaś tego dnia?
U każdej z nas jest inaczej, u mnie np 36,7 to jedna z wyższych temperatur ponieważ w pierwszej fazie cyklu temperatury mam na poziomie 36,2-36,3
niuniunia23
Witam i owocnych staranek icon_smile.gif
mon1k@
inka- 24 dzieki za wypowiedz, tez mi sie wydawalo ze taka pozna implantacja nie bardzo jest mozliwa, dlatego tak zdziwil mnie wynik testu, gyz ten drugi ktory robilam wczoraj jest pozytywny, a ten z dzisiaj raczej negatywny, choc jest jakis cien w miejscu gdzie powinna pojawic sie druga kreska.

Bardzo to wszystko dziwne, jedynym sposobem jest powtorzenie testu za kilka dni, albo czekanie do kolejnej @

A niemozliwe jest aby ostatni nasz stosunek ktory odbyl sie w noc przed testowaniem byl owocny i test od razu wyszedl pozytywny, bo moj K musialby miec jakies nadzwyczaj uzdolnione plemniki 29.gif

Ale zycie plata figle juz sama nie wiem co mam zrobic, nie wiem jak tu jest z innymi badaniami, bo ta prolaktyne powinnam sobie zrobic, a juz myslalam ze mielismy fart ze nie starajac sie uda sie nam i nie bedziemy musieli przechodzicn przez te wszystkie dni niepewnosci, nadzieji i rozczarowan a tu takie cos.
Wczoraj juz sie cieszylam ze Maja bedzie miala siostrzyczke albo braciszka, a dzisiaj mam dola jak nie wiem co...
kamixx
mon1k@ nawet gdyby Twój M miał plemniki szbkie jak błyskawica to jest nie możliwe aby test wykrył ciąże jeden dzień po zapłodneiniu
przepraszam jeśli Cię rozczarowuje
mon1k@
nie rozczarowujesz mnie, ta wypowiedz to byl taki zarcik, wiem ze to niemozliwe musialby byc jakim supermanem

Poczekamy zobaczymy- za kilka dni
Tamara79
CYTAT(beanata @ Wed, 03 Dec 2008 - 22:58) *
Kanuś pieknie dziękuję, bardzo mi miło, że pamiętasz icon_smile.gif


Oczywiście, że pamiętam... 32.gif
Ale to już przeszłość... szybkiego zafasolkowania Ci życzę 06.gif
andzia 28
CYTAT(inka-24 @ Wed, 03 Dec 2008 - 17:33) *
Andzia, poprzedni wątek był niegospodarowany.
Jeżeli jesteś starającą się napisz ile miesięcy się staracie, jakie długie masz cykle i kiedy była ostatnia @ a w mig będziesz na liście.


Inka ostatnia @ była12.11.
Mijka
mon1k@ trzymam kciuki, ale raczej, jak pisze inka, to była @
mon1k@
Dzieki za kciuki dziewczyny przytul.gif

Jestem w niepewnosci bo ten wczorajszy test wyszedl pozytywny, dzisiejszy niby tez ale jakby slabszy wiec nie wiem co o tym myslec.
A co z dziewczynami czy kobietami ktore przez pierwsze trzy miesiace ciazy mialy co miesiac niewielkie krwawienia jakby menstruacyjne????
Chociaz watpie ze naleze do tej czesci ale jednak zdarza sie cos takiego nie?


Kurcze dobija mnie ta niepewnosc, ale nie pozostaje mi nic innego jak poczekac kilka dni i powtorzyc test 13.gif


trzymam kciuki za reszte testujacych- oby wam szczesie dopisalo
moko.
mon1k@ coś czuję, ze sierpniówką będziesz. Zyczę Ci tego z całego serducha !
inka-24
mon1k@ a masz możliwość sprawdzenia poprzez badanie krwi?
Beta HCG, wiem że pisałaś że raczej nie masz możliwości zrobienia bety, ale może pójdź do jakiegoś labu i zapytaj czy robią badanie z krwi na potwierdzenie HCG w organiźmie. Na potwierdzenie ciąży. Kurcze musi u was być jakas metoda....

Trzymam kciuki

mon1k@
Dziekuje dziewczyny za trzymanie kciukow, jeszcze mam cien nadziei.

Jestem tu krociutko wiec nie wiem na 100% jak tu jest, ale wiem od mojej kolezanki ze jak podejrzewala ciaze poszla do lekarza oczywiscie pierwszego kontaktu bo tu sie nie chodzi do gin. i ten lekarz zrobil jej test ciazowy- paranoja, a test to ja sobie moge w domciu zrobic.

Mi moj K. zabronil robic test do poniedzialku, zeby miec juz pewnosc i mam nadzieje ze ten test rozwieje moje watpliwosci, albo niech wyjdzie 100 % negatywny albo nich wyjda dwie grubasne krechy bo zwariuje

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.