To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pomocy - prezent dla 3 latki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

niunia23
Poszukuje gwiazdkowego prezentu dla mojej chrześniaczki na święta ,która w marcu będzie miała 3 latka , i tak do tej pory jako że mała była i nie kumata aż tak były to ciuchy zawsze i złoto na urodziny dodatkowo , ale teraz już bym chciała jej dać coś co by ja zainteresowało - a że dawno nie miałam kontaktów z 3 letnimi dziećmi to nie za bardzo wiem co im sie podoba .....

jakies zabawki , nie wiem jakies zestawy kreatywne ?

licze na wasza pomoc icon_smile.gif
beata_77
Byłam na urodzinach u trzylatki i dostała od nas lalke niemowle z zestawem do karmienia i przewijania. To było ponad rok temu a mała wciąż się nią bawi icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
ninia, to zależy, co lubi owa trzylatka. Bo z moją od samego początku były jazdy. Lalkami gardziła, za to dinozaury, a obecnie smoki to PRZEBÓJ. Jeśli miałabym kupować coś trzylatce, to np. zestaw muzyczny (bębenek, cymbałki, grzechotki), ewentualnie kucyka little pony, bo to nie da się skonsumować, a jest cukierkowe i kolorowe icon_smile.gif

Zestawy kreatywne... Wszelkie rzeczy do tworzenia są na pewno fajnym pomysłem. Trzebaby tylko wiedzieć, co lubi owa trzylatka. Chyba najbardziej uniwersalne są np. fajne klocki icon_smile.gif
olivia
Moja 3,5 -latka uwielbia wszystko co dotyczy ksiezniczek , w liscie do mikolaja kazala napisac ze chce dostac sukienke ksiezniczki i szklane pantofelki 43.gif , zestaw do gotowania i barbie ze skrzydlami , ale tak jak pisze [użytkownik x] to zalezy czym dziecko lubi sie bawic i co go ineresuje
Użytkownik usunięty
CYTAT(OLIVIA @ Thu, 04 Dec 2008 - 09:08) *
Moja 3,5 -latka uwielbia wszystko co dotyczy ksiezniczek , w liscie do mikolaja kazala napisac ze chce dostac sukienke ksiezniczki i szklane pantofelki 43.gif , zestaw do gotowania i barbie ze skrzydlami , ale tak jak pisze [użytkownik x] to zalezy czym dziecko lubi sie bawic i co go ineresuje


Tak... moja w liście do Mikołaja też wpisała zestaw 4 księżniczek. Kiedy zapytałam, do czego jej one, odpowiedziała z wyrzutem (za głupie pytanie), że przecież potrzebuje ofiar dla swojego "ludożernego smoka, który żywi się wyłącznie księżniczkami"... 37.gif
olivia
04.gif padlam [użytkownik x] 04.gif
Pogoda
Ja to bym pewnie kupiła jakiś mega zestaw klocków, farby do malowania palcami, wypasiony zestaw ciastoliny, teatrzyk kukiełkowy, czy inne "cuś" rozwijającego...
Kocisława zwana Warkotem
Wszystkie trzylatki które znam bawią się chętnie kuchenką(najchętniej takimi dużymi 29.gif )
Użytkownik usunięty
CYTAT(OLIVIA @ Thu, 04 Dec 2008 - 09:40) *
04.gif padlam [użytkownik x] 04.gif


taaaa... ja też padam regularnie icon_wink.gif Ostatnio WYMARZONY prezent ściągałam z Niemiec (o dzięki Ci, Lutnio!)... Do dziś jest to ABSOLUTNY hicior! To smok leśny, miękki, ze składanymi skrzydłami... Nazywa się Kasztan i nawet na fotelu dentystycznym z Julią siedział... ku uciesze dentystki (bo tam, Pani Doktor, Kasztusiowi między kłami utkwił fragment dunkleosteusa - już się nawet nauczyłam.).

Co zaś tyczy się kreatywności, jest taki fantastyczny zestaw obrazków wielkości pocztówki, które są pokryte czarną powłoką. Wzór (mamy misie, rybkę, kotki, delfina i dinozaura) jest pokryty szarą farbą. Dziecko dostaje radełko i zeskrobuje szarą farbę, spod której wyłaniają się wszystkie kolory tęczy, tworząc w ten sposób prześliczny rysunek. To super zabawa!
O, taki np.
niunia23
Dzeki - co do lalek i pluszaków to ma ich tony młoda - uwielbia rysować - ma obmalowane pół domu u kuzyna po ścianach i chyba kupiej jej jakie farbki do malowania rekami - nawet znalazłam na allegro farbki do kąpieli - do malowania w łazience icon_smile.gif łatwo schodzą z kafelek i wanny ...

A co do ciastoliny to nie za szybko na taki prezent ? bo tez nad tym myślałam .

Kuchnia super pomysł tylko muszę sie kuzyna spytać czy oni nie planują jej czegoś takiego kupić przypadkiem icon_smile.gif

Dziekuje wam za wszystkie pomysły - pewnie kolejne wykorzystam w marcu na jej urodziny icon_razz.gif

edit :
[użytkownik x] super to musze poszukac - heh na mikołaja moze dostanie juz:P
As-ia
moja corcia skonczy w kwietniu trzy latka a od mikolaja najbardziej chce dostac mp3 bo zobaczyla ja u starszego kuzyna a ze na allegro mozna kupic za grosze to mowi i ma 08.gif
oprocz tej smiesznej mp3 , zobaczyla w reklamie zestaw piaskoliny i to rowniez zamowila u mikolaja 03.gif :
https://www.allegro.pl/item493699990_moon_s...farma_cobi.html

[użytkownik x] moja mala tez miala okres ze nie interesowaly ja zadne lalki na topie byly kopary i ciagniki do tego stopnia ze jak widziala na ulicy kopare to daral sie w nieboglosy az ludzie sie odwracali 29.gif 04.gif
z reszta teraz tez ma sentyment do tych pojazdow
szantrapa
U nas też wszelkie sprzęty agd, kochnia, odkurzacz, teraz dostaną pralki icon_biggrin.gif. Zestaw medyczny też jest na topie icon_biggrin.gif Lale też obie uwielbiają i sa regularne bitwy, więc dostaną lale i drugi wózek icon_biggrin.gif dla Lu a Olka łóżeczko dla lal. Oli kupiłam pony Różyczkę, tego z tv, co choruje icon_biggrin.gif bo moja Olcia strasznie wrażliwa jest i wszystkie miśki leczy, więc myślę, że to dobry pomysł w tym wieku.
szantrapa
CYTAT(asiunia219 @ Thu, 04 Dec 2008 - 10:37) *
moja corcia skonczy w kwietniu trzy latka


No ładnie icon_biggrin.gif to zapraszamy do nas na kwietniówki 2006 icon_biggrin.gif
As-ia
CYTAT(niunia23 @ Thu, 04 Dec 2008 - 10:35) *
A co do ciastoliny to nie za szybko na taki prezent ? bo tez nad tym myślałam .

moja corcia uwielbia ciastoline i jest to naprawde swietna sprawa z tym ze wiadomo kazde dziecko jest inne i lubi co inego ,
ale jest jeden minus
ciastolina troszke sie klei i czesto nie moge domyc podlogi 29.gif ale znalazlam na allegro nie zly odpowiednik

https://www.allegro.pl/item498067227_nowosc..._8_kolorow.html
Silije
Moja Emilka właśnie na 3 urodziny dostała ode mnie pierwszy zestaw ciastoliny, zachwyt był wielki. A teraz ma prawie 5 i woli najzwyklejszą plastelinę.
az
CYTAT(niunia23 @ Thu, 04 Dec 2008 - 12:35) *
Dzeki - co do lalek i pluszaków to ma ich tony młoda - uwielbia rysować - ma obmalowane pół domu u kuzyna po ścianach i chyba kupiej jej jakie farbki do malowania rekami - nawet znalazłam na allegro farbki do kąpieli - do malowania w łazience icon_smile.gif łatwo schodzą z kafelek i wanny ...


A może sztalugi do rysowania. W Ikea są fajne, z jednej strony na papier a z drugiej na pisaki.
alatanta
.....
marghe.
moja się doskonale bawiła garażem i zestawem majsterkowicza. Śrubokręty, młotki itp

na odkurzacze i pralki ma czas icon_wink.gif

no dobra, kuchenką też lubiła się bawić..

Ciastolina jak najbardziej nadaje siÄ™ dla 3 latki

no i ksiÄ…zki, ksiÄ…zki, ksiÄ…zki

ps. w przedszkolu dostała BArbie. Nie wiedziała do czego służy
alatanta
.....
zajka
A plastopianka? Podobne do ciasto- i piasko- i plasteliny https://www.plastopianka.pl/ Wynalazłam to na allegro szukając prezentu dla czterolatki icon_wink.gif
marghe.
CYTAT(zajka @ Fri, 05 Dec 2008 - 15:56) *
A plastopianka? Podobne do ciasto- i piasko- i plasteliny https://www.plastopianka.pl/ Wynalazłam to na allegro szukając prezentu dla czterolatki icon_wink.gif


Nie polecam
Gaba swego czasu dostała.
Byle co
Edytkax
To prawda, ze lalek nigdy za wiele pod warunkiem, że dziewczynka je lubi. moja 2 latka uwielbia i każda to szał. Chrześnica mojego męża z kolei prawie wcale nie bawiła się lalkami ona kochała koniki i tu ile by ich nie miała to było dobrze: pluszowe, kucyki pony itp itd. Uważam, ze trzeba by wiedzieć co dziecko lubi i czym się interesuje, jeśli masz dobry kontakt to możesz podpytać kuzyna. Ciastolina jak najbardziej nadaje się dla trzylatki - te zestawy teraz są fajne i kreatywne icon_wink.gif
olivia
https://www.plastopianka.pl/ Wlasnie przed chwila kupilam to mojemu dziecku i teraz zaluje , strasznie to to ma dziwny zapach jak dla mnie toksyczny 21.gif , niby jest wyraznie napisane ze nie toksyczne no ale ............ , chcialam sie tego pozbyc , tylko ze dziec teraz wyje ze wyrodna matka jestem , najpierw daje potem odbiera 43.gif
niunia23
Olivia dzięki za opinie icon_smile.gif

Padło jednak że pod choinkę mikołaj ma przynieść wózek- ale taki na mega wypasie dla laki i lalkę icon_razz.gif no jak taki wybór młodej to taki wybór za to już mam na urodziny prezent wymyślony - będzie to mega zestaw ciastoliny , a na Wielkanoc młoda dostanie od nas tablice taka z jednej strony zwykłą z drugiej strony biała icon_smile.gif
no i najprawdopodobniej kupie to co ma być na urodziny i Wielkanoc już w styczniu bo potem to nie wiem jak będzie z maluchem moim icon_razz.gif

Ceda
U nas mała lubi puzzle więc znalazłam fajną stronę i kupiłam 10 opakowań, do tego jest małą strojnisia więc dostanie też kilka sztuk ciuchów, a ze lubi tez dinozaury to dostanie wielkiego chodzacego dinozaura:)

Zastanawiam się nad jakąs ładną sukienką dla niej na święta. Chcemy zrobić wspólnie rodzinnie sesję zdjęciową. I pomyślałam sobie, że taka sukienka sie sprawdzi icon_smile.gif
https://myprincess.pl/kategoria/spodnice

Widziałam piękne w Myprincess.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.