To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Łamigłówki Happy Cube, Profi Cube

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Znacie takie łamigłówki? Happy od 5 lat i Profi od 7 lat.

Myślę o nich jako prezentach swiątecznych dla drugoklasistów - 8-9 lat. Zastanawia mnie to co piszą o różnych poziomach trudności oznakowanych różnymi kolorami - na obrazkach nie za bardzo widać na czym polegają różnice. Kto zna i może mi poradzić, co i jak wybrać? I czy w ogóle te łamigłówki są sensowne?
agabr
Magda mam Profi i nie jestem w stanie jej zlozyc , jedrek sklada ale to jak widac nie jest prezent dla wszystkich;)b
Tobatka
Oglądałam kiedyś tę od 5 lat, bo chciałam kupić Piotrkowi, ale w sumie nie kupiłam, bo miałam podobne wątpliwości, jak Ty - czy jest sensowna, czy ten poziom trudności jest jakiś realny...
Ciocia Magda
A porządnie chociaż są wykonane te łamigłówki? One są zrobione z pianki, tak? I jakie mniej więcej mają wymiary?
Arwena.
Magda, przywiozę Ci w piątek to sobie obejrzysz. Chcesz?

Ja składam te dla siedmiolatków icon_mrgreen.gif . Kubie od czasu do czasu też się udaje.
Ciocia Magda
Oj chyba musiałabym je wcześniej zamówić, żeby dotarły na czas. Ale poproszę o opinię icon_mrgreen.gif
Arwena.
Magda, generalnie wykonanie jest ok, ta pianka jest twarda i mocna, nic się z nią nie dzieje, nie odkształca, nie odrywa, chociaż Kuba wciska czasem klocek na siłę icon_wink.gif.

Wymiary 4cmx4cmx4cm.
Ciocia Magda
Update icon_smile.gif

Zamówiłam bezpośrednio u dystrybutora, bo tak było najkorzystniej. Każde dziecko w klasie dostało po dwie kostki - czyli w naszym domu są cztery - 1xHappy (od 5 lat), 1xProfi (od 7 lat), 2xMarble (od 9 lat). Jak słowo daję, nie widzę tej różnicy w poziomie trudności icon_lol.gif Ja wpadłam po uszy, nie mogę się oderwać od tych kostek - Ewelina też męczy się do skutku, męża wkurzają, Zosia nie ma cierpliwości.
mama_do_kwadratu
Czy dla dziewięciolatków (nie układali happy) mam kupić happy, profi czy marble?
Ciocia Magda
Nawet w ramach jednego typu łamigłówki są łatwiejsze i trudniejsze - mam wszystkie trzy typy - pojedyncze sztuki - i wszystkie jak dla mnie są jednakowo trudne. Strasznie wciągają icon_smile.gif

PS: dlaczegóż ach dlaczegóż nie przeczytałam własnego postu powyżej???
Ciocia Magda
i jeszcze na dodatek dubel
mama_do_kwadratu
OK, czyli kupię po jednej z każdego rodzaju.
Dzięki Magda.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.