To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może spotkanie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beata Białystok
Wiem, że mało nas podlasianek na maluchach, ale może spotkałybyśmy się na kawę albo piwko? Chętnie bym Was poznała. Jeżeli macie chęć na spotkanie ze mną czekam na odzew.
Agafia
Ja bardzo chętnie, ale niestety nie jestem z Białego. Ale gdy tylko będę się wybierała, to, jeśli będziesz miała ochotę, możemy się umówić
PS Chrzestna mojej Monisi jest z Białego, więc wcześniej czy później tu zajadę
kasiarybka
Beata rewelacyjny pomysł !!
Tym bardziej, że na poprzednim spotkaniu nie byłam:)
Ja siÄ™ piszÄ™ icon_smile.gif
Beata Białystok
Agafia daj znać jak będziesz wybierała się do Białegostoku. Jak tylko bedę mogła, to się spotkamy.
Kasiu mam nadzieję, że tym razem się spotkamy. I mam nadzieję, że znajdzie się więcej chętnych do spotkania.
ania
To ja też się piszę:) Tylko nie w tę niedzielę, OK?
Beata Białystok
Mi też nie pasuje najbliższa niedziela. Może w następną?
Beata Białystok
Czekam i czekam i brak odzewu icon_sad.gif Nikt nie chce się ze mną spotkać icon_cry.gif
kasiarybka
No dobra dziewczyny....to siÄ™ umawiamy !!
Tylko tak na 100 % OK ?
Miejsce, data i czy z dzieciakami czy bez ?
Szczerze powiedziawszy wolałabym bez, jak pomyśle, że będę musiała pilnować dwójeczki to mi się odechciewa wink.gif
Beata Białystok
Spotykamy sie przed Świętami czy po? Wydaje mi sie, ze albo w ten weekend, albo dopiero w styczniu.
kasiarybka
Dziewczyny a co myślicie o najbliższej sobocie ?
Beatka, Ania....wykombinujmcie sobie wolny wieczór, zostawmy dzieci w domku i popędzimy same do "Sfinxa" może icon_smile.gif ?
Beata Białystok
Jestem za icon_smile.gif
kasiarybka
Beata, no to ja już nastawiam męża icon_smile.gif wink.gif , tylko na którą ?
Mnie bardzo pasują godziny wieczorne, tak gdzieś od 19:00 dopiero, wtedy mój najmłodszy Skarb śpi smaczniutko, co o tym myślisz Beata ?
Aniu a Ty.....jesteÅ› za ?
ania
Jestem jak najbardziej za. Co prawda wolałabym trochę wcześniej niż o 19-tej, ale taka pora tez ujdzie - maluszki mają pierszeństwo icon_smile.gif
Beata Białystok
Ja już nastwiłam męża, że idę w sobotę do knajpy icon_lol.gif Agatka zażądała, zebym ją wzięła ze sobą, ale powiedziałam, że tym razem nic z tego icon_smile.gif Godzina jest mi w sumie obojętna, Agatka i tak raczej nie zaśnie nim nie wrócę do domu.
kasiarybka
Anusiu, bardzo mi przykro, ale ja żeby wyjść z domu muszę ukołysać Werkę, Jacek po prostu mimo najlepszych chęci niem jest w stanie tego zrobić icon_sad.gif Weronika chyba czuje kto ją kołysze i już, jeśli to nie ja jest płacz ...tak to już jest, jak spędza się z dzieckiem 24 godziny na dobę icon_smile.gif
Gdzie się spotykamy ? W jakim miejscu, żeby się odnależć icon_smile.gif
Beata Białystok
A gdzie idziemy? Do Sfinxa?
kasiarybka
Nie wiem jak Ania ??
Ja bardzo lubię Sfinxa, fajna atmosferka, dobre jedzonko wink.gif , myślę, że do sfinxa icon_smile.gif
ania
Ja szczerze mówiąc nie najlepiej orientuję się w knajpach, ale o Sfinksie słyszałam dobre rzeczy.
No więc podsumowując:
Sobota, 14 grudnia, godz. 19.00, Sfinks, tak?
Jakieś znaki szczególne? Goździk w klapie? icon_wink.gif
kasiarybka
Dziewczyny, a ja myślę tak:
Spotykamy się przy kościele Św. Rocha, zaraz przy głównych schodach, tam gdzie na górze stoi figura Jezusa z owieczkami, i z tamtąd udamy się w dalszą drogę icon_smile.gif
W ten sposób napewno się poznamy icon_smile.gif
Beata Białystok
W Sfinksie byłam raz, z Agutkiem (a Kasia nas olała icon_rolleyes.gif ) i podobało mi sie, więc znowu jestem za icon_smile.gif Spotykamy się przed czy w Sfinksie?
Beata Białystok
Kasiu mówisz o schodach od ul. Św. Rocha?
kasiarybka
Tak o tych schodach mówie...
A kaśka wcale WAS nie olała, tylko padała na zęby z przeziębienia.
Jaki mialybyście pożytek z zasmarkanej, kichającej Kaśki ?? icon_smile.gif
Beata Białystok
Teraz ja jestem zachrypnięta i zasmarkana, ale mam zamiar wyzdrowieć do soboty icon_smile.gif
Do zobaczenia w sobotÄ™ o 19.00 przy schodach icon_smile.gif
kasiarybka
SUUUUPER !!!!!!
Nareszcie siÄ™ nam uda icon_smile.gif
Nareszcie....
Do zobaczenia w sobotÄ™ przy schodach o 19:00 icon_smile.gif
Beata Białystok
Jeżeli inne białostockie mamy dysponują wolnym wieczorem w sobotę, to oczywiście serdecznie zapraszamy icon_smile.gif
kasiarybka
Aniu....sobota to 13 grudnia icon_smile.gif
I napisz czy będziesz na 100 % icon_smile.gif ?
ania
Rzeczywiście, 13 grudnia:). Będę na bank:)
kasiarybka
Super Ania, strasznie się cieszę, że w końcu będziemy mogły się poznać icon_smile.gif
Weżcie dziewczyny ze sobą zdjęcia swoich Maluchów, mężowskich też możecie wink.gif
Do zobaczki icon_smile.gif Pa pa KR.
Beata Białystok
Mam nadzieję, że plany Wam się nie zmieniły i spotkamy się jutro. Do zobaczenia icon_smile.gif
kasiarybka
Beata chciałam napisa dokadnie to samo. icon_smile.gif
Moje plany się nie zmieniły icon_smile.gif
Do jutra icon_smile.gif
Beata Białystok
Tylko nie przestraszcie się mojego zachrypniętego głosu icon_smile.gif Jakoś nie mogę pozbyć się chrypki icon_confused.gif
Beata Białystok
Dziękuję za miły wieczór i mam nadzieję na kolejne icon_biggrin.gif
P.S. Agatka czekała na mnie icon_smile.gif
kasiarybka
Cześc Beatko icon_smile.gif
Ja również bardzo dziękuję, za super wieczór, świetne babeczki jesteście, bardzo się cieszę, że Was poznałam icon_smile.gif
Następnym razem spotykamy się u mnie, z dzieciakami icon_smile.gif
Ulcia i Julcia
Dawno tu nie zaglądałam... Też bym chciała na spotkanie! Jak się udało grudniowe? Co powiecie na początek lutego? Teraz jestem chora i nie chciałabym nikogo zarazić.
Beata Białystok
Ulciu, grudniowe spotkanie było moim zdaniem bardzo udane icon_smile.gif Jestem za kolejnym icon_smile.gif Basza też kiedyś wspomniała, że może nastepnym razem uda jej się przybyć, a więc może uda nam się tym razem spotkać w dużo wiekszym gronie? Podlasianki, co Wy na to?
kasiarybka
Zwarta i gotowa czekam na propozycje icon_smile.gif
agutek
Ale mnie żal ścisnął ... w grudniu było spotkanie. A ja akurat od grudnia traktuję internet trochę po macoszemu icon_cry.gif

I co byłyście w Sfnixsie i pewnie Beata znowu jadła lody icon_question.gif I KasiaRybka była ...

chlip, chlip, chlip...

Pozdrawiam wszystkie Podlasianki

Mam nadzieję, że do zobaczenia

agutek
Beata Białystok
Agutek nie żałuj, tylko pakuj się i przyjeżdżaj icon_smile.gif Na pewno uda nam się spotkać icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.