To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Niemieckie pampersy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka81
Czy niemieckie pampersy sÄ… takie same jak polskie?
Zastanawiam się nad kupnem większej ilości na allegro (cena korzystniejsza niż w sklepie) , ale boję się czy jakość taka sama.
Kingus
A co oznacza "polskie"? Tu są jakieś rozróżnienia, jedne mają "activ" w nazwie, inne nie, są new born w 3 chyba rozmiarach (żółte opakowania)itd. Ja kupuję takie najnormalniejsze (tzn. najtańsze),opakowanie zielone. Chłonne, miękkie, cienkie...I serio zastanawiam się, o ile korzystniejsze są te ceny, bo pewna byłam, że się wyrównały...
beata_77
Ja w temacie {co oznacza "polskie"}

Mianowicie w Polsce mieszkając używałam tylko pieluszek firmy pampers i nie przeciekały, natomiast te robione na irlandzki rynek to koszmar...
mamuśka81
Polskie , znaczy te kupione w Polsce 06.gif . Te przywiezione z Niemiec są do kupienia na allegro. Znajoma kupowała w Niemczech ale było to parę ładnych lat temu i mówi , że różniły się troszkę od tych naszych, ale już nie pamięta szczegółów.
Adriannna
Sa takie same.
#Margola
CYTAT(patti81 @ Sun, 14 Dec 2008 - 18:09) *
Polskie , znaczy te kupione w Polsce 06.gif . Te przywiezione z Niemiec są do kupienia na allegro. Znajoma kupowała w Niemczech ale było to parę ładnych lat temu i mówi , że różniły się troszkę od tych naszych, ale już nie pamięta szczegółów.


sÄ… identyczne:))
zadnej róznicy w nich nie ma poza jezykiem na opakowaniu.. 03.gif 03.gif 03.gif
ilonka
Jakosciowo są identyczne mąż kupowałam oststanio w Niemczech i cena była wówczas korzystniejsza teraz nie wiem.
mamuśka81
Dziękuję za odpowiedzi :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.