To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kolysanki dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

crl1
mam taka prosbe jezeli ktos z tu obecnych wie gdzie moglbym znalesc cos takiego. obecnie ucze sie grac na gitarze i chcial bym nauczyc sie grac kolysanki dla mojej curki ale jak narazie znalazlem tylko strony z tekstami i chwytami lecz nawet nie wiem jak to ma brzmiec jezeli ktos wie gdzie znajde cos takiego zebym mugl i odsluchac kolysanki i znalesc do niej chwyty lub w ostatecznosci nuty to bede bardzo wdzieczny albo chociasz wystarcza tytuly kolysanek i audio do nich reszte znajde sam
DIDO
Masz zablokowany dostęp do google ?? Pierwszy lepszy adres :
kołysanki

Poza tym, staraj się pisać poprawnie, bo oczy bolą od błędów 37.gif
Piecyk
CYTAT(crl1 @ Thu, 11 Dec 2008 - 13:29) *
mam taka prosbe jezeli ktos z tu obecnych wie gdzie moglbym znalesc cos takiego. obecnie ucze sie grac na gitarze i chcial bym nauczyc sie grac kolysanki dla mojej curki ale jak narazie znalazlem tylko strony z tekstami i chwytami lecz nawet nie wiem jak to ma brzmiec jezeli ktos wie gdzie znajde cos takiego zebym mugl i odsluchac kolysanki i znalesc do niej chwyty lub w ostatecznosci nuty to bede bardzo wdzieczny albo chociasz wystarcza tytuly kolysanek i audio do nich reszte znajde sam

Witaj! Ja posciagalem kolyskani po wpisaniu w google kolysanki chomikuj, jesli tam sie zalogujesz to masz opor kolysanek niezawirusowanych, pozdrowionka!
kazikstych
Ja mam na telefonie kołysanki Mini Mini. Córka bardzo je lubi.
kidkeeperka
Kołysanki ze smartfona - znak czasów... Jak moje dziecko było w tym wieku to od kołysanek miał mamę, babcię i grające zabawki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.