To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szumy w uchu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulap
od ładnych kilku dni słyszę "głosy" icon_wink.gif

Szumi mi w uchu. strasznie. Nie mam pojęcia od czego. O różnych porach. Mialyście?
Maciejka
Miałyście. Skończyło się pęknieciem błony bębenkowej (dobrze napisałam? icon_redface.gif ), ogłuchnięciem na jedno ucho na 3 miesiące i stałą podatnością do zapalania się ucha. Nie wiem jakiego rodzaju to szumy. U mnie było takie jakby zatykanie sie ucha, jak w basenie czy w wannie, kiedy się woda dostanie za głęboko. Daj pooglądać ucho laryngologowi. Albo rodzinnemu.
cos_cos
Miałam. Przeszło samo. aczkolwiek było mocno denerwujące.
Chyba mnie wtedy zawiało, tak mi się wydaje. Teraz noszę czapkę i staram się za bardzo nie moczyć uszu w wannie.
marghe.
Moja mama miewa.
Zaczęła brac leki dotleniające mózgownicę icon_smile.gif Jest lepiej
paulap
Chwilowo mi przeszło. Problem z uszami mam taki (od zawsze chyba) że mnie bardzo swędzą w środku i ja chcąc coś z tym zrobić prawdopodobnie coś tam podrażniłam sobie. Wiem, wiem. Powinnam iść do lekarza. Tylko tak jakos ciężko się wybrać. A nie wiem, czy może to mieć jakiś zwiazek z częstymi bólami głowy?
marghe.
CYTAT(paulap @ Tue, 16 Dec 2008 - 10:25) *
Chwilowo mi przeszło. Problem z uszami mam taki (od zawsze chyba) że mnie bardzo swędzą w środku i ja chcąc coś z tym zrobić prawdopodobnie coś tam podrażniłam sobie. Wiem, wiem. Powinnam iść do lekarza. Tylko tak jakos ciężko się wybrać. A nie wiem, czy może to mieć jakiś zwiazek z częstymi bólami głowy?


A wiesz, że mam podobnie..
po nowym roku idÄ™ do laryngologa. To takie moje noworoczne postanowienie icon_biggrin.gif
a swędzi mnie tylko jedno ucho..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.