To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odstawienie od piersi a brak miesiÄ…czki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Justina
Mam pytanko.

Miesiąc temu odstawiłam córkę od piersi. Odstawianie było stopniowe. Teraz miałam pierwszy cykl po odstawieniu i nie dostałam okresu. Cykle przez ostatnie 4 miesiące miałam co 25-26 dni. Teraz jest 33dc i w dalszym ciągu nie mam okresu. Robiłam dwa testy w odstępie 3 dni, oba były negatywne. Nigdy nie zdążył mi cykl powyżej 30 dni. Czy mogą to być zmiany hormonalne spowodowane odstawianiem od piersi czy jednak ciąża. Zrobię najprawdopodobniej betę, żeby mieć pewność czy to ciąża czy nie.

A jak było u was po odstawieniu od piersi?? Cykle były takie same jak wcześniej??
beata_77
Ja miałam miesiączke mimo karmienia.

Idź na betę.... icon_smile.gif
mon1k@
CYTAT(beanata @ Fri, 12 Dec 2008 - 14:20) *
Ja miałam miesiączke mimo karmienia.

Idź na betę.... icon_smile.gif




Ja tez 06.gif


To czekamy na wyniczki
Justina
W trakcie karmienia piersią miałam miesiączkę. Dostała 3,5 miesiąca po porodzie. Nie mam teraz odkąd przestałam karmić. Zastanawiam się czy to wynik tego zaprzestania czy może jednak ciąża. Betę to mogę zrobić dopiero w następnym tygodniu.
Kari27
Hej,ja przestałam karmic 2,5 m-ca temu i nadal nie mam @.Po porodzie nie miałam jeszcze wogóle.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.