To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla Natalki Agnismy w 3 urodzinki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monisia
[b]Natalko!
W Dniu Twoich 3 urodzin , które już w czwartek
Życzymy Ci uśmiechu na buzi
Samych pogodnych dni
Beztroskich zabaw
I szczęśliwego dzieciństwa.
Twoim rodzicom wytrwałości
I wiele cierpliwości w wychowywaniu Cię
I spełnienia nawet najskrytszych marzeń.

Całuski!!!!
Monika z JulÄ… i LusiÄ…
Agnisma
Ojej no w szoku icon_eek.gif przemiłym jestem icon_lol.gif icon_lol.gif
Bardzo dziękujemy.
Ja rzecz jasna dołączam się do tych życzeń, jak najgoręcej, zycząc mojej ukochanej Natalii moc zdrowia, spełnienia wszelkich marzeń, i dużo radości i szczęśliwości, super prezentów i czego sobie tylko zażyczy.
kasiarybka
Ag nieszka ucałuj Natkę od ciotki Kaśki. icon_smile.gif
marcena
Sto lat sto lat niech żyje żyje nam ... i bardzo dużo zdrówka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif a kto? Nataliaaaaaaaaaaaaa
pozdr. marzena
Agniecha-Mama Szkrabucha
NataluÅ› zyczymy Ci niesamowitegop dziecinstwa, wielu wspanialych przygod, wysmienitych zabaw i ciaglego usmiechu na buzi i masy prezentow ktore sobie tylko wymarzysz
Agnisma
Bardzo Wam dziękujemy, już tyle życzeń, a urodzinki dopiero w czwartek icon_lol.gif
Buziaki w podzięce dla wszystkich icon_lol.gif
sylwiakrol
Natalko, górę całusków, radości, uśmiechu i spełnienia marzeń życzy ciocia Sylwia icon_biggrin.gif

Dorotka
Do życzeń dołącza ciocia Dorota z Kacperkiem i Maleństwem icon_biggrin.gif


Natalko duzo zdrówka, zawsze uśmiechu na buziaku,
wymarzonych prezentów i wyrozumiałych rodziców icon_wink.gif
anonimowy
[size=24]Natalko!!!

[size=18]Z okazji trzecich urodzin przesyłamy Ci tysiąc buziaczków i życzenia wszystkiego, co najlepsze!!!


aronka
To byłam ja, aronka. Zapomniałam się zalogować... icon_redface.gif
To już ten wiek... icon_sad.gif
kama_
Natalko icon_biggrin.gif
[color=red][/color]Tysiaca prezentów, sto lat zdrówka i pogody ducha icon_wink.gif
tomberowa
My z Kubusiem też przyłączamy sie do życzeń.

Dużo, dużo zdrówka i uśmiechu na co dzień.
i.
Wszystkiego naj naj naj dla Natalki i jej wspaniałej mamusi

Bawcie siÄ™ dzisiaj dobrze
Agnisma
Dziękujemy wszystkim za wspaniałe życzenia icon_lol.gif
Wczoraj Natalia jednym TCHEM zdmuchnęła tortowe świeczki- TRZY icon_lol.gif , dostała masę prezentów, za które wszystkie gorąco dziękowała i komentowała, że są przepiękne i wogóle najlepsze na świecie icon_lol.gif
Ona już jest taka duża icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.