To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaselka w przedszkolu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Wczoraj bylam na jaselkach w przedszkolu i musze powiedziec ze bylam z mezem troche rozczarowana,dzieci owszem spiewaly slicznie,wyraznie ale to wszystko co przygotowaly Panie,w zeszlym roku w zlobku dzieci byly poprzebierane,zrobily prawdziwe przedstawienie,prawie kazde mialo swoja malenka role,bylo kolorowo,wesolo
A tutaj coz,czegos mi zabraklo,czyzby Panie nie chcialy sie przemeczc przed swietami?
mazia
Według mnie dużo też zalezy od pań z danej grupy- tam gdzie Szymus chodzi panie każdego roku przygotowują piękne jasełka, przedstawienie, śpiewy, tańce. Dzisiaj Szymuś też miał mieć jasełka gdzie miał być góralem-niestety rozchorował się i nici z górala 32.gif
zilka
Nie wiem jak Panie przed świętami i nie widziałam tych jasełek, chyba najistotniejsze jest to, żeby każde dziecko mogło się pokazać w takim rodzaju występu w jakim czuje się dobrze, ja na szczęście na razie nie doświadczyłam ale najbardziej nie lubię przerostu formy nad treścią, to jest na miłość boska występ grupy ledwo odrośniętych od ziemi dzieci, jakoś nie widzę tutaj potrzeby robienia nie-wiadomo-jakiego show.
Ja miałam większy zgrzyt jak po występie w pierwszym przedszkolu Flo zabrano dzieci ich opaski żabek - rozumiem, że zachowano je na następny rok...?
pirania
Przemek kazdy wystep grupowy zamienia w indywidualny popis histerii wiec pani ktora nakloni go bo chociaz sie przebral i nawet NIC nie mowil bedzie moim hero icon_smile.gif
aluc
mam szczęście trafiać do placówek z ambicjami wzgledem przedstawień icon_wink.gif w tym roku Olek robił za aniołak śpiewającego kolędy (w chórze w chórze), znów sprawdziło się, że z założeniem jakiegokolwiek uniformu, moje dziecię autentycznie anieleje - czy powinnam zostać zwolenniczką mundurków od maluchów?
zilka
CYTAT(aluc @ Wed, 17 Dec 2008 - 23:26) *
znów sprawdziło się, że z założeniem jakiegokolwiek uniformu, moje dziecię autentycznie anieleje - czy powinnam zostać zwolenniczką mundurków od maluchów?


Ale w wyglądzie czy zachowaniu? 06.gif Może do domu mu spraw jakieś skrzydełka? 06.gif
aluc
CYTAT(zilka @ Wed, 17 Dec 2008 - 21:33) *
Ale w wyglądzie czy zachowaniu? 06.gif Może do domu mu spraw jakieś skrzydełka? 06.gif

wygląd to on już ma icon_biggrin.gif
w zachowaniu otóż
zilka
No widzisz, czyli jakiś zakup do domu byłby jak znalazł 06.gif

Zdjęcia robisz Ty wyrodna matko tym swoim występującym aniołkom? wrzuć coś, nie bądź taka.
aluc
przynudzasz icon_biggrin.gif
zilka
CYTAT(aluc @ Wed, 17 Dec 2008 - 23:40) *
przynudzasz icon_biggrin.gif


Tradycyjnie 29.gif Na blogu Ci zaraz brak świąt wypomnę (znowu, znowu)
aluc
hola hola, świeta się jeszczenie zaczęły
Edytkax
U nas w przedszkolu jasełka też były: syn był liskiem i miał krótki wierszyk. Panie oczywiście na początku powiedziały, że to pierwsze jasełka dzieci i trzeba wybaczyć niedociągnięcia. Moim zdaniem treść jasełek super, dzieci super ale panie.....to one zachowywały się jakby same pierwszy raz jasełka robiły ;( - latały po scenie zagubione bo nie wiedziały kto ma teraz mieć mikrofon pomimo, że posiadały kartki, oczywiście podkład muzyczny też okazał się nie ten co trzeba....dzieciom nie dziwiłabym się, zresztą pomimo chaosu wprowadzonego przez panie świetnie zagrały swoje role ale panie powinny bardziej siebie przygotować.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.