To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zestaw słuchawkowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
Zamierzam zakupić panu mężu w prezencie pod choinkę. Sama mam taki z kabelkiem i na moje potrzeby wystarcza, zresztą, jak chcę radia słuchać, to muszę ten kabel mieć. Ale mężu potrzebuję kupić bezprzewodowy. Model pal diabli, musi pasować do jego telefonu, to potrafię sama zidentyfikować icon_smile.gif Ale zauważyłam, że część pcha się bezpośrednio do ucha, a część ma zaczep "zauszny" - które wygodniejsze i praktyczniejsze? Mnie się wydaje, że to z zaczepem, ale wolałabym, żeby mi ktoś z doświadczenia własnego poradził.
mamami
Małż używał u takich i takich, sam wybieral te zauszne, teraz kupił razem z telefonem taki prosto do ucha i jest zaskakująco wygodny. Chwali go sobie najbardziej. Ja też bo zdecydowanie lepiej go słyszę z tego niz poprzednich. Nie wiem co sie do tego przyczynia ale ten obecny rzeczywiscie jakis taki ergonomiczny jest, mimo ze nie wygląda.
Toto chyba nie da sie inaczej niż przymierzyc.
aluc
zauszny, douszny mi wylatuje natychmiastowo
zauszny natomiast gniecie icon_wink.gif

generalnie nie lubiÄ™ cholerstwa
skanna
Też mi się wydaje, że douszny może wylatać icon_smile.gif

Pytanie dodatkowe - takie cóś ktoś ma? Jakaś opinia by się mi zdała icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.