To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy kiedykolwiek znajde fryzure dla siebie?!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
no tak kolor juz znalazlam(albo przynajmniej tak mi sie wydaje),teraz jestem na etapie szukania fryzury,nigdy nie wiem w jakiej jest mi najlepiej,czy w dlugich wlosach czy takich do ramion,z grzywka,bez grzywki,szukam,szukam i klapa.
Pytam meza to mi odpowiada ze w kazdym uczesaniu jest mi ladnie 21.gif
Poszlam ostatnio do fryzjera i z prostej grzywki babka zrobila mi nie dosc ze krotka to jeszcze ciachnela ja pod skosem diabel.gif (prosilam ja tylko o podciecie) pytam M a on ze no w takiej to jednak nie jest mi dobrze,no a pytalam wczesniej i twierdzil ze w kazdej wygladam swietnie
No przeciez nie pojde do stylisty zeby mi fryz dobieral... icon_rolleyes.gif
Kaszanka
Dobry fryzjer powinien Ci coś polecić. Stylista? Czemu nie?
No i sprawa podejścia - co z tego, że ktoś Ci powie, że np. w długich Ci będzie najładniej jak długich u siebie nie znosisz? Co ztego jak wymarzysz sobie fryzurę i wyda się odpowiednia dla Ciebie a okaże się zupełnie niewykonalna, bo nie ten typ włosów?
Zbierz wszystkie swoje zdjęcia z różnymi fryzurami, oceń w których wydaje Ci się, że wyglądałaś najkorzystniej i dobrze w danej fryzurze się czułaś. Potem daj przyjaciółce, koleżance te zdjęcia - niech ona to oceni, a potem z tym plikiem do dobrego fryzjera po następną opinię. Może uda się coś wybrać.
sdw
Ciao, najpierw sobie odpowiedz na kilka prostych pytań icon_wink.gif Jakie masz włosy? Grubie, cienkie, gęste, niezbyt czy całkiem rzadkie? Okresl sobie kształt głowy i twarzy. Układają Ci się czy wręcz przeciwnie? Potem się zastanów do czego Ci fryzura ma służyć? icon_wink.gif Coś chcesz nią wyeksponować? Coś ukryć? Wreszcie - w jakiej fryzurze czujesz się najlepiej. Jak sobie odpowiesz, to dobranie odpowiedniej to już bułka z maslem icon_wink.gif

Musisz mieć po pierwsze taką, którą Twoje wlosy zaakceptują bez tony środków utrwalających. Po drugie taka, w której bedziesz czuła się dobrze. Po trzecie taką, która nie będzie Cię oszpecała.

Na sam koniec znajdź sobie w necie taki program, w którym na swoja głowę nałożysz różne fryzury i się sobie przypatrz icon_mrgreen.gif i w kazdym przypadku po raz kolejny odpowiedz sobe na pytania kluczowe z poczatku tego postu. Po jakiejś godzinie będzie miała wybraną fryzurę. I zostanie Ci już tylko najgorsze - znaleźć dobrego fryzjera icon_twisted.gif

Namiary na stronę kiedys Mika podawala, może się odezwie.
OLA77
ciao ja mam ten sam problem. Mi każdy fryzjer dobiera zawsze taką samą fryzurę- no masakra jakaś.
ciao
Ola to skoro kazdy fryzjer dobiera ci taka sama fryzure to moze w takiej jest ci dobrze?Ta wczorafsza byla OK ale w dluzszych tez jest ci fajnie
Dorott
CYTAT(stara dobra wiolontela @ Mon, 22 Dec 2008 - 10:18) *
Namiary na stronę kiedys Mika podawala, może się odezwie.


dobór fryzur
Mika
Mika siÄ™ odzywa icon_wink.gif

Makeover-o-Matic
VirtualMakeover

z wyliczanki Wioli aż mi się w głowie zakręciło icon_lol.gif po takim teście pewnie ogoliłabym się na łyso icon_wink.gif
za skomplikowanie jak dla mnie
i niestety przyznam szczerze,że ja się w tych programach fryzurowych też nie widzę
to co mnie się podoba nie zawsze do mnie pasuje-wystarczy,że zmienię kolor włosów czy ramkę okularów i wielka D
czasem na mnie eksperymentują-już wiem,że następnej fryzjerce która zechce mi zrobić asymetryczną grzywkę wyrwę nogę z biodra 08.gif
metodą prób i błędów doszłam do "ciachania brzytwą" icon_wink.gif - idealne cięcie,układa się zawsze i we wszystko,wreszcie mogę mieć grzywkę we wszystkich kombinacjach i w którą chcę stronę
na krótszych można uzyskać podobny efekt tnąc włosy a`la Meg Ryan icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.