To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

NAJ... prezenty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
malflu
Skoro był wątek przed świętami dotyczący wyboru prezentów, a nawet listy życzeń .... podzielcie sie teraz spostrzeżeniami po...rozpakowaniu podarunków. Prezent naj... najbardziej udany, najtrafniejszy, najbardziej zaskakujący...
W zeszłym roku, kiedy pod choinkę od Małża dostałam nowiuteńki, lśniący, nieśmigany akumulator samochodowy (do mojego Golfa, w którego mieliśmy już nie inwestować tylko oczekiwać na koniec jego żywota 37.gif ) myślałam, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Po za tym w tym roku umówiliśmy się, że prezenty pod choinką będą tylko dla dzieciaków. A tu moja kochana Babcia zaskoczyła mnie podarkiem. Wzruszyłam się nie ukrywam, bo jest to ręcznie wykonane (wszystkie elementy toczone osobiście) przez mojego Dziadka - radełko. W tym roku w grudniu mija 3 rocznica jego śmierci, a ja jako jedyna i pierwsza wnuczka byłam Jego "oczkiem w głowie". To chyba najpiękniejszy prezent jaki dostałam.
~Luna~
A ja po raz pierwszy od pięciu lat małżeństwa dostałam od męża coś innego niż zestaw kosmetyków z hipermarketu - dostałam piękną , srebrną bransoletkę icon_biggrin.gif
Mojego zaskoczenia (i radości) nie sposób było nie zauważyć.
To był jedyny miły akcent tych świąt.
asia_b
Ja też wzruszyłam się prezentem od męża... Dostałam śliczne zaproszenie na profesjonalną sesję fotograficzną mojego ciążowego brzuszka! I to do tego samego studio, w którym miała miejsce nasza sesja ślubna....
Poza tym mniej więcej standardowo: krośnieńskie szkło, kosmetyki, bielizna, książka kucharska icon_smile.gif, torebka.
skanna
Ja dostałam grę, którą bardzo chciałam mieć. Ponoć tak bardzo chciałam, że "Gwiazdor" nie śmiał sprezentować mi nic innego icon_smile.gif Hmm, a wydawało mi się, że sugerowałam bardzo delikatnie icon_twisted.gif
AJA
Ja prezent dla siebie kupiłam jak co roku sama, nawet go sobie musiałam zapakować.

Natomiast urosły mi skrzydła i przez tą chwile byłam szczęśliwa gdy moje dziecko rozpakowało prezent ode mnie. Kupiłam jej zdalnie sterowany samochód dla lalek, oczywiście różowy. Traf chciał, że rozpakowała go jako pierwszy, reszta prezentów była nieważna, musieliśmy ją namawiać do rozpakowania ich. Samochód był najważniejszy, nic tak mi nie sprawiło radości jak jej entuzjazm. 02.gif
sdw
Mopa, a właściwie nasza, tegoroczna Gwiazdka okazała się bardzo, bardzo, bardzo domyślna. Trafiła w gusta każdemu i praktycznie nie było niewypałów. W szok, w którym trwam do dzisiaj, wprawił mnie ogrom paczek pod choinką. Dzieci skrupulatnie przeliczyły - 39 paczek na 11 sztuk ludzi icon_eek.gif To pod naszą domową, pod "teściowatą" było nieco skromniej, bo i podzielona a dwa różne razy, ale też dostojnie icon_wink.gif

Dostałam wymarzony, wypłakany, wybłagany APARAT. Micha cieszy mi się nadal i pewnie prędko nie przestanie. Ostatnio wypatrzone perfumy też mi się trafiły, choć nikomu nawet słowem nie wspomniałam, ze perfumy oraz, że TE. Zdziwiłam się tylko brakiem jakiejkolwiek ksiązki opatrzonej moim imieniem. Gwiazdki jednak chórem orzekły, ze dopiero co icon_wink.gif się obkupilam literaturą i na razie mi starczy.

Dzieci oszalaly z radości a za ich przyczyna i rodzice i dziadkowie i osoby zaproszone.

Największą radość jednak sprawiły nam prezenty od Filipa - własnoręcznie wyrysowane i wypisane laurki, w tym po angielsku icon_eek.gif Mój syn, który jeszcze rok temu nie potrafił trzymac długopisu, dziś nie tylko pieknie rysuje ale i pisze. Właściwie przepisuje, bo poskładać do kupy liter jeszcze nie potrafi ale to olbrzymi sukces icon_smile.gif

Reasumując - było Super!!!
Adasia
Ja sugerowałam mojej mamie coś nowego literackiego (chyba nawet jakimś nowym Rózewiczem rzuciłam), żeby znów nie musiała patelni albo garnków pakować (niewygodne wszak).
No i dostałam książkę.
KucharskÄ….
Ewcia!
CYTAT(skanna @ Fri, 26 Dec 2008 - 16:02) *
Ja dostałam grę, którą bardzo chciałam mieć. Ponoć tak bardzo chciałam, że "Gwiazdor" nie śmiał sprezentować mi nic innego icon_smile.gif Hmm, a wydawało mi się, że sugerowałam bardzo delikatnie icon_twisted.gif


A zdradzisz, jakÄ…?

Ja dostałam chyba pierwszy raz dokładnie te perfumy, które sobie sama wybrałam . Zazwyczaj "mikołaj" próbował być oryginalny i kombinował coś obok.
Oraz cudny owieczkowy futerał na telefon (niedawno zgubiłam stary) , w dodatku nie wiem do tej pory, od którego z moich (jak widać nieprzewidywalnych) dzieci.
szantrapa
A ja dostałam książki, gruuuubachne (nie mam na nie miejsca, nie mam pojęcia co z nimi zrobić) jedną od siostry i trzy! od A. icon_biggrin.gif i jestem przeszczęśliwa, a od mamy za mały komplet eleganckiej bielizny ( no bo nie karmię to z pewnością mniejszy mi potrzebny) i całą resztę rewelacyjnych już rzeczy. Dzieci dostały całe stosy zabawek i już sama nie wiem co z nimi robić. Popełniłam też błąd kupując jedno łóżeczko dla lalek, jednak jest wojna icon_sad.gif. Ale ogólnie wyszło dobrze icon_smile.gif
Abotak
Absolutnym hitem prezentowym w naszym domu byl ten oto podarek prezentowany dumnie przez samego obdarowanego 03.gif


Jako ze junior przechodzi obecnie faze mega fascynacji muszkieterami, siostry kochajace w tajemnicy postanowily uszyc mu stroj powyzszy icon_biggrin.gif
Kogut podarowal pioro a brat starszy naprawil z pomoca niezawodnej duck tape (czarnej tasmy???)nadwyrezony mocno miecz plastikowy robiacy tu za szable. I tak wlasnym sumptem stworzyli arcydzielo ktore wprawilo juniora w absolutnie dzika radosc 06.gif


Brat rzeczony za tegoroczny hit prezentowy uznaje napedzana energia sloneczna ladowarke do baterii i zestaw tychze baterii. A to dlatego ze dziecie ma kompletnego fizia na punkcie baterii wlasnie i urzadzen nimi napedzanych wiec biega ciagle z jakimis, przeklada z jednego do drugiego, chcialby ladowarke podlaczac a ja z kolei mam nieco schize elektryczna wiec jak go widze grzebiacego przy gniazdkach to mam pozniej koszmary nocne i na taki pomysl-kompromis wpadlismy 03.gif


Moim zdecydowanym faworytem prezentowym byl prezent od meza ktory w czasie robienia chutney podsluchal ze cierpie na brak cheese cloth czyli pospolitej gazy 08.gif do spowicia w niej przypraw na czas warzenia sie ww.
W Wigilie po drodze z pracy pobiegl do sklepu i nabyl wypasiony mocno rzeczony cheese cloth czyli spora plachte gazy uzywana rowniez do odcedzania sera i warzenia galaretek. icon_mrgreen.gif

A hitem prezentowym ogolnorodzinnym acz calkiem przypadkowym bylo.... 7 zestawow lego oraz 4 kartony ksiazek odkopane przez znajomych na ich strychu podczas przedswiatecznych porzadkow i sprezentowane nam jako ochotnikom z pierwszej reki icon_wink.gif
Na poczatku pomstowalam bo to mialo miejsce tuz po przetrzasnieciu tzw `bawialni czyli pokoju zabawkowo-ksiazkowego i wyniesieniu z niej 2 czarnych workow zabawek i 3 kartonow ksiazek dla ktorych znalezlismy nowych wlascicieli... Miejsce natychmiast zostalo wykorzystane wiec lego jak lego bo w porecznych pojemnikach ale ksiazki!!! I tak nie ma juz gdzie upchnac w zw z tym korzystamy intensywnie z biblioteki lokalnej... ale poniewaz zarowno jedno jak i drugie okazalo sie byc hitem nad hitami to i miejsce sie znalazlo choc juz sie obawialam ze `otworzymy` sobie biblioteke w przyczepie kempingowej 08.gif
I dzieki powyzszym nikt z rodziny przez chwile nawet nie mial nawet szans by narzekac na swiateczna nuda icon_mrgreen.gif
Kazdy albo z ksiazka, albo z pudlem lego rozlozony.
aluc
książki w prezencie kupiłam sobie sama icon_smile.gif Mikołaj dorzucił dwa bardzo dobre albumy fotograficzne, w tym jeden, wokół którego łaziłam na amazonie przez ostatnie kilka tygodni icon_smile.gif

natomiast moje dzieci rozliczyły Mikołaja według listy icon_wink.gif na szczęście, wszystko się zgadzało icon_lol.gif
użytkownik usunięty
A ja dostałam prześliczną, czarną, jedwabną sukienkę od męża, książki, kosmetyki. Wspólnie dostaliśmy obraz.


madziatl
Ja dostalam torebke i do kompletu portfel, wybralam to sobie sama juz kilka tygodni temu a bardzo sie ciesze, bo szukalam fajnej torebki chyba ze 3 lata 37.gif
Tusiol
Mikołaj zgodnie z moją małą sugestią 29.gif zakupił książkę a właściwie ksiązki. Takie do pracy dwa duże tomiska. Do tego płyta z treścią owych książek.
Wiem, że może lekko banalnie, ale taaak mi na nich zależało a nigdy nie było mi do nich po drodze.

Teraz wielkie tomisko opieram często o własny równie wielki brzuch i miło spędzam czas 06.gif .
Potwora
Mądry, dobry Mikołaj icon_wink.gif przyniósł mi aparat.gif do zdjęć podwodnych. Love Mikołaj wub.gif . Nie moge się doczekac kolejnego nurkowania icon_wink.gif
amania
My nieczęsto robiliśmy sobie niespodzianki pod choinkę, bo zawsze uważałam, że ja sobie potrafię prezent najlepiej wybrać sama icon_wink.gif
W tym roku zrobiliśmy i obydwa były absolutnymi niespodziankami, w dodatku bardzo trafionymi. Ja kupiłam mężowi kołdrę, a właściwie pierzynę, pod którą jest mu wreszcie ciepło (swoją drogą to nie wyobrażam sobie spania pod czymś co tak grzeje). W każdym razie jest wniebowzięty 06.gif
Ja dostałam lampę błyskową do aparatu, na którą sama pewnie nigdy bym się nie zdecydowała. Szkoda tylko, że nie rozumiem połowy instrukcji, ale co tam, w końcu w aparacie też nie umiem korzystać z połowy funkcji icon_lol.gif
Dziewczyny zachwycone wszystkim co dostały, ale im na szczęście nietrudno dogodzić. Za to mnie z ich prezentów najbardziej zauroczyły laleczki z serii Ann Geddes. Nawet starsza, która lalek nie cierpi była zachwycona.
malgog
CYTAT(amania @ Sun, 28 Dec 2008 - 23:36) *
Ja kupiłam mężowi kołdrę, a właściwie pierzynę, pod którą jest mu wreszcie ciepło (swoją drogą to nie wyobrażam sobie spania pod czymś co tak grzeje). W każdym razie jest wniebowzięty 06.gif


a to bardzo oryginalny prezent 06.gif

ja dostałam srebrną bransoletkę z ciemnymi bursztynami...mogłam się spodziewać, na jesieni mama opowiadała o wrażeniach z wystawy jubilerskiej ....
no i kolejne filiżanki z talerzykami z petersburskiej porcelany...co roku dostaję kilka sztuk...podobno mam uzbierać całą zastawę...ale kiedy 29.gif
w przyszłym roku dostanę cukierniczkę
książki...dużo książek
pół laptopa i pół drukarki ze skanerem (na spółkę z mężem)...stary przeszedł na dzieci, które ponieważ dostały za dużo gier od razu zaanektowały naszego starego
Mika
to byly pierwsze swięta kiedy nie kupiłam sobie nic "od kogoś",nie miałam pojęcia kto co dostanie
ale przyznam,ze kontrwywiad Mikołaj miał wyśmienity,bo dostałam laptopa (nie od męża icon_lol.gif )
o którego nawet nie zdążyłam poprosić-o laptusia,nie o chłopa icon_lol.gif
wiedziałam,że te pierwsze "inne" świeta będą zakręcone icon_wink.gif
krolewienka
mnie się dostał flash. miał być pojemny i ładny 06.gif i Mikołaj się sprawił. ma 8 GB i jest czarniuśki, taki sexiiii 03.gif 03.gif 03.gif

a do tego monsz zakupił perfumy inne niż zwykle. przyznaję, iż otwierałam z przerażeniem, ale na szczęście nosa ma, poszedł po linii zapachowej i mam coś, co podobne, a inne icon_wink.gif zakochałam się... szkoda tylko, że nazywają się tak, że nie umiem wymawiać... ale co tam, mają pachnieć, a nie się nazywać icon_wink.gif
Rysia15
Chyba najbardziej dany był portfel dla mojego narzeczonego https://www.brytyjka.pl/jaki-portfel-meski-...ik-cid-194.html Do dziś go posiada. Jest bardzo zadowolony z jego użytkowania.
lusia43
a dla dzieciaczków fajnym prezentem jest jakaś lala icon_smile.gif warto sprawdzić tą firmę ponieważ jakościowo uwazam ze sa najlepsi na rynku moje dzieci bawia sie lalkami od nich i jestem bardzo zadowolona https://lalki-berenguer.pl/pl/6-lalki-bobasy
Pronto
Co za syf się zrobił na tym forum. Naprawdę sądzicie, opłaceni spamerzy, że ktoś wierzy w wasze rekomendacje sklepów i produktów?
I gdzie sÄ… admini? ÅšpiÄ…?
Jedyne powiadomienia, jakie stąd dostaję, to kolejne żałosne ataki reklamowe. Brr...
chibiusa
Jak co roku mam problem z prezentem dla babci, co swoim babciom kupujecie? Myślicie ze lokosuszarka to fajna opcja? W zeszłym roku kupiliśmy teściowej taką fajną z babyliss i wiem ze używa, nie jest awaryjna i też ładnie można nią wymodelować włosy.
collon
Ja swojej kupilem termos do kawy.
mamagabi
Mój mąż ostatnio zrobił mi przedświąteczną niespodziankę. Prezent dostałam na mikołaja chociaż miałam go dostać pod choinkę. Jednak doskonale to sobie przemyślał i powiedział, że może przydać mi się wcześniej. Od zawsze mu wierciłam dziurę w brzuchu, że nie mam dobrych garnków i patelni. Uwielbiam gotować, więc odpowiednie narzędzia do tego bardzo by mi się przydały. Chyba w końcu mnie wysłuchał i sprezentował mi zestaw bio naczyń od firmy https://exitopolska.com/. Od kilku dni stale ich używam i naprawdę jestem zadowolona, sprzęt jest naprawdę dobrej jakości. Jeśli szukacie fajnych prezentów to myślę, że każdej kobiecie, która uwielbia gotować się taki zestaw spodoba icon_smile.gif
wafelek
ja dostałam bransoletkę o której marzyłam icon_smile.gif
a mężowi kupiłam kamerkę do auta i jest wniebowzięty icon_smile.gif
Meey66
Znajdźmy prezent przydatny i adekwatny dla danej osoby. Możliwości jest bardzo wiele.
gozdka
Prezent od męża w tym roku był dla mnie mało widoczny pod choinką, ale za to jego wartość przerosła moje oczekiwania. W niedużym pudełeczku lśniły kolczyki z czarnymi perłami https://gemlord.pl/pl/p/Czarne-perly-Akoya-6%2C5-mm/146 w oprawie białego złota. No coś niebywałego, są przeurocze! Przyznaję, że w chwili kiedy je zobaczyłam zaniemówiłam. Oj ten mój mężuś lubi mnie zaskakiwać, oj lubi:)
gozdka
CYTAT(gozdka @ Mon, 05 Feb 2018 - 11:25) *
Prezent od męża w tym roku był dla mnie mało widoczny pod choinką, ale za to jego wartość przerosła moje oczekiwania. W niedużym pudełeczku lśniły kolczyki z czarnymi perłami w oprawie białego złota. No coś niebywałego, są przeurocze! Przyznaję, że w chwili kiedy je zobaczyłam zaniemówiłam. Oj ten mój mężuś lubi mnie zaskakiwać, oj lubi:)

Ofelaa84
ja dostałam bilet na koncert EDA SHEERANA, który odbedzie sie w sierpniu w Warszawie, połakałam się jak go otworzyłam icon_lol.gif kocham tego artystę!
kociasta
ja najbardziej lubię prezenty od serca, zarówno dawać jak i dostawać, teraz zamawiałam niedawno fajny fotoobraz na płótnie z https://www.fotoprint.pl/ do domu, a na walentynki wymyśliłam z kolei puzzle z naszym zdjęciem - fajnie będzie spędzić wieczór na takie zabawie
Baasia
Ja dostałam niedawno dosyć nietypowy, ale bardzo trafiony prezent, a mianowicie kurs jubilerski icon_smile.gif Liczyłam na to od dłuższego czasu, bo interesuję się tą tematyką. Jakby któraś z was była zainteresowana to polecam poczytać więcej na https://wytwornia.antidotum.pl/o-szkole-jubilerskiej/
Stella25
książki są dla mnie NAJ...prezentem icon_smile.gif
fit_Elka
Ja najbardziej lubię takie małe gesty, które pokazują mi, że komuś zależy. Perfumy i kwiaty cieszą ale najbardziej się cieszę właśnie z drobiazgów. Sama też staram się robić mężowi takie drobne niespodzianki by poprawić mu dzień. Wcześniej nie robiłam takich rzeczy ale uznałam, że czas coś zmienić. Tutaj można znaleźć parę ciekawych pomysłów: https://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/mile-...ianki-w-zwiazku myślę, że nie ma takiej osoby, która nie doceniłaby takich starań.
Tatuś552
Ja dostałam najlepszy prezent od swojego mężczyzny na rocznicę icon_biggrin.gif Wykupił nam wycieczkę rejsem po Karaibach, było niesamowicie. Pojechaliśmy z tego biura https://www.tanierejsowanie.pl/ polecam każdemu. Wiem, ze to już prezent z rozmachem ale jak ktoś szuka czegoś z wyższej półki na specjalną okazję to może akurat się skusi icon_smile.gif
Joan65
Kupiłam mężowi https://ergopoint.com.pl/podstawka-pod-lapt...-ergosafe-78549 na imieniny i koniec końców tak ułatwia korzystanie z laptopa że sama z niej najwięcej korzystam icon_smile.gif ale prezent bardzo udany !
patryczek5
wiele razy to przerabialem i juz wiem, ze najbardziej trafione sa zestawy prezentowe u mnie zawsze sie to sprawdza!
tobiasz123412314
z prezentami jest prawie zawsze kłopot. Warto przeszukać trochę internet i poczytać o ciekawych propozycjach. Zobacz sobie na przykład ten wpis https://przyjacielmikolaja.pl/wizerunek-swi...strzeni-wiekow/. Cały blog jest bardzo ciekawy.
Wronka19
Dzięki wielkie za sprawdzone informacje. Z całą pewnością będą one dla mnie przydatne.
grys
Warto popytać się znajomych w tej materii. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
Paxon
Witam wszystkich,
Co do najlepszych prezentów, jakie kiedykolwiek dostałam w życiu, to rodzinna sesja zdjęciowa. Uchwycenie całej rodziny razem, zwłaszcza jak dzieci są bardzo małe, pozwoli uzyskać pamiątki w postaci zdjęć. Zdjęcia zawsze można powiesić w salonie w centralnym miejscu, dać dziadkom w prezencie lub umieścić w albumie. Najważniejszy jest jednak wybór odpowiedniego fotografa. Polecam Wam Panią Dorotę Pawluk, która ma właściwe podejście do dzieci.
Pozdrawiam!
Qania
A kwiaty dla kobiety? Będzie to według Was dobry wybór? Zastanawiam się obecnie, czy takie E-kwiaty są dobrym wyjściem? Co na ten temat sądzicie?
kubek
Zależy dla kogo icon_smile.gif jak dla faceta to alkohol zawsze jest świetnym rozwiązaniem.
Annita
Myślę, że najfajniejszymi prezentami są te, które pasują do naszego hobby.
darenka
Zamierzam kupić mojej siostrze na Dzień Kobiet jakieś perfumy , może jakieś ciuchy . Znacie może strony , które zawierają kody rabatowe i promocje w sklepach internetowych z takim asortymentem ? Bo przydałoby się poszukać oszczędności w tym temacie
genja
CYTAT(darenka @ Mon, 25 Feb 2019 - 14:46) *
Zamierzam kupić mojej siostrze na Dzień Kobiet jakieś perfumy , może jakieś ciuchy . Znacie może strony , które zawierają kody rabatowe i promocje w sklepach internetowych z takim asortymentem ? Bo przydałoby się poszukać oszczędności w tym temacie

Osobiście korzystam z https://www.kody.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Jest dużo sklepów internetowych, promocje są na bieżąco dodawane, dlatego można liczyć na spore oszczędności. Moim zdaniem powinnaś tam wejść i sama sobie sprawdzić, czy są jakieś promocje na perfumy lub elementy garderoby
darenka
Bardzo dziękuję ci za pomoc , weszłam właśnie na te stronkę i rzeczywiście promocji nie brakuje , bardzo żałuję , że wcześniej o tej stronie nie wiedziałam
rampka
Widzę że nie tylko ja mam problem z zakupem prezentow dla bliskich mi osób. Na całe szczęście odkąd znam stronę https://www.bravebeaver.pl , to kupowanie prezentów jest znacznie łatwiejsze.. icon_smile.gif Dlaczego? Bo mogę tam znaleźć różne inspiracje, porównania produktów czy po prostu recenzje. Kupując prezent dla danej osoby wiem, że to dobry wybor icon_smile.gif
Agatha_245
Ja często kupuję książki, oczywiście tylko tym osobom, które lubią czytać icon_wink.gif a tak poza tym, to kosmetyki albo perfumy mogą być ciekawym pomysłem, zawsze się przydadzą
chibiusa
Planujecie już prezenty na dzień mamy?? Ja myślę że kupię loko-suszarkę z babyliss, bardzo fajne mają te creative, takie złote, mają jonizację i chłodny nawiew, to fajna sprawa to utrwalania fryzury
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.