To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pediatra przyjeżdżający na wizyty domowe, Jelonki, pilnie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Dziewczyny, dajcie namiar na sensownego pediatrę, który przyjedzie do maleńtasa do domu. Konkretnie na Jelonki potrzebny. I pilnie! Ja miałam namiary ale na moje okolice, z tym, że korzystałam kilka lat temu. Teraz przeszukuję stare kalendarze, ale wierzę że wy znacie i podrzucicie szybciej..
Sabina
Nie wiem czy na Jelonki, ale na Bemowo i Bielany jeździ lekarka z Babic, myślę, że Jelonki to prawie jak Bemowo icon_wink.gif
Dam Ci namiar na pw. Możesz powiedzieć, że masz nr. od mamy z 4ką dzieci z Bemowa.
Rewelacyjna kobieta, bywa u nas czasem po 2-3 razy w miesiÄ…cu 29.gif 43.gif
Ika
Dzięki, mam nadzieję, że do nich przyjedzie icon_smile.gif
Sabina
Napisz później, jak tam. icon_smile.gif To na prawdę świetna lekarka.
Ika
Dzwonili, kazała im spadać. No, nie dosłownie.
Ratunku, jest coraz gorzej, małe ryczy i rzyga. Ma ktoś jeszcze jakiś namiar??
użytkownik usunięty
CYTAT(Ika @ Sun, 28 Dec 2008 - 20:01) *
Dzwonili, kazała im spadać. No, nie dosłownie.
Ratunku, jest coraz gorzej, małe ryczy i rzyga. Ma ktoś jeszcze jakiś namiar??

Ika do Cleo masz namiar? Bo ona ma chyba jakiegoś co przyjeżdża do nich.
Ika
Nie, nie mam.
Pysio
wysłałam pw
użytkownik usunięty
Ika to jest chyba doktor Baranowski, przyjmuje w Limie, ale prywatnie do domu też przyjeżdża. Kurcze nie mam jak się do Cleo odezwać, bo komórkę zostawiłam u rodziców.
Cleo
Tak, dr Baranowski- z LIMu. ale musialabym teraz jakos jakas recepte od neigo znalezc czy karte wizyty domowej, tam bedzie nr z tel. a Ty Jully masz? ide szukac, choc mzoe juz ktos przyjechal?
Ika
Nie przyjechał. Mam namiary na dwóch lekarzy od Zilki, ale gdybyście znalazły tego Baranowskiego, nie zawadzi. A nuż tamci jeszcze świętują albo co. Dziecko chwilowo zasnęło, więc czekają do rana.

Dzięki wszystkim, którzy pospieszyli z namiarami!
Cleo
Teraz w środku nocy, to faktycznie trudno bedzie znalezc. Ja bardzo zle, to moze do szpitala niech podjadą? To rotawirus?
Zilka tez moze miec na Baranowskiego, bo jej dawałam....

update:

wysłałam Ci na PW namiary!
Truśka
Udało im się kogoś znaleźć?
wysłałam PW
i jeszcze jedno na Jelonkach w przychodni na ul. Czumy 1 jest nocna pomoc lekarska gdzie zawsze dyżuruje pediatra to tak na przyszłość
Sabina
To przykro mi. W niedzielę ciężko znaleźć pediatrę, każdy kiedyś musi odsapnąć. Może dziś się uda?
malgog
CYTAT(Truśka @ Mon, 29 Dec 2008 - 11:08) *
Udało im się kogoś znaleźć?
wysłałam PW
i jeszcze jedno na Jelonkach w przychodni na ul. Czumy 1 jest nocna pomoc lekarska gdzie zawsze dyżuruje pediatra to tak na przyszłość


fakt dyżuruje, ale my np. trafiliśmy (i to nie w okresie świątecznym) na lekarkę, u której badanie trwało kilka sekund, stetoskop przyłozyła dziecku 2-krotnie, w gabinecie spędziliśmy 2 może 3 minuty
dziękuję za takie badanie
mam nadzieję, że inni lekarze bardziej się przykładają
my będziemy omijac Czumy szerokim łukiem

dostałam kiedyś od agnieszkibryndzy namiary na lekarkę - przyjeżdża na Bemowo (chociaż niechętnie) więc na Jelonki pewnie też
jeśli nadal potrzebne - daj znać
a od Cleo na dr. Baranowskiego ale nie mogłam Go namierzyć
ciacho
ja tez mogę dać namiar na moją lekarkę ale pewnie już za późno - jeździ na wizyty domowe - ja akurat jeżdżę do niej do domu - dr Sobieraj
Cleo
o rety, ja nie mogę dr Sobieraj jakos (choć jeszcze bardziej dr. Bociek) ale zrazilam sie juz przy malej Michasi. Z Czumy cenię tylko doktor Matysiak.
mgiełka
Sabina, czy moge prosic namiar do tek lekarki z Babic.

Z góry dziękuję.
kalarepa78
Ice się juz pewnie nie przyda, ale może komus kiedyś tak - zobaczcie co znalazłam:
https://dgruszfeld.fm.interia.pl/
kamelia7
CYTAT(Sabina @ Sun, 28 Dec 2008 - 17:18) *
Nie wiem czy na Jelonki, ale na Bemowo i Bielany jeździ lekarka z Babic, myślę, że Jelonki to prawie jak Bemowo icon_wink.gif
Dam Ci namiar na pw. Możesz powiedzieć, że masz nr. od mamy z 4ką dzieci z Bemowa.
Rewelacyjna kobieta, bywa u nas czasem po 2-3 razy w miesiÄ…cu 29.gif 43.gif


Sabina, mogę prosić o namiar na lekarkę z Babic, co przyjeżdża na wizyty domowe?

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.