To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

skąd wziąć krótki miecz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
oczywiście do zabawy?
poproszę o konkrety typu: widziałam w realu dwa dni temu icon_smile.gif
Kocisława zwana Warkotem
CYTAT(grzałka @ Mon, 29 Dec 2008 - 19:25) *
oczywiście do zabawy?
poproszę o konkrety typu: widziałam w realu dwa dni temu icon_smile.gif


A z czego ma być zrobiony i jaki ma być duży?Bo posiadam "na stanie" 06.gif
grzałka
ma być zrobiony z czegoś co bez obaw będzie można wziąć do przedszkola na bal
no i ma być niedługi, tzn. niepełnowymiarowy

masz taki?
mogę liczyć na pożyczenie?
Kocisława zwana Warkotem
CYTAT(grzałka @ Mon, 29 Dec 2008 - 19:40) *
ma być zrobiony z czegoś co bez obaw będzie można wziąć do przedszkola na bal
no i ma być niedługi, tzn. niepełnowymiarowy

masz taki?
mogę liczyć na pożyczenie?


My mamy raczej takie małe-bardziej noże niż miecze(ok.10 cm) z plastiku.Jeśli wam taki pasuje to pożyczymy.Wydaje mi się,że widziałam ostatnio taki zabawkowy miecz w "bezcłowym" koło Figlolandii
Mariola***
my kupiliśmy w zeszłym roku ale, właśnie w realu. Mały plastikowy w zestawie z czyms nakładanym na głowę do tego tarcza.
mamami
W zeszym roku kupowaam w Kauflandzie takie piankowe, różne rodzaje byly. Myślę że w tym roku też będą, bo to przy przebraniach karnawaowych leżao.
Truśka
A my wycieliśmy taki z grubego kartonu, pomalowaliśmy srebrną farbką i działa od roku 06.gif
Abotak
Mieczy Ci u nas dostatek 06.gif bo moj nawiedzony muszkieter vel rycerz od roku chyba kolekcjonuje a brat starszy z pomoca rodziciela mu dodatkowe struga. Szkoda ze tak dalekoooooo. Ew zrobic da sie latwo. Do drewnianego trzeba raczej miec narzedzia ale z tektury wyciety i np folia aluminiowa owiniety to juz proscizna bedzie
Tusiol
Taki gÄ…bkowy/piankowy ostatnio kupilismy w Stokrotce.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.