To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Amotaks Dis

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamma20
Mam do was pytanie.Macie ten lek?Używałyście?Zniknęła mi gdzieś ulotka,wiem że tam jest amoksycylina.I mam pytanie,mam 39stp gorączki,skacze czasem do ponad 39,zawroty głowy,mdłości.Czy mogę go brać?Podejrzewam ze to jakaś grypa,do lekarza mogę iść dopiero jutro a muszę się w jakiś sposób wykurować żeby być w stanie zająć się Karolinką,bo jak narazie to tak mi słabo że się boję Myślicie że mogę zaryzykować i go wziąść?Z góry dziękuje za rady.Pozdrawiam Agnieszka icon_smile.gif
anetadr
Tutaj masz informacjÄ™ dotyczÄ…cÄ… tego leku.

Aneta
anetadr
Jeśli to grypa, to antybiotyk i tak nie pomoże.

Aneta
mama_do_kwadratu
ale po co Ci antybiotyk na grypę? lepiej wapno, vit.c, dużo pij
AJA
Zgadzam się po co od razu antybiotyk, na zbicie temp. coś weź i wit. C
mamma20
Już brałam na zbicie temp i nic nie pomogło,brałam chyba 3 razy polopiryne s...wcoraj na noc i dzisiaj w dzień i gorączka tylko rosnie icon_sad.gif Nie mam pojęcia czy to grypa,to tylko moje podejrzenia...Rutinoscorbin biorę 3razy dziennie od tygodnia.
mamma20
dubelek icon_smile.gif
Anitczak
Objawy wygladaja na infekcje wirusowa i tu zaden antybiotyk nie bedzie potrzebny. A jesli jutro lekarz stwierdzi ze jednak trzeba to ta roznica jednej dawki nic nie znieni
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.