To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

testy owulacyjne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

amuamu
Hey! Co myślicie o tym kupiłam sobie testy owulacyjne, było 5 szt. w opakowaniu. Codziennie robiłam 1 o stałej porze i każdy wyszedł pozytywnie!? Tzn. że co jeszcze nie miałam owulacji??
Cortinka230
HHmmm to faktycznie dziwne. Ja miałam podobnie , z tym że jeden z pięciu testów zrobiłam w poprzednim cyklu i wyszedł negatywnie, a w tym cyklu wykorzystałam dwa i oba pozytywne...
Wydaje mi się że zrobiłaś test pierwszego dnia kiedy zbliżała się owu, a potem kiedy już była to również wtedy wyszła pozytywnie....
Dirty Diana
Ja robiłam co 2 dzień i wszystkie wyszły mi pozytywnie icon_rolleyes.gif
amuamu
No widzisz i jak to zinterpretowałaś? Czyli nie są zbyt wiarygodne?
Cortinka230
Nawet lekarka wczoraj mi powiedziała że po Usg widzi że owulacje miałam 2 dni temu a jeśli wierzyć testom powinna być jakieś 6 dni wcześniej:/
amuamu
Buu, i jak tu trafić w TEN dzień?
beata_77
CYTAT(amuamu @ Tue, 06 Jan 2009 - 10:54) *
Buu, i jak tu trafić w TEN dzień?


Przytulać się CODZIEŃ

Ja akurat zaszłam przy drugim teście, który wskazał o wiele mocniejszą kreseczke jak pierwszy... Może to też od testów zależy....
kamixx
u mnie działają prawidłowo tak myślę
w dwóch cyklach II pojawiały się przez dwa dni
pierwszy dzień druga kreska słabsza
drugi dzień wyraźniejsza
klekotka
Dziewczyny a czym się kierować przy zakupie testu? Mam zamiar zacząc stosować, od tego cyklu i z tego co zdąrzyłam się zorinmtować, to maja różną czułość. I jakie tu wybrać...? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
moko.
ja kupuje testy o czułości 30mIU/MI, pokazują mi zawsze 2 dni , kiedy owlulacja występuje. Kupuje te testy
anax
moko starasz siÄ™ ale fajnie.powodzenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.