To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"U Steni" w Gliczarowie - może ktoś zna ten pensjonat

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

amania
Właśnie zrobiłam wstępną rezerwację, ale dotarłam przypadkiem do nieciekawych opinii w necie i teraz się waham.
Do czwartku muszę zdecydować.
A może znacie jakieś fajne miejsce w górach i obok stoku, który nadawałby się do nauki jazdy dla niespełna czterolatki.
Wiem, że wisi już podobny post, ale ja potrzebuję namiarów na konkretne pensjonaty.
ulcik
ja podawałam namiary na Gliczarów ... stok u Steni .. nie jestem przekonana czy będzie dobry dla czterolatki
Piśka
Ja właśnie jestem w Gilczarowie Górnym. pensjonat mamy fajny, rodzinna atmosfera, a właściciele robią wszystko, żebyśmy czuli się jak w domu. Dogadzają kulinarnie, dzisiaj na śniadanie były między innymi bułeczki z dżemem upieczone przez Panią Tosię. Jutro natomiast Pan Czesio rozpali nam ognisko wieczorem.
Dodam, że pensjonat jest bliżej wyciągu u Steni, niż sam pensjonat "u Steni". Jesteśmy zachwyceni, bo prosto spod domu zjeżdża się pod wyciąg, to jakieś 100 m w dół. Pensjonat w którym jesteśmy nazywa się "u Tosi i Czesia" i naprawdę polecam. Jest tu kilkoro małych dzieci, m.in. 4-latki, i radzą sobie świetnie na stoku. Na miejscu można instruktora wynająć, i wypożyczyć sprzęt. No i widok z okna na stok. To idealne miejsce do nauki na nartach, my właśnie się uczymy 03.gif

Poza tym z tego co się orientowaliśmy to u Steni w pensjonacie jest dużo drożej, a jak nie ma różnicy to po co przepłacać. Ja nawet uważam że u Tosi lepiej bo dużo bliżej na stok.
Piśka

Tu ich strona. Można sobie pokój wybrać, jeśli jest taka możliwość, a przy pięknej pogodzie widok na tatry jak z Gubałówki 03.gif

https://utosi.pl/

amania
dziewczyny, dzięki za odpowiedzi
zlustrowałam dokładniej tę Stenię i jednak odmówiłam
Adasia
Niespełna czterolenia Jula uczyła się w Małym Cichym na Błociskach.
Skutecznie, bo po kilku godzinach (na spółkę z bratem) pani instruktor podziękowała za współpracę (cyt: "po co przepłacać?").
Stok łagodny, w dobrych godzinach nawet luźny.
Dojazd nietrudny. Nawet z Gliczarowa (samodzielnie dojeżdżałam icon_smile.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.