To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wampiry

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Użytkownik usunięty
Julka dostała pod choinkę "Wampirka w Dolinie Lamentu". Powiem Wam, że jestem pod wrażeniem. W życiu nie kupiłabym Jej sama takiej książki, wyciągając ją z półki. Ale skoro dostała, nie było przebacz, przeczytaliśmy. W tej książce wampiry śpią w trumnach, piją krew, są blade, mają zapach stęchlizny... a mąż ciotki Hildegardy Straszliwej zginął od uderzenia osinowego kołka w serce... A mimo to uważam, że książka bardzo wartościowa, traktująca o inności, tolerancji, przyjaźni... Ogólnie naprawdę po lekturze jestem pozytywnie zaskoczona...
agabr
[użytkownik x] to jest cala seria Wampirka , faktycznie fajnie sie czyta , nam sie przejadla nieco po 4 tomie ale pomysl ok.b
Użytkownik usunięty
CYTAT(agnieszkabryndza @ Wed, 07 Jan 2009 - 12:05) *
[użytkownik x] to jest cala seria Wampirka , faktycznie fajnie sie czyta , nam sie przejadla nieco po 4 tomie ale pomysl ok.b


Tak, wiem. Właśnie dziś odbieram pierwszą książkę z serii, bo zaczęliśmy od siódmej icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.