To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fucha

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Są chętni zarobienia paru groszy w dwa dni??? Żaden majątek, jakieś dwie stówy, ale robota na godzinkę dziennie (czyli dwie godzinki w sumie). Albo nawet mniej. Tyle, ze trzeba się kopnąć do Piaseczna i Nadarzyna (albo mieszkac w pobliżu).
Jeśli sa chętni, proszę info na PW lub ew. maila (ale w pracy nie mam dostępu do maila, więc PW lepsze).
Dzisiaj muszę dać znać, czy mam chętnych.
basiau
Ika, napisałam na PW.

Basia
Ika
Acha, zapomniałam: bardzo wskazane jest posiadanie prawa jazdy kat. B icon_biggrin.gif


P.S. Basia, odpisałam icon_smile.gif
lyszka
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Acha, zapomniaÅ‚am: bardzo wskazane jest posiadanie prawa jazdy kat. B  :D


Napisałam na PW icon_smile.gif))
Pozdrawiam Lyszka.
Joanka.
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
SÄ… chÄ™tni zarobienia paru groszy w dwa dni??? Å»aden majÄ…tek, jakieÅ› dwie stówy, ale robota na godzinkÄ™ dziennie (czyli dwie godzinki w sumie). Albo nawet mniej. Tyle, ze trzeba siÄ™ kopnąć do Piaseczna i Nadarzyna (albo mieszkac w pobliżu).  
Jeśli sa chętni, proszę info na PW lub ew. maila (ale w pracy nie mam dostępu do maila, więc PW lepsze).
Dzisiaj muszę dać znać, czy mam chętnych.


Ika, ja jestem chetna, nawet bardzo. Zaraz sie pewnie tylko okaze, ze to juz nieaktualne.....
Jest jeszcze tylko jedno ale.... pojecia nie mam jak znalezc tutaj Twoj adres mailowy i do Ciebie napisac. Na edziecku wszystko bylo prostsze. Tutaj jeszcze nie najlepiej sobie radze, hehe.
Btw, wogole nie wiem, jak odpowiedziec na post bez zalacznia cytatu...

pozdrawiam
Joanka
basiau
Joanka, postaram się pomóc.
Na dole każdego postu, po lewej stronie, są prostokąciki : profi, pw, e-mail i inne. Jeśli chcesz napisać do Iki, to klikasz na okienko np. "prywatna wiadomość" (pw) pod jej postem. Otwiera się okienko, wpisujesz tam to co chcesz wpisać, klikasz "wyślij" i po sprawie. Z e-mailem podejrzewam jest tak samo (podejrzewam - ponieważ sama jeszcze nie "puszczałam" z maluchów emalii).
Co do cytatów - jeśli chcesz odpisać na post bez takowych - pod wszystkimi postami z danego tematu (też po lewej stronie) są dwa prostokąciki : nowy temat i odpowiedz. Jak klikniesz na "odpowiedz" to odpowiadasz na post bez załączenia cytatu.
W ostateczności, jeśli już dołączyłaś cytat, to przed wysłaniem swojej wiadomości można w jej treści pomanewrować klawiszami delete lub insert
i wywalić z niej to, co się znajduje pomiędzy nawiasami [qoute] [/quote] wink.gif

Basia
Ika
Joanka icon_biggrin.gif
Aktualne, a maila można wysłać klikając na ikonkę "mail" pod podpisem (czyli u mnie pod zdjęciem na którym tarzam się z Żusiem icon_biggrin.gif ).
A post bez cytatu wysyłasz klikając na "odpowiedz" na samym dole pod wątkiem. Nie przejmuj się, większość ludzi nie umie wstawiać cytatów właśnia icon_lol.gif
Ika
Basia, chyba jednocześnie pisałysmy posty icon_mrgreen.gif
Joanka.
Basia, Ika - dziekuje Wam bardzo za pomoc.
Od czasu do czasu wpadam sobie na forum, robie przeglad co ciekawszych tematow, ale zwykle brakuje mi czasu na to, by zabrac "glos".
Teraz dzieki Wam wyslalam prywatna wiadomosc i maila do Iki. Ika, mam nadzieje ze dotarlo.

Joanka
PÅ‚acia
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
SÄ… chÄ™tni zarobienia paru groszy w dwa dni??? Å»aden majÄ…tek, jakieÅ› dwie stówy, ale robota na godzinkÄ™ dziennie (czyli dwie godzinki w sumie). Albo nawet mniej. Tyle, ze trzeba siÄ™ kopnąć do Piaseczna i Nadarzyna (albo mieszkac w pobliżu).  
Jeśli sa chętni, proszę info na PW lub ew. maila (ale w pracy nie mam dostępu do maila, więc PW lepsze).
Dzisiaj muszę dać znać, czy mam chętnych.


Jezeli to jeszcze aktualne to ja jestem chetna. Mieszkam niedaleko Piaseczna. Ika mozesz mi dac znac na maila??
monikacorsa@poczta.onet.pl

Pozdrawiam
Monika
Ika
Monika,
niestety już jest komplet (do wczoraj właściwie musiałam dać znać firmie, kto co robi), ale jakby coś, to będę pamiętać icon_smile.gif
PÅ‚acia
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Monika,
niestety już jest komplet (do wczoraj wÅ‚aÅ›ciwie musiaÅ‚am dać znać firmie, kto co robi), ale jakby coÅ›, to bÄ™dÄ™ pamiÄ™tać  :)


No to pamietaj icon_lol.gif Dwie stowy droga nie choza icon_wink.gif

Pozdrawiam
Monika
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.