To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Feryjne plany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dominika_
Jak u Was? Co planujecie?
U nas ferie w pierwszej turze, więc rytm dwa tygodnie wolnego - dwa tygodnie szkoły - dwa tygodnie wolnego 21.gif
Pierwszy tydzień spędzamy na super wyjeździe, potem Młody, zgodnie z życzeniem, na zimie w mieście. Miały być narty, ale niestety dwa tygodnie urlopu ciurkiem nie wchodzą u mnie w grę :/.
Tak więc narty w lutym, zrobimy jakis przedłużony weekend.
grzałka
babcia nauczycielka (wciąż czynna zawodowa) więc na ferie Ania pojedzie do dziadków, jako że babcia ma wolne i można ją wykorzystać icon_wink.gif
chciała jechać na obóz, ale jakoś jej jeszcze nie widzę na samodzielnym wyjeździe- może ewentualnie na obozie zuchowym latem
ja nie mam szans na urlop, mąż też nie, więc żaden wspólny wyjazd nie wchodzi w grę
AniaM**
ja zapisałam Werke na zajęcia "zima w mieście", ale to dopiero zapisy - nie wiadomo co postanowi miasto, czy wogóle coś zorganizują
a nawet jak coś będzie to w godzinach 8-15, mnie to kompletnie nie satysfakcjonuje, nie wiem dla kogo jest taka oferta, bo na pewno nie dla rodziców pracujących
użytkownik usunięty
[post usunięty]
malinowa_i_Malina
Adaś jest właśnie na obozie zuchowym, narciarskim. Sam chciał jechać. Po dwóch dniach chciał wracać, cóż, zuchowa dyscyplina trochę go uwierała icon_smile.gif Ale został, bo nie miał wyjścia. Ciekawa jestem jego opowieści po powrocie.
grzałka
Ania jedzie na obóz sportowy
anax
Szymek ma ferie w mieście organizowane przez dom kultury.Jak dla pracujących rodziców to za mało godzin tam są i godziny do d... od 10-15
gładka
Hej dziewczyny!
Moja Zuza odwiedzi dziadków - w rozku szkolnym nie ma mowy o wyjazdach bo zajęcia w szkole muzycznej ma również w sobotę to teraz nadrobi zaległości.Może to neizbyt atrakcyjne ale za to jaka potem szczęśliwa jak do domu wroci 29.gif
Dominika_
My w tym roku prawie całe ferie z Młodym icon_smile.gif Pierwsze trzy dni w domu (pewnie z pomocą mojej mamy), na spokojnie, bo w poniedziałek Młodego odgipsują po złamaniu ręki, a za tydzień o tej porze się meldujemy na lotnisku icon_smile.gif
ronia31
U mnie jest tak: tydzień u babci tydzień na obozie sportowym icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.