To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dentysta dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rtonka
Poszukuje jakiegos sprawdzonego gabinetu dentystycznego w kielcach dla dziecka. Ktoras moze cos polecic?
fifafo
cos słyszałam o gabinecie na prostej blisko szpitala ale nie pamiętam nazwiska
ja byłam z dziećmi na plantach tam przyjmuje małżeństwo - zanim dojdzie się do pasażu na plantach od strony Sienkiewicza trzeba skręcić i w nowym budynku na pierwszym chyba piętrze byłam w wakacje ale było super - ai prywatnie icon_sad.gif
Majo (Majeczki)
My chodzimy do pani doktor Edyty Fedczyna. Ma gabinet na Warszawskiej 28. Naprawdę ma podejście do dzieci. Właśnie dziś mieliśmy wizytę. Dziewczynkom najbardziej podobają się nagrody icon_biggrin.gif (leczymy się prywatnie)
PIKUPIKU
Polecam Pania dr Staszczyk , młoda kobieta i mama wie jak podejść do dziecka icon_wink.gif
rtonka
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Wiecie ile kosztuje prywatna wizyta u dentysty z dzieckiem oraz czy sa duze koejki do przyjecia, pytam sie bo wogole sie nie orientuje.
PIKUPIKU gdzie ta doktor przyjmuje.
PIKUPIKU
Sienkiewicza 28/2;wejście od Małej
rtonka
Dzieki
Ma.
hej
a ja bym chciala poprosic o namiar na dobrego stomalologa dla rocznego malucha...moze byc prywatny gabinet, tylko prosze o cene uslugi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.