To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Tomaszowa Mazowieckiego znajdÄ… siÄ™ ?:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Ksiwik
Może są tu jakieś mamuśki z Tomaszowa Mazowieckiego?icon_smile.gif Jeżeli tak to odezwijcie się icon_smile.gif
helvetia
ja urodzilam sie w TM icon_smile.gif
mam babcie na ul. prof. t. Seweryna icon_smile.gif czesto tam bywam icon_smile.gif
kociak89
No właśnie,jestem młodą mamuśką z tomaszowa i przydałyby mi się jakieś koleżanki w takiej samej sytuacji icon_smile.gif W gronie moich znajomych nikt jeszcze nie ma dzieciaczka i nie ma z kim pogadać icon_neutral.gif


Ksiwik
Witaj Kociak icon_smile.gif Miło ze jest tu ktoś z Tomaszowa icon_smile.gif
helvetia
icon_smile.gif witam panie icon_smile.gif
no ja nie jestem aż tak mloda mama icon_wink.gif ale jak juz wczesniej wspomnialam czesto bywam w tomaszowie icon_smile.gif
Ksiwik
Pancurzyca i Kociak no to trzeba się spotkaćicon_smile.gif
kociak89
No trzeba by impreza.gif Chetnie się wyrwe z domu na troche,bo mimo tego że uwielbiam moje maleństwo to już mnie troche zaczyna wkurzać siedzenie w 4 ścianach icon_wink.gif No i tatuś się będzie mógł wykazać w opiece nad córeczką icon_biggrin.gif


helvetia
no no, ale nie w ten weekend, bo jestem chora chorusienka icon_wink.gif
poza ty, gdzie w tomaszowie mozna wyjsc ? z tego, co zauwaylam to juz nie ma rupieciarni... icon_sad.gif
kociak89
No właśnie ja to licze że wy mi pokażecie jakieś fajne miejscówki bo ja to w sumie nie jestem z tomaszowa,mieszkam tu dopiero odkąd Olka się urodziła icon_biggrin.gif
Ksiwik
Na kawe do euforii można się wybrać fajne miejsce i dobrą szarlotkę tam mają icon_smile.gif
helvetia
gdzie to jest?
Ja jestem starej daty raczej icon_wink.gif bynajmniej starszej niz kociak , wnioskujac,ze 89 to jej rok urodzenia icon_wink.gif Cafedonu juz nie ma, rupieciarni nie ma... icon_wink.gif w nastrojach kiedys bylam na piwie ze starymi znajomymi.
Ksiwik
Euforia jest koło zusu przed nastrojami jak się idzie od miasta icon_smile.gif Fajnie miejsce do poplotkowania, i nastroje też nawet są ok icon_smile.gif Pancurzyca a co to oznacza ze starej daty jesteś ??icon_razz.gif:P:)icon_smile.gif
kociak89
A co myślicie o Arkadach bo to na razie jedyne miejsce w jakim byłam? icon_smile.gif A w ogóle to mam na imię Aga icon_smile.gif
Ksiwik
Miło mi Aga jestem Magda icon_smile.gif W Arkadach tez jest fajnie, chociaż jak mam być szczera mi podoba się tam w letnim sezonie jak można posiedzieć na dworze. Ja Tomaszów poznaje na nowo bo mieszkam tu prawie 9 miesięcy po 9 letniej nieobecności.
kociak89
No czyli jesteśmy prawie w takiej samej sytuacji icon_biggrin.gif Faktycznie latem w Arkadach jest fajnie tylko śmiać mi się chciało jak w lipcu w sobotni wieczór siedzieliśmy sobie ze znajomymi przy piwku a tu nagle przed 22 pan zaczął sprzątać stoliki i robić delikatne aluzje żeby wszyscy już sobie poszli icon_biggrin.gif Chyba im nie zależy na klientach icon_wink.gif
Ksiwik
Aga a w jakiej części Tomaszowa mieszkasz?
kociak89
Na placu Kościuszki mieszkam icon_biggrin.gif
helvetia
aaa juz wiem, gdzie euforia, na przecieko parku... tam kawe i desery serwuja icon_wink.gif
Ksiwik
No dokładnie icon_smile.gif Pancurzyca to który rocznik jesteś??icon_smile.gif
helvetia
1980... strach sie bac:)
Ksiwik
Etam icon_smile.gif To ino dwa lata młodsza jestem icon_smile.gif
helvetia
hehehee, tak, ale przy kociaku89 sie czuje jak stara baba icon_biggrin.gif
Ksiwik
Pancurzyca bo i ja zaraz sie staro poczuje icon_smile.gif
helvetia
hehehe, no bez przesady icon_wink.gif jestesmy pieken i mlode i razem wypijemy piwko na dniach tomaszowa icon_wink.gif
Ksiwik
Piękne i młode hehe to żeś mi humor poprawiła:)
helvetia
pewnie,ze tak icon_smile.gif
zawsze takie bedziemy icon_wink.gif
bedziesz córce chlopaków podrywała ;P
Ksiwik
Albo to moje chłopaki będą podrywać mi córkę icon_smile.gif
helvetia
no wiesz w ta strone to chyba wiesz;)
Å‚apa prokuratora na ramieniu icon_razz.gif
Ksiwik
Wiesz juz nie jeden mój kolega powiedział że poczeka pare lat moja córkę icon_smile.gif Ale z tym podrywaniem chłopaków mojej córce to nawet fajna sprawa, tylko wiesz ja dla nich to za stara będę icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
helvetia
zawsze 17,5 icon_wink.gif
fajna pisoenke znalazłam icon_biggrin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=zd7yyJLQHVk
kociak89
Orginalny teledysk icon_smile.gif
kociak89
Dziewczyny,gdzie mozna kupić fleki do butów w tomaszowie? icon_biggrin.gif
helvetia
kociak89 niestety nie wiem icon_smile.gif
wiem tylko,ze koło hotelu mazowieckiego , jest cukiernia, taka po schodach w doł i tam maja najlepsza na swiecie rolade z bita smietana icon_wink.gif
kociak89
W sumie,co mnie obchodzą fleki, ważne że można zjeść coś słodkiego icon_wink.gif A w ogole to myślałam,że ja jestem troche za młodym rodzicem, ale dzisiaj na wp przeczytałam,że w Anglii 13-latek został ojcem....masakra
Ksiwik
Kociak fleki możesz kupić na warszawskiej w tym obuwniczym , maja tam prawie wszystkie rodzaje( ten obuwnicy koło trumfa )
A co do rolady śmietanowej to az mi ślinka pociekła icon_smile.gif
helvetia
kociak89 wiesz, wczesne macierzynstwo to jest skrócenia sobie mlodosci. no bo wiadomo, przy dziecku juz nie na wszystko sobie mozna pozwolic, np. na jakis niekontrolowany , niespodziewany wypad w gory icon_wink.gif ; ale znam dziewczyny, ktore mimo urodzenia dziecka skonczyly studia, osiagnely w zyciu to czego chcialy. Ma to tez zalety, np. mloda mama na wywiadowkach, nikt dziecka nei zapyta: Kasiu, dlaczego do ciebie na wywiadowki zawsze babcia przychodzi icon_biggrin.gif?
kociak89
Hehe icon_biggrin.gif No ja mam nadzieje że uda mi sie studia skończyć,narazie nie jest źle tylko całe weekendy w szkole musze spędzać icon_confused.gif Ale ciesze się że nam się Olka przytrafiła bo całkowiecie zmieniła moje podejście do życia.
helvetia
a co studiujesz Kociaku?:>
bo ja jestem poniekad zwiazana z polświatkiem akademickim icon_razz.gif
kociak89
Zarządzanie studiuje,bo rządzić lubie icon_cool.gif Aż strach się zapytać jakie to powiązania icon_biggrin.gif
helvetia
hehehehe
ale jestem dr nauk spolecznych icon_wink.gif specjalista badania opinii publicznej i postaw konsumenckich icon_razz.gif
kociak89
Brzmi inteligentnie icon_biggrin.gif
helvetia
hehehehehe, masakrycznie chcialas powiedziec icon_wink.gif
wiaze sie to z brakiem czasu wolnego na przyklad icon_razz.gif bo w weekendy tez tyram...
kociak89
Kurcze,dziewczyny a jak radziłyście sobie z usypianiem dzieci?U nas to przez ostanie pare miesięcy była masakra....Olka wcale zasypiac nie chciała mimo tego że była zmęczona i chyba więcej czasu trwało uśpienie jej niz cały jej sen bo w dzien to nie sypiała dłużej niż pół godziny icon_confused.gif Na samą myśl o położeniu jej spać dostawałam nerwicy...Teraz jest troche lepiej bo już zasypia nieźle ale nadal jej się zdaża spać w dzień bardzo krótko i przez to jest zmęczona i marudna... icon_confused.gif
helvetia
kociak89 moj syn od urodzenia sypial po 4-5 h , budzil sie na jedzenie, pomachal nogami i znowu spal 4 h...
a jak mial miesiac i 6 dni zaczal sypiac od 20:30 do...7 rano icon_biggrin.gif
wiec nie wiem,co to znaczy niewysypiac sie przy dziecku
kociak89
No to masz szczęście icon_smile.gif Ostatnio Olka zaczęła trochę lepiej sypiać,ale w nocy ciągle się budzi icon_mad.gif A teraz jej sie coś ubzdurało i nie bardzo chce jeść obiadki a wcześniej była takim żarłokiem że mała głowa icon_smile.gif Za to bardzo jej smakują wszelkie papierowe opakowania i wszytskie śmieci z dywanu icon_smile.gif Aha, i wszystkiego najlepszego dla synka z okazji skończonego roku icon_razz.gif
helvetia
dziekujemy za zyczenia:)
tak wogole, kociaku, ile lat (miesiecy) ma córka? moj syn aktualnie przechodzi mlekowstret :/
kociak89
6 marca skończy 8 miesięcy icon_smile.gif
helvetia
fajnie:)
moj tycek w tym wieku juz chodzil :/
Ksiwik
Alo alo Dziewczynki co tam u was ?icon_smile.gif
kociak89
No własnie cos sie ostatnio cicho zrobilo na forum icon_smile.gif Ja to proponuje może żeby sie spotkać i opić,co prawda po czasie troche,skończony roczek synka Pancurzycy icon_smile.gif Każdy powód jest dobry nie impreza.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.