To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przypuszcza się zgrubienie na ściance komory serca u maluszka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anielicaaa28a
Witam serdecznie!
Pisze bo sama nie wiem co mam myślec tzn. jestem w 31 tygodniu ciąży , która rozwija się prawidłowo tylko po ostatnim bardzo dokładnym USG mój lekarz ma wątpliwości jeśli chodzi o serduszko małego tzn. podejrzewa ,że jest zgrubienie na ściance komory serduszka...icon_sad.gif
Dlatego skierował mnie na konsultacje do dr. Ewy Wojciechowskiej w Katowicach , która specjalizuje się w USG serca aby zobaczyc co ona powie bo on przypuszcza ale nei jest pewnien bardzo się boje co to takiego???
Spotkałyście się z czymś takiem jeśli tak to piszcie a może jest ktoś z Katowic kto zna tą panią doktor?????
Nie wiem co mam myślec i boje się jesli się potwierdzi prosze piszcie czy spotkało kgoś to samo????

Pozdrawiam serdecznie
dankin-82
jak do tej pory nie spotkałam się z tym ale mam nadzieję że wszystko u Was będzie dobrze i że to po prostu fałszywy alarm, życzę Ci aby to była raczej niedokładność aparatu. Poczekaj spokojnie na wizytę u specjalisty a my tu wszystkie będziemy za Was trzymać kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze icon_wink.gif tylko myśl pozytywnie
Anielicaaa28a
wszystkie badania gruntownie porobione z maluszkiem i jego serduszkiem wszytsko dobrze zdrowy jak rybka, pani dr. polecam cudowna kobieta i mega doświadczenie! Jeśli jest jakaś wątpliwosc lepiej ją sprawdzi aby byc spokojnym i nie mozna od razu myślec pesymistycznie my do końca wierzyliśmy ,że bedzie wszystko ok....
beata1104
Anielica28a- moje gratulacje,
Lipopa
icon20.gif
Supernowa
Wspaniałe wieści!
Anielicaaa28a
Dziękuje ,że byłyście i pozdrawiam serdecznie przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.