To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wsparcie i pomoc dla kobiet, które straciły ciążę

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lidek
Moim zdaniem powinno się stworzyć wątek dla kobiet, które straciły ciążę. Mogły by się wygadać, porozmawiać o tym co czują, dowiedzieć się jakie badania powinny zrobić, u kogo mogą znależć wachową pomoc lekarską.
Lidek
weronikaS(*)
Jestem bardzo za.

A jeżeli już o tym mowa, czy ktoś ma może odsprzedać książkę pt "Poronienia" Gillian Lachelin?

pozdrawiam
weronika
anonimowy
Uważam że ten temat jest bardzo ważny. POWinno sięo tym mówić, bo jak dotąd niewiele słyszałam o wsparciu dla kobiet, które poroniły. jestem jak najbardziej za, popieram Aka
kasiarybka
Ara napisała:

CYTAT
Uważam że ten temat jest bardzo ważny. POWinno sięo tym mówić, bo jak dotąd niewiele słyszałam o wsparciu dla kobiet, które poroniły. jestem jak najbardziej za, popieram Aka



Takie podforum przecież istnieje.
Jego moderatorem jest [użytkownik x], nosi tytuł "poronienia".
ajakania
Witam

Co myślicie na temat wątku dla kobiet po śmierci dziecka urodzonego w grupach wsparcia?
To jeden temat, którego szukam, jednak aktualnie bardziej interesuje mnie temat następnej ciąży po śmierci dziecka, a najlepiej temat, w którym zebrałyby się kobiety z podobnym terminem porodu, ale z wcześniejszym doświadczeniem straty. Wiem, że ciężko zebrać grupę forumowiczek akurat po stracie i z podobnym terminem porodu następnego dziecka, są rozsiane po różnych forach, ale może warto spróbować. Trudno jest rozmawiać o targających nas uczuciach z kimś, kto już to przeżył i chwali się zdjęciami już urodzonego dziecka. A propos zdjęć, takie wątki powinny mieć zasadę, aby nie umieszczać zdjęć dzieci żyjących w postach (podpisy, avatary), bo one powodują dodatkowe cierpienie u osób, które swoje dzieci dopiero co pochowały.

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.