To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prywatne przedszkole w olsztynie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katoss
Witam-nasza córcia skończyła 2 latka,we wrześniu chciałabym posłać ją do przedszkola-czy ktoś ma doświadczenia z prywatnymi przedszkolami w Olsztynie?? interesuje nas zwłaszcza URWIS na Barcza i JACEK I AGATKA ew. NUTKA NA Boenigka. icon_razz.gif icon_razz.gif
grzałka
o Urwisie jest wątek na gazecie, do Nutki znajomi posyłają obecnie już druge dziecko i nie narzekają, o Jacku i Agatce nic nie wiem
muszka06
Też planuje posłać swoją córkę od września do przedszkola, podobno na Stawigudzkiej ma być przedszkole prywatne. Czy ktoś coś wie?
Gosia31
Witam icon_smile.gif
Ja mieszkam na ul Srebrnej i faktycznie na Stawigudzkiej ma być przedszkole,ale wedłuug mnie to troszkę za drogie, bo aż 800 zł za miesiąc.
Na Srebrnej od czerwca rusza prywatna opieka nad dziećmi - kwotowo to 500 zł + wyżywiienie.
Co do Przedszkola Jacek i Agatka to moi znajomi posyłają tam swoje dzieci i są zadowoleni, a o reszcie nie słyszałam żadnej opinii.
Pozdrawiam icon_smile.gif
muszka06
O tej opiece nad dziećmi słyszałam, jak już będzie to wybierzemy się zobaczyć jak to wszystko wygląda. A co do tego przedszkola na Stawigudzkiej to zastanawiam się czy w ogóle powstanie, bo miało być coś wiadomo na przełomie marca i kwietnia, a jak na razie to cisza.
Byłam ostatnio w Urwisie na Barcza, odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Przede wszystkim czysto, nauczycielki miłe, akurat wszystkie grupy wychodziły na spacer, grupy ok. 20 dzieci. Monitoring w całym przedszkolu.
Gosia31
Ta opieka nad dziećmi na ul. Srebrnej to będzie na zasadzie przechowalni, brzydko mówiąc. Z tego co się dowiedziałam, to miesięczny koszt to 700 zł - 500 zł opieka a 200 zł. wyżywienie. Jak dla mnie troszkę za drogo, bo za tyle to można znaleźć opiekunkę. A poza tym dzieci niemogą wychodzić na okoliczne place zabaw,bo miasto nie wydało pozwolenia, więc maluchy będą kisić się przez tyle godzin w zamkniętych pomieszczeniach. Ale najwiekszą wadą jest to, że będą tylko dwie grupy, a dzieci już są przyjmowane od 18 m-cy życia. Nie wyobrażam sobe jak to trzylatek ma się bawić z niespełna dwu latkiem.
Ale wybór należy do rodziców icon_smile.gif
muszka06
Ale na Stawigudzkiej otwiera się przedszkole od września, 500+ wyżywienie. Tylko też będzie jedna grupa 3-5 lat. Byłam tam i muszę powiedzieć że podoba mi się sala, właściciel też ok. Jeżeli będą dopłaty od stycznia to przeniosę dziecko do tego przedszkola.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.