To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wózki dla Naszych pociech

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Morganna
Witam Wszystkie

Mam straszny problem codziennie ogladam wozki icon_razz.gif przegldam rozgladam sie i w koncu nie mam pojecia jaki wozek bedzie najlepszy mam 3 typy na miejscu pierwszym wozek Rodeo ABC Design icon_smile.gif pozniej X-lander xa nooo i Mutsy Urban Rider lub Mutsy Transporter ale te to juz troszke drogie wiec nie wiem :/ macie juz jakies swoje typy wyobry icon_smile.gif ?? 06.gif 06.gif
Ewelinek
Morganna, o wózkach jest tematów multum: https://www.maluchy.pl/forum/search.html&am...82zek&st=50 - wyskoczyła informacja, że nawet zbyt dużo i dlatego wyszukiwarka ogranicza je do 1000 icon_wink.gif

Starajmy się nie powielać tematów....
Morganna
Dzieki Dzieki icon_smile.gif ja szukalam ale jakos nie znalazlam zadnego tematu icon_wink.gif
dankin-82
w sumie IMO można podjąć kolejny wózkowy temat bo wszystko się zmienia, ciągle wychodzą jakieś nowości i myślę że warto podyskutować i zobaczyć jakie typy preferują mamusie 2009 icon_wink.gif .....zasady kupowania i kierowanie się wyborem wózka każda z nas zna więc może po prostu pochwalmy się jaki każda nabyło icon_smile.gif lub zamierza nabyć....może być galeria wózkowa, a co 06.gif
Lipopa
Morganna, typy kwietniowych wózków sa na naszej pierwszej stronce - zapraszam do przeglądania icon_biggrin.gif

P.S.

Mutsy Urban Rider - odradzam (tez mi się podoba) ale dużo narzekań słyszałam na plastikowe mocowania gondoli do stelaża - moja kuzynka w ciągu niespełna 5miesięcy 2razy reklamowała ten wózek.. a jednak za tą cenę (bo nei jest on taki) wymagana byłaby niezawodność icon_smile.gif
Morganna
dankin-82 ze tak powiem co ja bym bez Ciebie brawo_bis.gif

i to dobry pomysl bo faktycznie co chwile cos nowego wiec ja za pomyslem galeri jestem tak wiec ja wstawie to co mam na oku icon_biggrin.gif

Rodeo ABC Design



X-lander xa



Mutsy Urban Rider



Mutsy Transporter






Morganna
Lipopa mi tez sie bardzo ten woziorek podoba ale wiesz cena mnie przeraza bardziej jestem przychylna temu Mutsy Transporter bo jeszcze miesci sie w skali icon_razz.gif
dankin-82
lipopa może wkeicie linka do Waszego tematu wózkowego, by nie skakć a wszystko mieć w jednym miejscu?
bibiczek
ja co prawda mama z pażdziernika 2007...
Chciałam się tylko wypowiedzieć w temacie mutsy urban rider. Mam ten wózeczek już prawie półtora roku i gdybym miała znowu kupować to tylko ten. Jeśli ktoś chce wiedziec coś więcej o nim to chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Koleżanka ma four rider, na takim stelażu jak transporter czy x-lander xa (to był mój pierwszy typ) i mówi że na nierónościach strasznie te przednie kółka latają i trzeba blokować
Morganna
bibiczek to moze jakas fotka icon_wink.gif taka normalna z zycia bo ja tego mutsy urban rider to nie moglam nigdzie wynalezc tylko takie male zdjecia icon_wink.gif a takich bardziej na zywo nie widzialam a w ogole ile dalas za ten wozeczek bo to chyba okolo 2 tys. zl. bedzie icon_surprised.gif ehhh... drogo drogo icon_biggrin.gif napisz cos wiecej o tym wozeczku icon_biggrin.gif
Ewelinek
Dziewczyny, nie widzę przeszkód aby dopisywać kolejne posty do istniejących już wątków. Będzie wtedy przegląd i tych preferowanych w latach poprzednich. Po za tym tematy tego typu umieszcza się w dziale "co warto, czego nie warto"...

pozdrawiam
magmac
OTO TYPY WÓZKÓW KWIETNIOWYCH MAM icon_smile.gif

Cassie - ABC Rodeo

Asia_b - peg perego classico lub emmaljunga smart

Leni1 - Zippy firmy Inglesina

cytryna - Quinny Speedi SX

magmac - Coletto Austin 3

clio - Chicco Trio For Me lub ABC DESIGN 4-TEC

SaaRaa - Jet Picasso BabyActive

Beata 1104 - 4 W 1 WÓZEK TRZYFUNKCYJNY+FOTELIK MAKED SPEED

Nii-ka - Kunert

aga2323 - Graco Quattro Tour Sport Travel System - City

Lipopa - X-Lander X3 lub X-Lander XV lub Roan Marita

Iwonka2904, Sonia 18 - KOMEKO lub BABY MERC S3 KOŁA POMPOWANE

gozar 1 - cosatto mobi travel system package
dankin-82
CYTAT(Ewelinek @ Thu, 15 Jan 2009 - 11:36) *
Dziewczyny, nie widzę przeszkód aby dopisywać kolejne posty do istniejących już wątków. Będzie wtedy przegląd i tych preferowanych w latach poprzednich. Po za tym tematy tego typu umieszcza się w dziale "co warto, czego nie warto"...

pozdrawiam



szczerze to nie rozumiem Twojego w pewien sposób "oburzenia"???? tym tematem. Skoro inne roczniki mogły takie wątki założyć to czemu ja mam się sugerować innymi latami i co najważniejsze przekopywać się przez te wszystkie posty, nie mam na to ani czasu ani ochoty; wolę mieć wszystko w jednym miejscu i prowadzić dyskusję z dziewczynami których ten temat najbardziej dotyczy, bo po pierwsze wątpię by dziewczyny np z 2002 roku odpisały mi cokolwiek a dwa że stan faktyczny wyboru wózków się zmienił od tamtego czasu więc podsumowując IMO tu jest takie miejsce by umieścić ten wątek; bez obrazy ale nie masz Kotuś statusu admin. czy pom.admin. i takie uwagi są nie na miejscu icon_wink.gif
cytryna
Tak, w temacie wózków wciąż się coś zmienia, a wyszukiwane posty są z 2007 roku i lat wcześniejszych. Trochę się jednak zmienia w tej tematyce z roku na rok, a i serwer mniej się obciąża kiedy otwiera się wątek krótszy niż wielostronicowy.
bibiczek
Morganna - nie pamiętam ile dałam, bo już troszkę minęło
Ja miałam o tyle fajnie że wózek sponsorowali dziadkowie więc kasa nie była takim problemem. Kupiłam najpierw stelaż z gondolą (kolor college green) jeszcze drugiego w tym kolorze nie spotkałam 06.gif. Ponieważ mi się sprawdził potem dokupiłam spacerówkę,plecak (bardzo fajna sprawa bo nic Ci przy rączce nie lata) i parasolkę.

Zalety:
• wózkiem super się jeździ,
• bez problemu pokonuje wszelkie wertepy,
• fajną sprawą jest odpinana budka, ja np. w lecie całkiem ściągnęłam ją i założyłam parasolkę, więc młoda miała przewiewnie.
• nic w nim nie skrzypi, piszczy itp., mimo że ani razu jeszcze nie smarowałam nic w kółkach.
• bardzo łatwo złożyć i rozłożyć oparcie spacerówki
• zarówno gondola jak i spacerówka są mocno zabudowane, więc dzieciaczek ma spokój i nic do środka nie wieje.
• super się podbija
• skórzana rączka, która nie moknie w związku z czym potem nie 'pachnie nieprzyjemnie'
• spacerówkę można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy, (dlatego odrzuciłam x-landera XA)
• no i może mało istotne, ale bardzo mi się wizualnie podoba, jest po prostu boski (ale to kwestia gustu)

Minusy (mnie one nie przeszkadzają ale może dla kogoś to ważne)

- niektórzy mówią że jest mały kosz na zakupy, mnie w zupełności
- budka od gondoli głośno się składa, nie skrzypi, ale 'stuka'
- wózek jest dość ciężki do podniesienia (np. przy pakowaniu do auta) ale w prowadzeniu ogóle tego nie odczuwam,
- 'felgi' są wystające jakby z opony w związku z czym o wszystko harują, ale to już nie przeszkadza w użytkowaniu tylko wizualnie jakoś tak nie bardzo wygląda


Jeszcze mi się przypomniało że ja kupiłam fotelik maxi-cosi a nie mutsy play. Mutsy jest strasznie ciężki i ma chyba tylko 2 gwiazdki w testach bezpieczeństwa.

Edit: usuwanie chaosu
Ewelinek
a róbcie sobie co chcecie...
bibiczek
spacerówka bez budki - super dziecię widać no i młode ma widok na wszystkie strony


spacerówka


nie ma niestety nigdzie zdjęcia gondoli tzn. mam ale widac głównie córkę a nie wózek

mam nadzieję że choć trochę pomogłam, w razie jakiś wątliwości pisz chętnie pomogę
bibiczek
i jeszcze mi się przypomniało ze ja miałam termin na połowę października, a wózek zamawiałam jakoś w lipcu/sierpniu, bo były długie terminy oczekiwania (3 miesiące nawet jeśli jakiś kolor konkretny chcesz)

A jak będziesz materiał wybierać to weź college. Koleżanka ma piękną pomarańczową spacerówkę cargo i mówi że raz że cóka w lecie się strasznie pociła bo ten materiał jakoś mało oddychający, a dwa że ciężko coś z niego usunąć. A ma porównanie dziewczyna bo gondolę miała college beige. I mówi ze mimo że gondola jaśniejsza to łatwiej było coś z niej usunąć niż z tego cargo.

Mojemu męzowi się właśnie antracyt cargo strasznie podobał ale w porę nam pan w sklepie odradził. Zresztą jak dotkniesz to zobaczysz jaki to dziwny materiał.

Ale się rozpisałam, jeszcze mnie stąd za zaśmiecanie wurzucą 43.gif
AsiaKG
Że się wtrącę..

Ja wózek kupiłam dosłownie 9 dni temu i przeglądałam wątki tu na forum o wózkach i strasznie to wszystko jest porozsypywane... Nic ciekawego nie znalazłam..więc ratowałam się sugestiami i opiniami dziewczyn z innego forum.

Co do Mutsy- to też oglądałam Ridera i Transportera tylko, że nie mają spacerówek "przodem do mamy".. więc mam Slidera.
Z tego co kojarzę to z Riderem i Transporterem nie ma kłopotu- na ogół są w sklepach.. może jedyny problem to kolor.
leni 1
Od przegladania wózków i czytania opinii o nich dostaje kręćka 37.gif
Na początku chciałam inglesinę zippy ale jednak sie na nia nie zdecyduję.
Obecnie moim faworytem jest peg perego pliko switch.
Jeśli któraś z Was miała ten model albo podobny bardzo prosze o opinię.
Lipopa
mi najbardziej pomocny byłby wątek, w którym można by było znaleść opinie użytkowników danych wózków - bo same typy nowych wózków przeglądanych w necie za mało wnoszą do moich rozważań

ja mogłabym na przykład podzielić się swoimi wrażeniami po użytkowaniu wózka Gracco Quatro - więc jeśli któraś by była zainteresowana to coś napiszę icon_wink.gif
Pogoda
My kupiliśmy X-Landera X1. Prawdziwy wózek terenowy icon_twisted.gif - właśnie o taki nam chodziło. Prawdą jest, że jest dość ciężki - ale to na razie jedyna jego wada.
Do głównych zalet zaliczam cztery duże, pompowane koła, mocną konstrukcję, dobre zawieszenie, dobre prowadzenie, to, że jest wózkiem 3 w 1 (mam gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy - wszystko montowane na tym samym stelażu), no i wygląd - przypomina gokart, przez co zakochał się z nim mój małż icon_wink.gif.

X1 polecam paniom, które mieszkają w domu, na parterze, lub mają zwyczajnie windę w bloku. Poza tym - to jest "terenówka". Na spacerki dookoła bloku, po "kulturalnym" parku czy centrum handlowym, ogólnie po równym terenie - bez sensu, lepiej kupić coś lżejszego, mniejszego, bardziej poręcznego. icon_wink.gif





bibiczek
CYTAT(AsiaKG @ Thu, 15 Jan 2009 - 14:19) *
Co do Mutsy- to też oglądałam Ridera i Transportera tylko, że nie mają spacerówek "przodem do mamy".. więc mam Slidera.
Z tego co kojarzę to z Riderem i Transporterem nie ma kłopotu- na ogół są w sklepach.. może jedyny problem to kolor.


ja mam urban rider i jak widać na foce można montować przodem do prowadzącego, no chyba że coś się zmieniło.
Slider też mi się podoba? A jaki masz kolor?
magmac
a czy któraś z Was wie coś na temat wózków Coletto?? Chodzi mi konkretnie o model Coletto Austin3
AsiaKG
CYTAT(bibiczek @ Thu, 15 Jan 2009 - 15:58) *
ja mam urban rider i jak widać na foce można montować przodem do prowadzącego, no chyba że coś się zmieniło.
Slider też mi się podoba? A jaki masz kolor?


Ja już się zakręciłam w których można odwracać a w których nie 06.gif 06.gif
Ale nie wzięliśmy tego który Ty masz bo mamy za mały bagażnik 21.gif
Slidera chciałam zielony ale ponoć nie ma teraz u importera więc wzięliśmy niebieski-ale fotelik czerwony bo akurat taki był na sklepie 06.gif
Mam nadzieje, że się sprawdzi blagam.gif
bibiczek
AsiaKG - mnie ten Slider też się bardzo podoba. Ja wogóle kocham Mutsy, bo są naprawdę świetnie wykonane, i mimo że słyszę opinie że się płaci tylko za markę to ja uważam że są warte swojej ceny. Mój mnie jeszcze nie zawiódł. A z tym bagażnikiem to fakt u nas jest duży bagażnik to nie ma problemu.


A jeszcze do zalet chciałam dopisać łatwe składanie, no i bezproblemowy montaż gondoli czy spacerówki na stelażu, poprostu się go wklikuje
AsiaKG
No fakt-tanie nie są ale np. mnie strasznie podoba się w moim że można tą rączkę od prowadzenia wózka ustawiać do pionu i odpinać razem z nia gondolkę ... a i stelaż składa się banalnie łatwo- kobita spokojnie da sama rade;-)) No i uważam że nie jest zbyt ciężki, a fakt że łatwo się go składa na pewno jest pomocny przy wnoszeniu go wyżej..
Lipopa
CYTAT(Pogoda @ Thu, 15 Jan 2009 - 14:47) *
My kupiliśmy X-Landera X1. Prawdziwy wózek terenowy icon_twisted.gif - właśnie o taki nam chodziło. Prawdą jest, że jest dość ciężki - ale to na razie jedyna jego wada.
Do głównych zalet zaliczam cztery duże, pompowane koła, mocną konstrukcję, dobre zawieszenie, dobre prowadzenie, to, że jest wózkiem 3 w 1 (mam gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy - wszystko montowane na tym samym stelażu), no i wygląd - przypomina gokart, przez co zakochał się z nim mój małż icon_wink.gif.

X1 polecam paniom, które mieszkają w domu, na parterze, lub mają zwyczajnie windę w bloku. Poza tym - to jest "terenówka". Na spacerki dookoła bloku, po "kulturalnym" parku czy centrum handlowym, ogólnie po równym terenie - bez sensu, lepiej kupić coś lżejszego, mniejszego, bardziej poręcznego. icon_wink.gif




dziękuję Ci za tą wypowiedź.. i\jestem coraz bardziej przekonana iż powinnam się zdecydować na X-landera z 4 dużymi pompowanymi kołami
napisz mi jeszcze czy Twój model x-landera też ma niby ten system łatwego i sprawnego demontowania kół - czy to faktycznie takie bezproblemowe, szybkie i niezawodne??

z góry dziękuje
bibiczek
CYTAT(AsiaKG @ Thu, 15 Jan 2009 - 18:57) *
No fakt-tanie nie są ale np. mnie strasznie podoba się w moim że można tą rączkę od prowadzenia wózka ustawiać do pionu i odpinać razem z nia gondolkę ... a i stelaż składa się banalnie łatwo- kobita spokojnie da sama rade;-)) No i uważam że nie jest zbyt ciężki, a fakt że łatwo się go składa na pewno jest pomocny przy wnoszeniu go wyżej..



genialne to jest . Jak tylko to zobaczyłam to zaraz męzowi pokazałąm. Może jak drugie będzie to taką gondolkę do mojego stelaża dokupię
sonia18a
lipopa a w tym twoim graco to jak sprawa ma sie z tymi malymi kolkami??? bo jak sie domyslam to wlasnie taki mialas icon_biggrin.gif
Morganna
CYTAT(bibiczek @ Thu, 15 Jan 2009 - 13:47) *
spacerówka bez budki - super dziecię widać no i młode ma widok na wszystkie strony


spacerówka


nie ma niestety nigdzie zdjęcia gondoli tzn. mam ale widac głównie córkę a nie wózek

mam nadzieję że choć trochę pomogłam, w razie jakiś wątliwości pisz chętnie pomogę


jej no cudny ten wozek widac ze nawet bedzie sie swietnie ndawala na zime bo bez problemu Dzieciaczek zmiesci sie opatulony caly bo z tego co widze Twoja Mala na zdjeciach ma w tym wozeczku full miejsca icon_biggrin.gif tylko cena mnie troche przeraza a w ogole kolorek swietny ja sama wlasnie mysle nad zielonym bo to taki uniwersalny kolorek jest i ladnie sie chyba z tego co widze prezentuje icon_smile.gif
Lipopa
CYTAT(sonia18a @ Thu, 15 Jan 2009 - 19:40) *
lipopa a w tym twoim graco to jak sprawa ma sie z tymi malymi kolkami??? bo jak sie domyslam to wlasnie taki mialas icon_biggrin.gif

po równej powierzchni super się prowadził i super skrętny - jedną ręką, na sliskich powierzchniach w sklepach koła się nie slizgały tylko normalnie kręciły
ale na nierównościach już tak fajnie nie było - amortyzacji praktycznie żadnej i przednei skrętne kółka właściwie "uciekały" czasem trzeba było dużej siły aby nim przejachać.. na spacerze w lesie byłam zaledwie raz bo cięzko było (w rezultacie mąż niósł dziecko a ja pchałam wózek)
jest możliwośc blokady przednich kółek i one nie spadają ale takie zblokowane kółka mimo wszystko nie jadą już w tak prostej lini jak tylne

jednak byłabym nieuczciwa jakbym nie dodała iż nic w tym wózku nei piszczalo, nie odpadało i nie wyrobiło się - jednym słowem dobre wykonanie
kolory nie płowiały i łatwo było tapicerke wyczyścić wilgotnymi husteczkami
Dzaga
CYTAT(Pogoda @ Thu, 15 Jan 2009 - 14:47) *
My kupiliśmy X-Landera X1. Prawdziwy wózek terenowy icon_twisted.gif - właśnie o taki nam chodziło. Prawdą jest, że jest dość ciężki - ale to na razie jedyna jego wada.
Do głównych zalet zaliczam cztery duże, pompowane koła, mocną konstrukcję, dobre zawieszenie, dobre prowadzenie, to, że jest wózkiem 3 w 1 (mam gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy - wszystko montowane na tym samym stelażu), no i wygląd - przypomina gokart, przez co zakochał się z nim mój małż icon_wink.gif.

X1 polecam paniom, które mieszkają w domu, na parterze, lub mają zwyczajnie windę w bloku. Poza tym - to jest "terenówka". Na spacerki dookoła bloku, po "kulturalnym" parku czy centrum handlowym, ogólnie po równym terenie - bez sensu, lepiej kupić coś lżejszego, mniejszego, bardziej poręcznego. icon_wink.gif






X lander ma jedna wade.. tzn spacerowka.. dziecko nie siedzi w nim w pozycji kąta prostego jak w innych spacerowkach tylko tak lekko pochylone do tylu, my juz zaczelismy mocniej zaciskac te paski z tylu - tzn skrecac je to wtedy sa krotsze i dziecko siedzi wreszcie...
taka pozycja jest dobra na poczatku, a dla starszego dziecko ktore chce normalnie siedziec i wszystko widziec to nei bardzo


a co do koł to ja mam X-landera XA czyli przednie koła trochę mniejsze i skretne - to dosc łatwo sie sciaga, naciska guziczek w kole i juz.. praktykowalam sama bo mi w poprzednim samochodzie sie nie miesci z zalozonymi kołami i dawalam rade...
także mimo tej wady wózek juz po użytkowaniu i sprawdzeniu wszystkich funkcji moge polecic... aaaa i nam poszly na daszku szwy delikatnie i takie farfocle wisialy - zadna ujma przy użytkowaniu, ale ja jako estetka nie moglam na to patrzec wiec oddalismy budke na gwarancji - bez problemu i dosc szybko dostalismy nowa budke 03.gif


Lipopa
CYTAT
X lander ma jedna wade.. tzn spacerowka.. dziecko nie siedzi w nim w pozycji kąta prostego jak w innych spacerowkach tylko tak lekko pochylone do tylu

tak sobie myślę i stwierdzam, że jeśli dobrze pamiętam to graco też nei miało kąta prostego ani obecna parasolka takiego kąta nie ma - oparcie jest lekko do tyłu - obecnie moje dziecię lubi jeździć oparte ale był czas gdy się prostowała do pionu lub niemalże klatka piersiową dotykała pałąka - tak jej wygodnie było albo tak jej się podobało icon_biggrin.gif
Pogoda
Lipopa, z tymi kółkami to sprawdzę, bo szczerze mówiąc... Nie wiem icon_wink.gif)).
A jak sprawdzę, to dam znac...
Lipopa
CYTAT(Pogoda @ Fri, 16 Jan 2009 - 12:10) *
Lipopa, z tymi kółkami to sprawdzę, bo szczerze mówiąc... Nie wiem icon_wink.gif)).
A jak sprawdzę, to dam znac...

ok, czekam i dziękuję
amania
CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 09:01) *
X lander ma jedna wade.. tzn spacerowka.. dziecko nie siedzi w nim w pozycji kąta prostego jak w innych spacerowkach tylko tak lekko pochylone do tylu, my juz zaczelismy mocniej zaciskac te paski z tylu - tzn skrecac je to wtedy sa krotsze i dziecko siedzi wreszcie...


ale chyba żaden wózek nie ma idealnego kąta prostego, zdecydowanie ważniejsze jest, żeby oparcie dało się rozłożyć na płasko (wiem, że niektóre wózki nie mają tej możliwości)

ja wpadłam tu przypadkiem, żeby zobaczyć co się w wózkach zmieniło icon_wink.gif
ale ponieważ przerobiłam już kilka wózków na swoich dzieciach, a szwagierka miała chyba coś na kształt tego X landera (ona miała Quinny coś tam), to mi się skojarzyło przy okazji tego oparcia na paskach (chodzi o to, że do rozkładania i składania luzuje się lub ściska paski, tak?), że to było bardzo niewygodne.
poza tym, podnóżek w tym wózku jest bardzo wąski i dziecko musi siedzieć ze złączonymi stopami - wiem, ze dziecko szwagierki wolało wózek mojej córki, z normalnej szerokości podnóżkiem
Ila
CYTAT(dankin-82 @ Thu, 15 Jan 2009 - 13:16) *
szczerze to nie rozumiem Twojego w pewien sposób "oburzenia"???? tym tematem. Skoro inne roczniki mogły takie wątki założyć to czemu ja mam się sugerować innymi latami i co najważniejsze przekopywać się przez te wszystkie posty, nie mam na to ani czasu ani ochoty; wolę mieć wszystko w jednym miejscu i prowadzić dyskusję z dziewczynami których ten temat najbardziej dotyczy, bo po pierwsze wątpię by dziewczyny np z 2002 roku odpisały mi cokolwiek a dwa że stan faktyczny wyboru wózków się zmienił od tamtego czasu więc podsumowując IMO tu jest takie miejsce by umieścić ten wątek; bez obrazy ale nie masz Kotuś statusu admin. czy pom.admin. i takie uwagi są nie na miejscu icon_wink.gif


Owszem Ewelinek vel Kotuś nie jest adminem, ale chyba nie tylko admin, czy moderator ma pilnowac porzadku
na forum. Forum ma byc czytelne i przejrzyste dla wszystkich jego uzytkownikow i tez wszyscy uzytkownicy powinni o to dbac, aby nie dodawac pracy moderatorom. Dublowanie tematow jest niezgodne z regulaminem, a uzytkownik, ktory nie przestrzega regulaminu ponosi odpowiednie konsekwencje.
paulap
CYTAT(amania @ Fri, 16 Jan 2009 - 12:19) *
ja wpadłam tu przypadkiem, żeby zobaczyć co się w wózkach zmieniło icon_wink.gif



a już myślałam icon_wink.gif
Govanna
dołacze sie icon_smile.gif

polecam X-landera ale w wersji trójkołowej Xt

mielismy "terenówke" x-landera (idealna w terenie i na plazy) nawet przy swojej wadze dobrze sie "prowadzi" ale ze skrecaniem jest problem bardzo ciezko

pozbylismy sie go i zamienilismy na trójkołowke ze skretnym przednim kołem -rewelacja

Lipopa a co do demontazu kól to jednym palcem można zdemontować
Anielicaaa28a
Witajcie !! Czytam i czytam i sama już nie wiem miałam w planach kupic wózek firmy Implast model Boldre , póżniej coneco , X-lander też bardzo nam się podoba ale on zupełnie odpada bo spacerówka tylko w jedna strone jest i to jest minus, podoba nam się jeszcze wózek Bexa B3i B4 co innego przeglądac w necie a co innego wpasc do sklepo i przetestowac . Niby już byliśmy pewni ,zę Implast ale jestem niskiego wzrostu i jakoś dziwnie mis ię go prowadzi a odkryciem dla mnie to wózek Tako Jumper w czarno-białym poszyciu na zamówienie a od początku mowiliśmy nie tako ale te Jumpery prowadza się super , lekko bardzo skrętne i nie za duże gabarytowo i tak ooo niespodzianka praktycznie wybrał się sam icon_wink.gif jakie macie opinie na jego temat????
pozdrawiam
krolewienka
potwierdzam opinię Pogody o Xlanderze X1, jest rewelacyjny na spacery po lesie, plaży, śniegu..... prawdziwa terenówka. koła zdejmujesz jednym palcem, bez żadnego problemu icon_smile.gif

właśnie dziś zdjęłam gondolkę i zamieniłam na spacerówkę. więc jakby kto reflektował icon_wink.gif 29.gif
Lipopa
wczoraj miałam dobrą okazję zobaczyć wózek Chicco Trio S3 "w akcji" na żywo - w niesprzyjających warunkach - było slisko, nierówno od udeptanego śniegu i błota i wózkiem telepało jak na jakimś rajdzie crossowym (natychmiast przypomniały mi się moje zimowe spacery i spcery po bruku z gracco) babka z tym wózkiem poruszała się chyba dwukrotnie wolniej niż inne, które miały wózki na duzych pompowanych kołach
ATTA
Ja mam X-landra XT, jestem bardzo zadowolona.Mamy też spacerówkę Espiro, ale i tak x-lander to dla mnie super wózek.Muszą być dobrze napompowane koła, wtedy prowadzi się lekko.Mały w kwietniu skończy 2 lata, a ja nadal nim śmigam, po śniegu, wybojach, chodnikach ..........
Filip_inka
Ja mam ROANA -Marite i nie zamienilabym na zaden inny. Duze kola, gondola dluga i gleboka, spacerowka tez dobrze zabudowana wiec dziecko nie jest wystawione jakby na katapulcie lezalo tak jak w niektorych wozkach. Wydaje mi sie, ze moj synek ma wygodnie w nim, a to bylo dla mnie priorytetem.
Jakis czas temu kupilam parasolke Trip-Inglesiny ktora takze moge polecic. Oparcie rozklada sie do pozycji lezacej, ma wieksze kolka.
gosiagosia
ja mam vedi jedoline,ma troche bajerow
Elizza
Witam, polecam coś dla mam oszczędnych i praktycznych icon_smile.gif Wózek Baby design Cosmo. Tu jest link do allegro
https://allegro.pl/item549283921_bb_wozek_c...esign_nowy.html
Można go nieraz kupić nawet za 500 zł. Wózek jest z wyglądu może nie zachęcający, bo na fotkach mi się osobiście nie podobał, ale na żywo się do niego bardzo przekonałam. Miałam używany, w idealnym stanie, więc mogę spokojnie polecić jako ładny i trwały, następny, trzeci już dzidziuś nim jeździ i jest wszystko ok.
Wózek jest: tani (w porównaniu do innych), można do niego dokupić fotelik Dumbo 0-13 z adapterami (na allegro ok. 200 zł) i wozić dziecko na stelażu wózka ale w foteliku (jak w znacznie droższych wózkach), materiał mocny, rewelacyjnie się pierze (ja polecam ten kolor jasnoniebieski, sąsiedzi mieli czerwony i materiał był już inny), niebrudliwy, przednie kółka mocne, skrętne - blokuje się je jedną blokadą razem - a nie każde koło osobno co jest denerwujące (np. w modelu Atlantic tej firmy), tylne koła pompowane, wózek jest niski, co mogłoby się wydawać niewygodą, ale ma mocno regulowaną i długą rączkę i mój mąż, który ma 185 cm, i początkowo zastrzeżenia, również się do niego przekonał. Gondola jest jednocześnie spacerówką, jest miękka, łatwo się składa, wózek zajmuje mało miejsca w bagażniku. Dzięki temu że gondola jest miękka (dno usztywnione) można ją ustawiać na wszystkie sposoby, jak dziecko leży można mu podnieść dno pod główką i plecami ile nam się podoba, aż do pozycji siedzącej. Wystarczy z dołu odpowiednio podciągnąć pasek. Wózek wydaje się mały, ale gondolka jest dużo większa od modnych obecnie wózków np. Quinny - sąsiedzi mieli 4 miesięczne dziecko które ledwo się w gondoli mieściło (latem). Na pewno wózek idealny dla dzieci urodzonych zimą (jak nasze). Wózek lekki - aluminiowy stelaż (12,5 kg), zwrotny, prowadzi się jedną ręką - wypróbowałam, w jednej ręce wózek, na drugiej dziecko - gdy czasem mocno marudziło. Koszyk niby mały ale pojemny, dodatkowa zaleta, całą gondolę można "kiwać" do góry i na dół (po zwolnieniu blokady), tzn. przy wyjmowaniu zakupów dziecko może spać, a my sobie np. gondolkę dźwigniemy tam gdzie dziecko ma głowę, ono śpi dalej a my zakupy łatwo wyjmiemy. Ma 5 punktowe pasy + nakładki ochraniacze, odpinany pałąk w wersji spacerowej i co bardzo mi się podoba - materiał na pałąku jest na rzep i ściąga się do prania. Gdy gondolka służy niemowlęciu na dno kładzie się taki gruby ceratowy materac, przez który nie czuć pasów przypiętych na dnie i jest to jednocześnie przewijak. Torba świetnie trzyma ciepło - ciepła herbatka długo pozostaje ciepła. Budę całą również prałam w pralce, nic się nie działo, super się wyprała. Materiał z gondoli również się w całości odpina i pierze. Koszyk to samo. Jak dla mnie ten wózek jest naprawdę rewelacyjny, na naszą kieszeń, i przy następnym dziecku kupię taki sam, mam nadzieję że jeszcze będą go produkować. Dla zainteresowanych mogę wysłać parę fotek na maila.
pinklady3
Ja mam wózek chicco s3 trio black kupiony w marcu 2008.

i tak :
gondola jest mała przez co szybko przeszlismy do spacerówki.
za to łatwo się zakłada i zdejmuje ze stelaża.
latem mały miał 3-4 miesiące (jest z marca)
więc na zakupy czy jakiś krótki wypad zakładaliśmy fotelik na stelaż i to było super

od września jeździmy spacerówką i:
minusy:
oparcie nie rozkłada sie na płasko do spania i to duży minus
mały koszyk na zakupy
oparcie nie złożysz do pozycji siedzącej z leżącej jedną ręką
plusy
duże koła i amortyzatory regulowane w zależności od wagi dzidzi
super ciepły i długi śpiworek na nogi wyściełany polarem
budę mozna naciągnąć aż do pałąka z przodu więc przy spacerówce parasolka na słońce jest zbędna
plecak z przewijakiem i kieszonką na butelke
wkładka redukcyjna dla młodszych dzieci
CYTAT

na plaży też sie sprawdził dzieki duzum kółkom

klekotka
Govanna a jaki masz 3-kolowiec? Bo ja rozważam zakup (koniecznie na pompowanych kołach z amortyzatorami0 i sama nie wiem czy brać ze skrętnym przednim kołem, czy ze sztywnym (ale z hamulcem). jakie masz doświadczenia z tego typu wózkami?
Pogoda
Jesteśmy po kilku spacerach i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że X-Lander X1 to był genialny zakup. Bardzo dobrze pomyślany pod kątem składania, rozkładania, montażu itp. - po prostu bardzo funkcjonalny. No i rzeczywiście prawdziwa terenówka z niego. Nie straszne mu śniegi, zaspy i muldy pokonuje bez problemu. Tak więc jeśli tylko nie zależy wam na lekkim wózku, to x-lander jest świetny.

Klekotko - wprawdzie nie miałam osobiście trójkołowca, ale kilka bliskich znajomych miało, w różnych wariantach i wiem, że dobry trójkołowiec musi mieć skrętne przednie koło ALE koniecznie z możliwością zablokowania go, ponieważ w zależności od warunków i terenu różna "opcja" będzie ci potrzebna.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.