To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry lekarz w Krakowie?? Pomóżcie!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cortinka230
Kochane jeśli któraś z Was zna namiar na jakiegoś dobrego lekarza od leczenia niepłodności w Krakowie to bardzo proszę o kontakt. Narazie chodzę do lekarki, której ufam ale boję się że mój przypadek kwalifikuje się do specjalisty...
ulcik
ja polecam Kostyka www.kostyk.pl - dobry fachowiec, kilku moim koleżankom pomógł

u
Cortinka230
Dziękuje:)
zuzanna2501
Marcin Opławski jest dobry Kraków 31-021 ul.Floriańska24 tel.0124218551 i na kom.501485833 przyjmuje w pon i czw 16-18
agaz
dr. andrzej jedrzejewski przyjmuje na ul.pleszowskiej 23 polecam jest dobry od 4 lat naleze do niego ...
Korama
Polecam dr Szlachcica z kliniki Macierzynstwo w Krakowie. Podobno jest najlepszy w tych trudnych przypadkach. Sama do niego chodzÄ™ i jestem zadowolona.
Przesyłam link do ich strony: https://www.macierzynstwo.com.pl/
basienkaa
hmm moja kolezanka tez cos mowila o jakims lekarzu z macierzynstwa i strasznie zachwalala, ale nie pamietam nazwiska..;/ jakos nirocki, mirocki? wejdz na ich strone moze cos bedzie;)
Korama
Basienkaaa ten dr o którym mówisz nazywa się Krzysztof Mirocki. Ja co prawda lecze się u Szlachcica ale słyszałam że tez jest dobry.
gilly
Ponawiam pytanie
Bettinka
Gilly, ja chodzÄ™ do tego, którego nazwisko już dziewczyny wymieniaÅ‚y – do dr Mirockiego. On przyjmuje w CM MacierzyÅ„stwo, na BiaÅ‚oprÄ…dnickiej. TrafiÅ‚am do niego, że tak powiem z nagÅ‚ym wypadkiem, bo mój ówczesny lekarz byÅ‚ na wakacjach, jak mi siÄ™ coÅ› dziaÅ‚o. No i skoÅ„czyÅ‚o siÄ™ tak, że teraz chodzÄ™ tylko do Mirockiego, on jest delikatny i taktowny, co dla mnie po wczeÅ›niejszych przeżyciach z lekarzami byÅ‚o aż dziwne icon_wink.gif
dorotadorotka7
Na stronie  www.klinikainvicta.pl w zakładce lekarze możecie sobie sprawdzić. Ktoś aktualnie się leczy w tej klinice?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.