To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przebranie - jeż

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

addera
Musze Michała przebrać za jeża na przedstawienie - 3 lutego.
W ogole nie mam pomysłu jak to zrobić.
Może cos mi podpowiecie, bo moja kreatywność w tym momencie jest poniżej zera.
xxyy
Na razie mi przyszlo do glowy jablko, ktore powinien miec na grzbiecie.
Balon lub pilke okleic gazetami uzywajac kleju. Pomalowac , umodelowac ogonek z papieru i listek.

Nad reszta jeza mysle intensywnie icon_smile.gif

maska: https://www.partybox.pl/prod_1360_Maska_jez%A0%A0.html
zilka
Addera a lubisz dłubać? Bo ja bym z pewnością wymyśliła szycie wypustek na jakiejś brązowej koszulce i wypychanie ich pociętą słomką, żeby nieco sterczały jako kolce ale ja mam skłonności do wymyślania pracochłonnych rozwiązań...
wiewiórczak
Addero, do większej brązowej bluzy z kapturem doszywałam kolce a la frytki z grubej gąbki, buzię kosmetykami ozdobiłam i rajstopy na nogi.
Nie mam skanera do zdjęć, ale coś w tym stylu: https://www.superdomek.pl/forum/download.php?id=691
zilka
CYTAT(wiewiórczak @ Fri, 16 Jan 2009 - 23:24) *
Addero, do większej brązowej bluzy z kapturem doszywałam kolce a la frytki z grubej gąbki, buzię kosmetykami ozdobiłam i rajstopy na nogi.
Nie mam skanera do zdjęć, ale coś w tym stylu: https://www.superdomek.pl/forum/download.php?id=691


Och, ta gruba gąbka to rewelacja. Super pomysł i zdecydowanie prostszy niż mój.
xxyy
jeszcze takie zdjecie
https://www.potterybarnkids.com/products/h340/index.cfm


A moze by te kolce z gabki przykleic jakims dobrym klejem , mniej roboty niz z szyciem.
addera
Ale super, zwłaszcza pomysł z kolcami z gabki naszytymi na bluzę z kapturem.

Bluzę brazową tylko muszę skombinować. A może pomarańczowa może być ... taką posiadmy.
xxyy
Moze cos w second handzie dostaniesz, wtedy mozna by bylo zepsuc i przykleic klejem te kolce. Tanio i szybko.

Zamiast maski twarz mozna pomalowac farbami do twarzy.
wiewiórczak
Addero, jak najbardziej pomarańczowa może być i po gąbkę poszłam do tapicera, pocięłam na plastry i potem trójkąty wycinałam bez marnotrawstwa materiału, bo cenny 06.gif
Nie kleiłam, bo bluza była bawełniana i nie wiedziałam, czy się nie odklei, ale warto spróbować, choć jak odpruło się kilka, to panię przytwierdziły zszywaczem.
xxyy
Addera
jak juz stworzysz tego jeza to wkleisz nam zdjecie? icon_smile.gif
addera
CYTAT(Leni @ Fri, 16 Jan 2009 - 23:37) *
Addera
jak juz stworzysz tego jeza to wkleisz nam zdjecie? icon_smile.gif



wkleję 06.gif
madika
najprościej ubrać na brązowo a na głowę opaskę z przyklejonym jeżem

ja z kolei mam tendencję do najprostszych rozwiązań icon_wink.gif
mazia
A jakby na plecach od wewnętrznej strony takiej bluzy przyszyć miękką poduszeczkę coby przypominała okrągłe plecki jeża ? a od zewnątrz te kolce?
mikolaj
Jakis czas temu widziałam billboard z reklamą proszku Vizir i tam były dzieci - jedno przebrane za jeża i o ile dobrze pamiętam drugie było królikiem - jeż był biały (bo reklama dotyczyła proszku do białego) - może uda Ci się gdzieś w internecie wyszukać zdjęcie tego jeza.
wiewiórczak
Mikołaju, no nie wiem, czy ten kostium jest łatwiejszy:


Addero, tak myślę, że jak na występ sceniczny, czyli stoi dziecko, można uszyć plecki z podszewki, napchać watą i wbić wykałaczki 06.gif
mikolaj
Łatwiejszy chyba niestety nie jest:-( - ale zawsze można to jakiś pomysł 06.gif
addera
wszystkie pomysły mile widziane
na razie skłaniam się ku bluzie z kapturem (ewentualnie bezrękawnikowi) i gąbce

już ja zrobię jeża z Michała 06.gif
Orinoko
+ brązowe rekawiczki (palczatki) i jakis taki guziczkowaty nos na gumce (a la clown, tylko czarny), ja bym buzi nie malowala
ten pomysl z gabka, rewelacja, tez mi to przyszlo do glowy, chyba nie jest taki trudny, co? 37.gif
wiewiórczak
Addero czy odbyło się przedstawienie i czy jeż w nim wystąpił?

Czekam na relację, fotorelację 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.