To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Naprawa zmywarki - szukam fachowca.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aronka
Może ktoś będzie mógł pomóc, wyszukiwarka nie znalazła.
Poszukuję kogoś do naprawy zmywarki. Boję się takich "złotych rączek", co to rozbebeszą, skasują i prysną. icon_wink.gif
Szukam kogoÅ› solidnego. Help!
malinowa_i_Malina
Korzystałam z nich wielokrotnie przy okazji awarii różnych sprzętów i polecam
https://www.agdserwis.com.pl/
aronka
Dzięki! Jutro do nich zadzwonię. icon_biggrin.gif
ulcik
Aronka na Konarskiego jest fajny facet od sprzętów Agd .. na rogu z Chopina
u
aronka
Dzięki, Ulcik! Weszłam tutaj, żeby odpisać telefon do tego zakładu, który podała Malinowa. A tu widzę namiary na kogoś innego. Ten "Twój" jest zdecydowanie bliżej, więc zadzwoniłam. Gość strasznie mrukowaty, ale trudno. Skoro piszesz, że dobry... Może ten tylko odbiera telefony, a naprawia ktoś inny. icon_wink.gif icon_lol.gif Oby tylko poradził sobie z naszą zmywarką.
aronka
Sam, pan stwierdził, że w naszej zmywarce zepsuła się jakaś ważna część (nie mogę sobie przypomnieć nazwy) i ona miała kosztować kilkaset złotych. Zaczęliśmy liczyć i rozważać i stwierdziliśmy, że lepiej trochę dołożyć i kupić nową zmywarkę. Tym bardziej, że w tej starej mogło "wyjść" jeszcze coś przy okazji.
Starą zmywarkę zostawiliśmy panu, a kupiliśmy wtedy nową (w którymś sklepie internetowym) , za jakieś przyzwoite pieniądze. Zresztą używaliśmy jej krótko, bo po naszej wyprowadzce została w mieszkaniu. Tak więc trudno mi doradzić. Cały czas wierzyłam w uczciwość majstra, że nas nie naciąga. Trudno biegać ze zmywarką od zakładu do zakładu i sprawdzać, czy mówią prawdę...
Fakt, że pan przyjechał po zmywarkę punktualnie, sam ją zabrał i nie musiałam się martwić transportem.
aronka
Sam, jeśli faktycznie ta zepsuta zmywarka ma przepowiadać Waszą przeprowadzkę - to niech se będzie zepsuta. icon_wink.gif
A mycie garów ręcznie to pewnie mniejszy problem niż suszenie. Trzeba myć na bieżąco i od razu wycierać. Do luksusu się człowiek szybko przyzwyczaja, nie? icon_wink.gif Wiem, jaki to ból...

Daj znać, jak się sprawa potoczy. Jeśli rzeczywiście naprawa byłaby droga, to przemyślcie sprawę kupna nowej. Można znaleźć niedrogo w sklepach internetowych. Nasza zmywarka jechała do nas aż zza Bygdoszczy, o ile dobrze pamiętam. Ale kalkulowało się.
Trzymam kciuki!
aronka
CYTAT(Sam @ Wed, 25 Nov 2009 - 13:56) *
Mąż wczoraj pogrzebał, pomieszał i poczarował i ...działa.


Sam, jakby mi się coś kiedyś zepsuło (tfu, tfu!), to pozwolę sobie do Ciebie uderzyć i ewentualnie może... wypożyczyć męża?... Zdolny facet z Niego! 06.gif Trochę czarów i już... icon_wink.gif
JolaPraska
Ostatnio rozciekła mi się zmywarka i wypróbowałam nowego fachowca. Jakby ktoś jeszcze szukał kogoś sprawdzonego to dorzucam kontkt do niego tel:505-295-825. Konkretny fachowiec i niedrogi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.