To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy ktos robil LIPOLIZE brzucha?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

makao
Witajcie,
jestem ciekawa jakie przynosi efekty lipoliza czytalam dosc duzo o tym ale ciekawa jestem opini moze ktos ja robil w Bialym mozna ja zrobic w centrum damiana wydaje sie super sprawa ale czy skuteczna /
ja jaetsm po 2 ciazach wprzeciagu 2 lat:) i mam tendencje do brzucha wszytsko mi idzie w brzuch to jest straszne 32.gif dlatego mysle o lipolizie podobno szybko i bez bolesnie.
jesli macie doswiadczenie prosze o odp.
pozdrawiam
eni20
hej a ile takie cudenko koszyuje?
makao
WIZYTA OK 140 ZL A SAM ZABIEG TO ZALEZY ILE POTRZEBA TYCH ZABIEGOW OD 500 DO 3000 TYS ALE TO WSZYTSKO ZALEZY OD WAGI TWOJEJ AHA I NIE KAZDY SIE DO TEGO "NADAJE" ZBYT OTYLE OSOBOY ODPADAJA. A MOZNA SOBIE ZROBIC WSZYTSKO I PODBRODEK UDA ITP. POCZYTAJ W INTERNECIE:
POZDRAWIAM
eni20
makao ja bym zrobila sobie boczki;)nie moge sie ich pozbyc;) Bylas moze juz na wizycie?
Kocurek
CYTAT
W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się na ogół powtarzać lipoterapię minimum dwa, do czterech, razy w odstępach nie dłuższych jak cztery do sześciu tygodni.


To cytat z jednej ze stron wygooglanych, gdy szukałam informacji o lipolizie, jako że pojęcie liposukcji znam, a lipolizy nie (dotąd).

Tu wiecej informacji, a tu przykładowy cennik jednej z klinik proponujących lipolizę.
IMHO, diabelnie drogo. Liposukcja wychodzi taniej*, i jest 100% skuteczna i sprawdzona.


*zwłaszcza w Trzyńcu, połowę taniej niż w PL.
eni20
Kocurku a ile kosztuje liposukcja?
mama_misia
Jeśli chodzi o taki zabieg to wiem ze we Wrocławiu u dr Wiatroszaka kosztuje 70zł/ampułkę o obj.5ml.
I jest to jedna z najniższych cen jaka udało mi sie znalezc.I co wazne,zwykle jesli sie ćwiczy jeszcze to wystraczaja nawet 2-3 zabiegi.
tombek
jak Wroclaw to chyba najlepsyz Keramed? Takie opinie slyszalem od kobiet
mama_misia
CYTAT(tombek @ Tue, 11 May 2010 - 03:50) *
jak Wroclaw to chyba najlepsyz Keramed? Takie opinie slyszalem od kobiet

icon_wink.gif)) fajnie ze facet włącza sie w rozmowe na temat lipolizy-to cieszy ,bo mój mąż mysle nie ma o tym zielonego pojęcia.
Nie znam tej przychodni-słyszałam o EstMedica.
Ale to pewnie dlatego ze polecano mi dobre miejsce i niedrogie.
Ale rozejrze sie jeszcze w temacie.
Kocurek
Do dobrego zorientowania w temacie polecam:
https://www.chirurgia-plastyczna.tv/zabiegi...ysanie-tluszczu

Poniżej cennik, podrożało icon_sad.gif ale dalej nieco taniej niż w Polsce.
https://www.chirurgia-plastyczna.tv/cenniki

mama_misia
Patrzyłam sobie na te ceny i porównywałam je z tymi
www.estmedica.pl/promocje.html
i jednak nadal podtrzymuje ze estmedica ma jedne z najtańszych.
tombek
nom ja slyszalem wlasnie z eKEramed jest w tym dobry bo nie dosc ze jest dobry to jeszcze robia CI darmowa konsultacje i wogole lux icon_wink.gif
mama_misia
Oj, z ta darmowa konsultacja to jest w prawie każdym szanującym sie gabinecie medycyny estetycznej i tutaj jednak nikt takim czymś Ameryki nie odkryje i klientów nie przyciagnie.
Ludzie ida do najlepszych fachowców,i tam gdzie jest w miare tanio.A takim miastem dla mnie nie jest stolica-bo tutaj ceny sa mega duze.
Renard
Prawda jest taka, że dobry lekarz nie potrzebuje robić sobie promocji darmową konsultacją albo chwalić się niskimi cenami. To nie bazar, to medycyna i chodzi tu o nasze zdrowie więc jeśli ktoś ma dobrą opinię, pacjenci sobie daną osobę polecają to potem jesteśmy w stanie nawet zapłacić więcej ale mieć pewność, że oddajemy się w dobre ręce i będzie to najwyższy standard usługi.
mama_misia
No dokładnie,popieram.Zwłaszcza ze przeciez i tak zwykle przed tego typu zabiegiem kazda z nas naprawde sprawdza i o wszystko pyta przed takim zabiegiem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.