To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Glukometr

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Macio
Potrzebuję pomocy. mam nieco podwyższone wyniki obciążenia glukozą. Kazano zakupić glukometr. Tylko jaki?
Poradzicie coÅ›?
cytryna
Macio, mnie lekarz doradził TEN ponieważ ze zdiagnozowaną cukrzycą ciążową akurat do tego sprzętu paski są w cenie 1 grosz za 50 sztuk na receptę. Do innych podobno nie są refundowane, a nierefundowane opakowanie pasków to ok. 50 zł w aptece. (dziennie zużywam 5-6 pasków, więc opakowanie wystarcza na ok. 10 dni)
Nie we wszystkich aptekach na receptę są też w cenie 1 grosz, trzeba pytać, bo niektóre apteki z jakichś powodów sprzedają je w cenie ok. 6-10 zł.
Ja jestem zadowolona ze sprzętu, kosztował mnie 50 zł, bo kupowałam na szybko w aptece, ale można zamówić przez net i widziałam nawet w cenie ok. 30-40 zł. Poszukaj u siebie w okolicy poradni cukrzycowej jakiejś apteki, bo podobno często mają niższe ceny niż w pozostałych aptekach na te produkty dla cukrzyków. I trzymaj się, słodka mamo 29.gif
Iwona H
Ja podobnie jak cytryna polecam glukometr Accu-Chek Active, osobiście mam Omega Optium ale ten zawyża pomiary, a paski też miałam po 1 gr.
Macio
Nie słodka mamo tylko słodziutka mamuniu 04.gif
A tak serio zakupiłam właśnie ten.
dzięki, teraz tylko to włączyć...

m.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.