To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole we Wrzeszczu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pronto
Jak w temacie - szukam dobrego.
Żłobek wybrałam koszmarny, o czym się przekonałam poniewczasie, więc będę wdzięczna za wszelkie opinie na temat przedszkoli we Wrzeszczu i na Zaspie.
eve69
Liberi to kolo nas jest ponoc niezle, grupa angielska - bardzo dobra. Znajomi poslali tam dwojke starszych dzieci, teraz zapisuja trzeciego synka, dowoza z Niedzwiednika bo nie wyobrazaja sobie dac Go gdzies indziej

https://www.dolinasmykowp42.go.pl/
Pronto
Dzięki eve, to niestety dla mnie za daleko, bo nie prowadzę. Szukam takiego przedszkola, do którego będę mogła dojść na piechotę w rozsądnym czasie.
eve69
a gdzie Maja chodzi do zlobka, ze jest tak fatalnie?
i czy myslisz tylko o panstwowych przedszkolach?
Pronto
Majka chodzi na Konopnicką - koszmarny przybytek, ciemny i zapuszczony, a do tego łączone grupy, co jest całkowitą porażką, bo niemowlęta wiszą paniom na rękach, a starszaki są zostawione same sobie.
Tak, myślę o państwowych, bo na prywatne nie mogę sobie teraz pozwolić.
blaire
Liberi, Kuba chodził do "Kolorowego". Chodzi tam nadal syn Siuni. Ja byłam zadowolona. Ona również.
blaire
I jeszcze jedno. Znajomi absolutnie nie polecają, a nawet odradzają, przedszkole przy ul. Waryńskiego, jakby w podwórku, obok szkoły społecznej.
Pronto
Kolorowe robiło na mnie zawsze dobre wrażenie, przynajmniej z zewnątrz.
A jakie były za Kuby zasady zapisów? Jakiś określony dzień, czy szłaś jak Ci było wygodnie?
blaire
Składałam podanie w okresie zapisów. Nie wiem jak jest teraz, może napisz PW do Siuni?
Pronto
Już znalazłam ich stronę, wszystko tam jest, dzięki.
daga
Polecam przedszkole na Michałowskiego. Są grupy z wykładowym angielskim, bardzo prężna pani dyrektor, wycieczki, nowe zabawki, po remoncie.
Pronto
Dzięki daga, to niestety dla mnie za daleko.
cerruti
Znajoma również umieściła synka rok temu w Kolorowym Przedszkolu na Zaspie przy ul. Dywizjonu i była bardzo zadowolona - aktualnie się przeprowadzili, ale podejrzewam, że duże zmiany na gorsze nie zaszły.

Muszę jednak stwierdzić, że naprawdę kwestia zadowolenia z danej instytucji jest bardzo subiektywna. Liberi piszesz, że jestes bardzo niezadowolona ze żlobka na Konopnickiej, natomiast moja ciocia i znajoma właśnie ten żłobek wychwalają pod niebiosa, głównie z uwagi na wspaniały w ich odczuciu personel.

Pronto
Tak, personel to ważna rzecz. I może naprawdę na Konopnickiej jest dobry, ale problem w tym, że personel musi mieć możliwość opieki nad wszystkimi dziećmi, a nie tylko nad niemowlętami. Idea łączenia grup jest IMO po prostu zła - zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój dziecka.
Poza wszystkim jednak Majka lubiła ten żłobek - pewnie każdy by lubiła, bo ona musi być gdzieś gdzie coś się dzieje. Niestety - już nie chodzi, bo ciągle chorowała i ją wypisałam tydzień temu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.