To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szukam instrukcji do gry KubuÅ› na grzybobraniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bini
Witam!
Poproszę przyjazne Duszki o pomoc. Może ktoś ma grę planszową dla dzieciaków "Kubuś na grzybobraniu" z instrukcją. Jest dosyć popularna. Firmy Trefl. Jakby jeszcze znalazł się pod ręką skaner i odrobina dobrych chęci... Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna. Wierzę, że przyjemnie jest robić małe dobre uczynki, a WY??
Moje dzieciaczki czekajÄ…! 06.gif , tup_tup.gif
Zgóry bardzo dziękuję i pozdrawiam!
Govanna
my mamy gre ale skanera nie mam dzis pod rekÄ… 32.gif

ew. moge Ci napisac co wazniejsze kwestie icon_biggrin.gif
bini
Szkoda. Może kiedyś, przy okazji da się to załatwić. Polecam się łaskawej pamięci icon_smile.gif
Dzięki!
Govanna
no jeśli to nie jest super pilne to pewnie moge pomóc 06.gif
bini
A to prosze bardzo. Chodzi najbardziej o te pola ponumerowane. Co tam siÄ™ robi.
Dzięki icon_lol.gif icon_lol.gif
Govanna
jutro zeskanuje i podeśle
bini
Bardzo super dzięki fajowo!!!!!!!! brawo_bis.gif icon20.gif wave.gif
Do jutra w takim razie!
Dobrej nocki!
bini
Czy ktoś mi pomoże??????? Plis!!!!!!!
Govanna
upsss icon_redface.gif sory uciekło mi 32.gif 32.gif

nie zeskanowałam przyznaje , uciekło mi, ale obiecałam, wiec własnorecznie za kare przepisze te najwazniejsze opisy tych pól i wkleje , słowo harcerza 06.gif

dobrze ze sie przypomniałas , własnie wyjełam instrukcje z torebki
Govanna
późno troche lecz miałam sporo pracy
ale jak obiecałam instrukcja jest icon_smile.gif
wysłam Ci właśnie na PW

Udanego grzybobrania 01.gif

bini
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. Teraz wiemy jak grać. Od jutra trenujemy grzybobranie. Jesteś WIELKA Giovanna i bardzo słowna. Buziaczki od całej naszej trójki, a nawet czwórki... a co tam! Pozdrawiamy serdecznie!
Govanna
drobiazg 02.gif
równiez pozdrawiam
olusia1980
Czy można również prosić 32.gif o te instrukcję, gdzieś ją z synkiem posialiśmy....... proszę
witch_A
Mogłabym prosic o scan albo chociażby opisy krótkie co w tych poszczególnych polach maluch musi wykonac w trakcie grzybobrania, proszę?
Młody zjadł instrukcję jakieś dwa lata temu, teraz grę wyjęliśmy, ale nudzi mu się samo zbieranie i liczenie grzybków.
Z góry serdeczne dzięki!
areoss
Czy mógłbym również instrukcje do tej gry?
mrozonka
rowniez prosilabym o instrukcje do gry icon_smile.gif
maddy79
Witam. Czy mogłabym poprosić o skan bądź opisy pól z gry o grzybobraniu? Zapodział nam się gdzieś a znudziło nam się tylko zbieranie grzybków.
groaga
Witam, czy ja mogłabym równiez prosic o tę instrukcje - dziekuje
mada810
witam czy ja również mogę prosić o tą instrukcje,bardzo proszę! icon_smile.gif
magdusias7
Witam! Jeśli ktoś ma tę instrukcję - to i ja bardzo proszę o skan lub krótki opis pól specjalnych. Będę zobowiązana:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.