To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rowerek dla czterolatka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beciak1
Kroi mi sie zakup pierwszego "dorosłego" rowerka dla mojego syna. Chcę by był on bezpieczny, trwały, funkcjonalny i estetyczny. W sklepach rowerowych oczywiście doradzono mi te z górnej półki. Czym jeżdżą/jeździły Wasze dzieci? Podzielcie się namiarami na sprawdzone rowerki.
mamami
My mamy Gianta animatora, super trwały, kupiliśmy uzywany za fajne pieniądze, posłużyl Maciusiowi teraz jeździ Majka i dalej wygląda jak nowy. Wiekszy kupię taki sam.
Mika
ja mam "jakikolwiek" icon_wink.gif akurat jest "dostany" po synu przyjaciółki -taki rower starczyl nam na 2 lata więc ważne bylo tylko to żeby był sprawny i jeździł icon_wink.gif oczywiście +kask
dopiero dla szcześciolatka kupiliśmy porządniejszy (i nie drogi) w Decathlonie

i mam nauczkę -nie kupuje się na oko tylko z dzieckiem - bo nie tylko rozmiar kół jest ważny ale i rozmiar ramy,a i to nie gwarantuje,że rower nie będzie za duży (nawet jeśli sprzedawca twierdzi,że będzie dobry) icon_wink.gif
nikol
Córci chcemy kupić rowerek 16 cali.Niestety z braku większych nakładów finansowych za ok 200zł. Kinga ma 3 lata,90cm wzrostu.Jak myślicie pojeździ w te lato na nim(ewentualnie będziemy kijkiem wozić),mniejszego nie chcę kupować bo za chwilę wyrośnie,a takim myślę pojeździ dłużej.
Mika
CYTAT(nikol @ Sun, 01 Feb 2009 - 21:55) *
Córci chcemy kupić rowerek 16 cali.Niestety z braku większych nakładów finansowych za ok 200zł. Kinga ma 3 lata,90cm wzrostu.Jak myślicie pojeździ w te lato na nim(ewentualnie będziemy kijkiem wozić),mniejszego nie chcę kupować bo za chwilę wyrośnie,a takim myślę pojeździ dłużej.


musisz córkę do roweru przymierzyć
mój syn jest wyższy i na 16" nie dalby rady do pedałów dosięgnąć
mając 90cm na 12" tylko palcami do pedałów dosięgał
tu liczy się nie tylko wielkość kół ale i ramy
ten sam problem miałam ze starszym -rower rowerowi nie był równy mimo,że na tych samych kołach były
renata19750702
Podciągam, może ktoś doradzi - rower dla czterolatka, taki co lekko chodzi i ładnie wygląda. Mamy przechadzany, po kuzynie, ale coś z nim nie tak, bo ciężko chodzi (zresztą już trochę lat ma). Ani mąż, ani teść nie znaleźli źródła problemu - może ten typ tak ma?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.