Witam.Moja Martynka ma 8 miesięcy.Jeszcze jak bylam w ciąży stwierdzono u niej hiperechogenność nerek.Gdy miala 4 miesiące w Centrum w Wawie stwierdzono u niej że ma za duzo wapnia w organiźmie.Karmię piersią więc musialam przejsc na diete niskowapniową.Już od dawna musialam malej wprowadzić zupki i owoce .Teraz nadal jest na piersi.Wapń troche sie normuje.Ale mam pytanie.Mała ma apetyt i dobrze przybiera na wadze.Ostatnio w nocy budzi sie często i domaga sie jedzenia.Wiadomo mleka modyfikowanego jej nie podaje bo w nim jest duzo wapnia.Wydaje mi się jednak ze mala nie najada sie a pierś już jej nie wystarcza.Dlatego wdzięczna bym byla gdyby ktos doradzil mi i moze wie czy istnieją na rynku mieszanki mleczne z niższą zawartością wapnia.Pytalam juz wiele osób ale nikt nie potrafil mi pomóc.Więc może tu na forum jest jakas mama która ma podobny problem ze swoim dzieckem.Będę wdzięczna za każdą radę.Nie wiem może sie mylę a powód zlego spania córki jest inny.Z góry wielkie dzięki.icon_smile.gif))))