To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

5 miesieczne dziecko - ile razy karmicie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dmv
generalnie boje sie ze moj brzdac jest teraz tak zafascynowany swiatem ze zapomina o glodzie. Bede bardzo wdzieczna jesli napiszecie jak to u was wyglada/wygladalo, moja coreczka je oststnio 2 razy w nocy i 3 w dzien - w nocy sie upomina w dzien nie bo przeciez marudzenie ktore daje sie 'zabawic' to nie glod? gdyby to byl glod to by sie zloscila ze chcemy sie z nia bawic gdy ona chce jesc prawda? od czasu gdy zaczela sie przewracac na brzuszek wszystko nam sie namieszalo...
Gosia83
Jeśli tylko dobrze przybiera - nie ma obaw do niepokoju...a odnośnie karmienie to ja Ci nie pomogę bo moja córka jadła non stop...nawet godziny bez jedzenia nie wytrzymywała a i tak cały czas walczyliśmy o jej wage bo ciągle za mała, albo w dolnej granicy...
W nocy na 5 miesięcy jadła 2 albo 3 razy...
gosma
moja w dzień też zapomina o jedzeniu a nadal jest wyłącznie na piersi w nocy trochę nadrabia (je co 2,5 -3H). Ja też uważam że to zależy czy dobrze rośnie - -jeśli nie ma niedowagi to widocznie tak jej wystarcza.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.