To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poraz kolejny klapa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

misio
Kolejny miesiąc i kolejna porażka....

a już miałam nadzieję bo okres sie spóźniał...Piąty miesiąc starań....
przy pierwszym maluchy nie było problemów...zaraz zaszłam w ciąże. W lipcu też - tylko mój aniołek odszedł...a teraz co jest?
Czy to przez to poronienie? już nie mam siły....

rycze.gif rycze.gif
niuniunia23
misio przytul.gif przytul.gif przytul.gif
ja mam za sobą już 8 cykli. Co prawda nie poroniłam ale nie można się poddawać. Jak nie teraz to poźniej, kiedyś napewno sie uda 06.gif
kamixx
ja też mam doła wczoraj przyszła @ 3 m-ce starań
a już miałam nadzieje że przy użyciu testów owu się uda
mon1k@
Ja trzeci cykl staran, dwa bardzo wczesne poronienia, o pierwsza coreczke staralam sie pol roku, i dopiero jak sobie odpuscilam to sie udalo, a teraz cos nie bardzo nam idzie, chyba trzeba wytrwalosci, wiary ale tez troszke luzu, bo jak zbyt mocno sie czlowiek stara to tez nic nie wychodzi.
Jesli sie martwisz to zrob sobie badania hormonow, moze wtedy bedziesz wiedziala co sie dzieje, czasem nasze organizmy szaleja i trzba sie troszke podleczyc i sie wszystko uda
Zycze Ci z calego serca owocnych stranek i donoszenia maluszka
Dirty Diana
Misio, mnie się wydaje,że poronienie ma na pewno jakiś wpływ. Mój organizm też się przez nie rozregulował. Życzę Ci spokoju, spokoju i jeszcze raz spokoju. Stres, wyczekiwanie, napięcie nie pomaga, a po poronieniu dużo bardziej się chce dziecka niż wcześniej.
andzia79
Misio,na pewno twój organizm po poronieniu musi dojść do siebie!!! Ja nie jestem po poronieniu,a patrząc na moje tępki przed staraniem i teraz kiedy się staramy to mam wrażenie,że tam coś powariowało.Zupełnie jakby robiły mi nazłość 32.gif
Okres też się zbliża do mnie wielkimi krokami,najpóżniej za 5 dni do mnie przyjdzie(wredne małpisko)i postanowiłam,że idę do gina niech coś z tym zrobi,bo już głupieję!!!!
niuniunia23
misio co u ciebie? Miałaś iść do lekarza? Ja dziś złapałam doła bo znowy się nie udało 41.gif
Zaczynamy już 10 cykl tym raze z testami owulacyjnymi
Może się uda
andzia79
Cześc dziewczyny.Ja dopiero w przyszłym tygodniu do gina idę,bo jak się okazało z moich wykresów to mam za krótką faz lutealną. I chyba tak jak ty niuniunia22 ,zakupie testy owulacyjne,aby lepiej trafiać!!!! Przecież to jest trudniejsze,niż trafić szóstkę w totka 29.gif
OLA77
dziewczyny my staraliśmy się przez prawie 3 lata. Kilka m-cy starań to jeszcze nie dramat. Zobaczycie że warto być cierpliwym:)icon_smile.gificon_smile.gif
ivy
zgadzam sie z ola: nam sie udalo po 24 miesiacach.... ale sama po pol roku mialam dola jak szlak... wiec rozumiem cie. nie daj sie, rob co mozesz - pogadaj z lekarzem itd... a przede wszystkim nie daj sie rozpaczy.
andzia79
Nie daję się !!!! Twarda kobita ze mnie jest(przynajmniej taką mam nadzieję) 29.gif . Gin kazał porobić mi badania,bo w środku wszystko jest ok. a resztę trzeba posprawdzaćicon_smile.gif I wierzę,że w końcu się uda.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.