To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BrzdÄ…ce ÅšwiÄ…teczno-Noworoczne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
basiaw
Witam na wÄ…tku Dzieci grudniowo - styczniowych

To nasze Pociechy:



  • Wojciech synek Fiolki urodzony 20.11.2008













  • Oliwka córcia justynka18d urodzona 22.11.2008
















  • Natalka córcia kokusi31 urodzona 23.11.2008




  • córcia Dodorki urodzona 4.12.2008




  • Kordian synek Oliwii7 urodzony 06.12.2008





  • Tymoteusz synek inki281 urodzony 6.12.2008




  • BartuÅ› synek basiw urodzony 09.12.2008





  • Julcia córcia Madzienki urodzona 10.12.2008





  • Karolina Marta córcia miskap urodzona 15.12.2008




  • Zosia córcia Kat25 urodzona 16.12.2008r




  • Olgierd synek mariolkika urodzony 16.12.2009





  • Szymek synek Karoli5 urodzony 17.12.2008





  • Kubulek synek cubusmamy urodzony 18.12.2008





  • Marysia córcia Magduli urodzona 23.12.2008





  • Tymon synek Jalli urodzony 23.12.2008





  • Magdalena córcia oliwki1983 urodzona 23.12.2008





  • Jagoda córcia madame urodzona 27.12.2008




  • Oliwier synek aski24 urodzony 1.01.2009




  • Antonina córcia kostki74 urodzona 04.01.2009





  • Eryk synek banshee urodzony 10.01.2009




  • Emilka córcia aanetta urodzona 11.01.2009





  • Natanek synek Pearl74 urodzony 14.01.2009








basiaw




  • Kasia córcia aj80 urodzona 15.01.2009
















  • Liliana córcia Pogody urodzona 19.01.2009





  • Tosia córcia Efi urodzona 22.01.2009









Magdula
Melduje siÄ™ pierwsza icon_smile.gif
basiaw
Dziewczyny nie mogę nic napisac na roczniku 2009, a chciałam zrobić odnośnik ze stycznia 2009 na grudzień - styczeń 2008.
Jeśli ktoś może to proszę o pomoc.
mariolkaka
Druga!!, basiu dzięki za wąteczek icon_smile.gif) Już wysyłam i nasze dane, bo już to od dwóch dni robię 37.gif

hmmm na tym wątku 2009 nie da się nic założyć, może trzeba do adminów że coś tam jest nie tak.....
aska24
No to i ja sie melduje

Maly wlasnie wisi przy cycku,od 19 probuje dzis usnac 37.gif

Kurde chyba musze leciec do gin bo dzis zauwazylam wylazace ze srodka wiadomo czego(nie z rany po nacieciu) 2 sznureczki,pewnie szwy Wiec nie wiem czy polozna mi nie sciagnela do konca,czy nie daj boze sie troche rozeszlo 21.gif
mariolkaka
aska też miałam podobnie przy zuzi,okazało się że to pozostałości nie rozpuszczonete ze środka , też paniki narobiłam i poleciałam do lekarza a gin lekko za nie pociągnąl i wyszły, bo niczego się nie trzymały i leżały sobie luzem, więc może sprawdź najpierw sama czy da się nie wyjąć....
aska24
Wlasnie tak sobie myslalam,zeby za nie pociagnac Tylko mam malego stresa,ze jak pociagne to mi sie rozejdzie wszystko 37.gif ja to mam wizje,z gory zakladam najgorsze
Magdula
Witam!
Aska mi jeden szew też tak wyszedł i to w dwa tygodnie po porodzie. Zdziwiło mnie że to taki mocny sznurek.

Byliśmy na USG bioderek. Wszysko gra 06.gif . A ja wczoraj byłam u gina i jest dobrze z 7cm zostało 3mm krwi, więc już nic mi nie grozi. Niestety w przychodni Ewa zgubiła w pszychodni swojego ukochanego pluszaczka i niestety ktoś go sobie wziął. Ewa strasznie płakała. Obiecałam że spróbuje jej go odkupić, ale okazuje się że to nie jest chyba możliwe bo kupiliśmy go w zoo w hamburgu i doopka, nigdzie nie widzę takich pluszaków.
oliwia7
Basiu ale tu pięknie icon_smile.gif Dziękuję za nowy wątek bo się napracowałaś kochana przytul.gif

MeldujÄ™ siÄ™ i Ja!!!

Aśka mi wyleciał pod prysznicem szew m-c po porodzie i tak jak Magdula byłam zdziwiona, że taki twardy był.

Czekam na wieści od Efi i mam stresa...
basiaw
dziewczyny obiecuję że będę na bieżąco uzupełniać dane, ale będę to robić wieczorkami ok?
Mariolkaka rozumiem że ty też nie możesz nic założyć w 2009 czyli to nie moja wina?
Mój Bartuś już kaszle 9 dzień i mimo antybiotyku nie widzę poprawy icon_sad.gif Inhalacje robie 4 razy dziennie i nic. A Kuba bardzo podobnie, nie wiem dlaczego kaszlą i kaszlą.
Magdula a co to za pluszak był? Biedna Ewcia. Może gdzieś tu można kupić?
Musze lecieć bo Bartuś kwęka.
basiaw
Jalla wieczorkiem popracuje tez nad tym żeby zdjęcie Tymka się pojawiało bo coś uparcie sie nie chce pojawić icon_sad.gif
Magdula
basiu kaszel podobno może się utrzymywać do 3 tygodni. Wogóle nie ma poprawy? Ile to już dni? Moze trzeba by iść osłuchać. A ten antybiotyk jest w zastrzykach?

Pluszak to taka małpka z rzepami która dodatkowo ma małą małpkę i właśnie ta mała się nam odczepiła i zgubiła. Ewka cierpi jeszcze za tą dużą bo wciąż powtarza że mama mandryl straciła swoją dzidzię 32.gif .

basiaw
Kurcze ciężka sprawa z mandrylem icon_sad.gif
Bartuś bierze w syropie ospamox i jest osłuchiwany co 3 dni i nic nie jest ani na płucach ani na oskrzelach. Jest poprawa bo nie kaszle w nocy tylko w dzień jak jest za długa odległość pomiędzy inhalacjami. Muszę znów lecieć.
aska24
Biedna Ewunia nie dziwie sie,ze jesj smutno za ta malpeczka 32.gif

Zrobilam tak jak MARIOLKAKA radzila pociagnelam wczoraj za jeden szew i wylazlo paskudztwo,chyba z 6 cm mial 37.gif jeszcze jeden jest tylko troche mocniej trzyma,ale bede probowac powoli,jedno jest pewne do przyjemnych rzeczy to nie nalezy
A u naschyba kolki zawitalty 41.gif

Czekam zniecierpliwoscia co u Efi
oliwia7
Mam dobre wieści:

Efi i Tosia wracają do domu!!!!!!! Kryzys zażegnany! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
aska24
OLIWIA suuuuuper wiadomosci Brawo dla EFI i Tosienki brawo_bis.gif
aanetta
To i Ja MeldujÄ™ siÄ™ na nowy watku!!!
Efi i Tosia witajcie w domu brawo_bis.gif
Pearl74
Witajcie na nowym wÄ…teczku

Meldujemy, że dołączamy do waszego grona 06.gif

Efi, Tosieńka- cudowne wieści, wracajcie do zdrówka

magdula-przykro, ze Ewunia zgubiła swoją małpeczkę. Ale jeszcze b. przykre, ze ktoś sobie ją przywłaszczył, przecież można było ją oddać do recepcji. Ludzie czasami w ogóle nie mają wyobraźni.... szkoda słów. Sama pamiętam jak straciłam swojego koziołka i mimo że tata kupił mi nowego, to już nie było to samo. Może uda Ci się przekonać, aby Ewunia wybrała sobie nową przytulankę

Dziewczynki, czy któraś z Was kupowała może nawilżacz?. Może mogłaby jakis polecić, człowiek niestety nie ma czasu teraz szukać w necie.

Natuś dzisiaj jakiś niespokojny. Pewnie ma ciągle problemy z brzuszkiem. Mam wrażenie, ze on nie może się wypróżnić, dlatego tak się wygina. Potem jak już uda mu sie puścić bączka, to razem z kupką i wtedy na jakiś czas jest spokój. Czy Wasze maleństwa miały podobne objawy. Może jest jakiś środek, który mozna małemu bez problemów podać, aby złagodzić te bole?




madame
Efi ciesze sie ze wszystko dobrze!!! Witamy Tosienke!!

Melduje sie na nowym watku 06.gif
aska24
Pearl74 ja mialam dzis tak z malym od 4 rano Wogole to caly dzien chce byc dzis na raczkch A najlepiej mu bylo w pozycji pionowej tak jak do odbijania po jedzonku
Kat25
maldujemy sie i my:)
no wiec rano bylismy z nowu u lakarza,,Julek ma zapalenie oskrzeli,a zosia katar i pokasluje ale narazie czysto.Jutro mam znowu z nia jechac zeby ja posłuchała i na 16ta do laryngologa-zeby uszka sprawdził z uwagi na katarek.Jejku noc była okropna, bo jak zosia zasneł to julek obudził sie ze straaaaaszna goraczka kiedy juz zasnal po 2godz to po paru min zosia sie obudziła na cyca i tez 2godz buszowała ,,
Efi cudowne wiesci:)icon_smile.gif:)strasznie sie ciesze:)
mariolkaka
witam,

Efi wspaniałe wieści!!! Czekamy zatem na Was!!

Dziewczyny u nas tez mały czasem sie mocno pręzy zanim się wypruta, a czasem idzie mu to bardzo gładko, nie wiem czym to jest spowodowane, bo cały czas jem to samo, nawet siłą rzeczy aby pomóc małemu odstawiłam słodkości, choć to było dla mnie baaardzio trudne 37.gif 29.gif
Myślałam może o podawaniu czegoś ale nie wiem co...

Poza tym mały ma cały czas wysypaną buźke, już będzie przeszło dwa tyg. najpierw stawiałam na potówki, bo tak to wyglądało, teraz sama nie wiem... na czole ma takie małe podskórne krostki i policzki a w dotyku jest to baardzo suche i nieprzyjemne, małemu chyba tez dokucza bo wygina główkę cały czas na boki i jak się go lekko drapie to się uspokaja. Musze chyba jednak odwiedzić lekarza, próbowałam mąkę, nie pomogło, wczoraj na noc posmarowałam sudocremem i jakby trochę lepiej, ale wydaje mi sie że aż za bardzo się wysuszyły dlatego teraz ta buźka jest taka szorstka.... kurka wodna nie wiem już co z tym robić....

ale zauważyłam, ze coś jest faktycznie z tą wit. K, wczoraj wieczorem nie dostał i od razu po kąpieli i jedzonku zasnął, a do tej pory zawsze płakał i się prężył, nie przeszło mu moze i zupełnie to prężenie ale jest faktycznie mniej....

Magdula
myślę tak samo jak pearl, że nawet jak ktoś znalazł maskotkę to powinien zapytać na recepcji a nie bezczelenie ja sobie zabrać, ehhh szkoda słów, mam nadzieje, że Ewunia znajdzie sobie nowego ulubieńca 32.gif
kat dużooooo zdrówka dla dzieciaków!!!
aska widzisz tak jak myślałam wylazło to co sie nie rozpuściło, u mnie tez ten szew był długi i taki twardy. Co oni nam tam wszywają 43.gif 29.gif

my mieliśmy iść we czwartek na szczepienie, ale nie wiem czy nei poczekam jeszcze z tydz. bo w sumie po co się tak spieszyc, Zuzia miała opóźnione szczepionki o ponad dwa miesiąće i nic złego się jej nie stało....


basiaw
Kat zdrówka życzę i zacznij Zosi już robić inhalacje żebyście sie nie męczyli tak długo jak my. Myślę że te inhalacje bardzo pomagają! Mariolkaka Bartkowi pomogło odstawienie wit K. juz się nie pręży icon_smile.gif
Efi
Witajcie WRESZCIE!!! Za nami ciężki czas, ale już jesteśmy w domku, muszę zapomnieć to co złe i cieszyć Tosieńką! Dziękuję Wam za wszystkie modlitwy i kciuki, bardzo pomogły, a ja dzięki temu jakoś przeszłam trudne chwile. Foteczkę naszej kochanej Córci postaram się wkleić wieczorkiem. Pozdrawiam Was mocno.

P.S. A jednak zamknęłam grudniowo - styczniowy wątek icon_smile.gif
Buźka!!!
Pearl74

Efi- witaj wśród Nas, cieszę się, że już wszystko w porządku 06.gif

Kat25- zdrówka dla Twoich maluszków. Oby ten okres chorób ja najszybciej się skończył

U mnie chłopacy tez chorzy. Dawidek kasła, a mój M. był dzisiaj u lekarza i ma wirusowe zapalenie oskrzeli 41.gif . Mam nadzieję, ze Natusia nie zarażą, ale co zrobic jak taka pogoda i takie choróbska "latają".
Co do wit. K, to jestem przerażona, że może ona miec taki wpływ na kolki. Nam pediatra zaleciła podawanie jej od 15 doby i nie iwem czy się nie wstrzymac z podawaniem do piątku (mamy wizytę kontrolną dot. wagi).




karola5
to i my meldujemy się na nowym wątku icon_smile.gif Basiaw-świetna robota.

Efi, strasznie się cieszę, że jesteście już z Tosieńką w domku, koniecznie wstaw fotki i napisz jak Jaś zareagował na widok siostry.
Mariolkaka, z tymi krostkami to lepiej idź do lekarza; Szymuś też miał straszną wysypkę na buźce, najpierw odstawiłam nabiał (ale to nie to), i dopiero potem okazało się że to od kremu na mróz ziajki. na wysypkę dostaliśmy maść robioną w aptece i myliśmy buźkę rumiankiem. współczują wam bardzo tych wstrętnych kolek, ale te maluszki muszą się namęczyć.
Magdula, biedna Ewunia; co za ludzie, jak można zabrać nie swoją rzecz i jak cos takiego wytłumaczyć maluchowi.

Pocieszyłyście mnie z tymi kupkami, nasze są żólte a dziś były papkowate. Mały też czasami się pręży i stęka, i albo puszcza bączki albo uleje i wtedy się uspokaja. ja nadal podaję mu vit.K.
Szymkowi tez czasami jeździ w nosku, tak głębiej, zakraplam mu sól i odciągam trochę wodnistej wydzieliny; już sama nie wiem czy to katar, bo aż tak często to się nie zdarza (1-2xdziennie). myślę, że to od wysuszonego powietrza, bo ja mam podobne objawy, a typowego kataru nie mam. do tego Szymek nadal ulewa i nadal ma zatkany kanalik łzowy i pewnie to wszystko jest powiązane.

wszystkim chorowitkom życzymy zdrówka przytul.gif
aska24
Karola ja mam ten sam problem nie wiem czy to katarek?
Dodorka
witajcie dziewczynki,melduję się na nowym wątku,postaram się częściej udzielać,egzaminy mam juz za sobą uff

potem postaram się wkleić aktualne zdjęcie Natalki,przez ostatnie 3 dni wogóle nie chciała jeść i teraz dopiero doszłam dlaczego,otóż zaczęłam podawać jej większą porcję mleka (tak jak pisze na opakowaniu 21.gif ) bo myslałam że przestanie rosnąć waga,a ona NIE wyła niemiłosiernie,poprostu brzuch ją bolał i kupki nie mogła zrobić

dziewczyny które karmią sztucznie powiedzcie proszę ile wasze dziecko je,a jakich ilościach i co ile godzin?
madame
witajcie Kobietki icon_smile.gif
Wydaje mi sie, ze i my zaczynamy miec problem z kupkami - Jagódka wczoraj zrobila tylko jedna przez caly dzien!! Jest tylko na piersi. Powiedzcie czy ktores dzieciatko tez tak ma??

Wszystkim choroszkom zyczymy ZDROWKA!
mariolkaka
witam,

dodorka cieszę sie że i Ty do nas dołączas, ale nadal nie ma wszytkich dziewczyn 32.gif

Efi witaj!!!!

karola
to raczej od powietrza i grzania w domu, bo u nas jest tak samo, mały ma zawalony nosek, ale nie jest to wydzielina, a suche zasmarkańce, ps. Zuzia i ja mamy tak samo 29.gif

madame to nic złego, moja Zuzka była na piersi tylko i potrafiła po 3-4 dni kupki nie robić, a potem jak już zrobiła 37.gif

mój mały głodomor za to robi co jedzenie 37.gif i bąki tez wali cały czas, czasem gładko czasem idzie ciężko,zależy.... ale nie wiem od czego. Za to ulewa nadal, a do tego potrafi nawet godz. po jedzeniu wymiotowac, nie nadążam już go przebierać i prać, nie weim skąd to, ale jutro zamiast na szczepienie idziemy do lekarza, od razu zobaczy mu tą buźkę bo nadal jest nieładna.

A mi wczoraj pod prysznicem wyobraźcie sobie zrobił się mały krwiaczek na bliźnie i to namiękło od wody i pękło,a ze środka wlazła jakas czarna kulka 37.gif a dziś od rana boli mnie szew, ale co najśmieszniejsze nie w tym miejscu co to się stało, ale w drugim końcu, porąbane to jakieś. Jutro maż bierze wolnei idę do gina, oby nic mi się tam nie działo, bo jeszcze mi tego brakuje... 32.gif
inka281
Witamy na nowym wÄ…tku.
oliwka1983
Dzień dobry icon_smile.gif

mariolkaka przytul.gif

Ja dziś wyszłam ze szpitala, wczoraj o 1 w nocy mnie pogotowie zabrało bo dostałam krwotoku, skrzepy ze mnie leciały 41.gif
USG zrobili i musieli wyłyżeczkowac bo coś jeszcze zostało po porodzie. Masakra nie uśpili mnie tylko znieczulenie ogólne bo wcześniej jadłam i nie mogli z zabiegiem czekać bo za bardzo krwawiłam. Trochę mnie bolało. Wzięli skrzep do badania i za 2 tyg. wyniki. W ogóle jakiegoś lekarza z domu sprowadzili bo były 2 porody i cesarka.
Na szczęście już jest ok.

Pozdrawiam icon_smile.gif
oliwia7
Oliwka1983 bidulko, strasznie współczuję przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Mariolkaka koniecznie idź do gina bo to co Ci się robi z tą raną jest co najmniej dziwne. Daj znać co to było.

Madame
Oliwia robiła kupki nawet co 6 dni i pediatra mówiła, że jeśli są obfite to wszystko ok. Po prostu masz tak wartościowe mleko, że Jagódka całe wchłania icon_smile.gif

Kat25, Pearl dużo zdrówka dla Was!!!

Efi i Zosiu witajcie kochane icon_smile.gif
oliwka1983
Nieźle się wystraszyłam :/

A mojej Espumisan w kroplach podaję i pomaga na te kolki icon_smile.gif Jeszcze dostała takie krople na uczulenie.
oliwia7
Oliwka1983 wcale się nie dziwię, że się przestraszyłaś... Najważniejsze, że to już za Tobą!!! Ja mam Esputicon na kolki i wydaje mi się, że wygodniej się go podaje niż Espumisan (jego też mam). Daję małemu 1-2 kropli bezpośrednio do buźki i bardzo Mu pomaga. Tak na marginesie to już dawno Mu nie musiałam dawać bo (nie zapeszając) nie miał kolek 03.gif
aska24
Dziewczyny a te kropelki na kolki to mozna podac bez konsultacjji z pediatra?
Madzienka
Witajcie!!!!

My też meldujemy się na nowym wątku!!!! 06.gif

Dzisiaj u nas sądny dzień...wieczorkiem dzwonimy do szpitala w sprawie odczytu Hltera naszej Julci!!!! 37.gif Trzymajcie kciuki!!!!

Efi i Tosieńka witajcie!!!!

CYTAT(Pearl74 @ Tue, 27 Jan 2009 - 14:30) *
Dziewczynki, czy któraś z Was kupowała może nawilżacz?. Może mogłaby jakis polecić, człowiek niestety nie ma czasu teraz szukać w necie.

Pearl my mamy nawilżacz!!!!Jestesmy bardzo z niego zadowoleni a mamy taki... https://www.ceneo.pl/954054

Oliwia
Esputicon dostałaś na kolki???? 41.gif a my na ulewanie 37.gif ja chyba tą pediatrę w przychodni uduszę...na szczęście podałam jej raz i odstawiłam!!!!!

oliwia7
Madzieńka ESPUTICON jest związkiem eliminującym gazy z przewodu pokarmowego. Podany doustnie łagodzi wzdęcia. Wskazania:

aerofagia (jest to nadmierne połykanie powietrza, czego skutkiem jest wzdęcie brzucha oraz głośne i częste odbijanie), wzdęcia, nadmierna ilość gazów w jelitach. Nie wiem czy ma to związek z ulewaniem. Na ulewanie My musieliśmy kupić dla Kordusia SINLAK. Kosztuje powyżej 20 zł i jest sprzedawany bez recepty.

Åšliczna ta Twoja Julcia icon_smile.gif Trzymam kciuki za wyniki!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Aśka możesz go kupić bez recepty w aptece i spokojnie bez konsultacji z pediatrą możesz podawać. Na pewno nie zaszkodzi!
oliwka1983
aska24 Espumisan jest do podawania od 1 miesiąca ale ja i tak konsultowałam z pediatrą, wolę na własną rękę niczego nie podawać.
basiaw
Cieszę się że jest nas coraz więcej i od razu proszę Dodorka, Inka, Efi i Madzienka wyślijcie dane Waszych dzieciaczków.
My dzisiaj po wizycie i jest lepiej miał stawiane jeszcze raz bańki i do piątku ma wszystko wykaszleć, oby tak było.

Oliwka jejku biedna Ty jesteÅ›, a jak siÄ™ dziÅ› czujesz?
Mariolkaka napisz też co u Ciebie po wizycie u pediatry i u gina.
Madziara78
CYTAT(Madzienka @ Wed, 28 Jan 2009 - 14:30) *
Witajcie!!!!

My też meldujemy się na nowym wątku!!!! 06.gif

Dzisiaj u nas sądny dzień...wieczorkiem dzwonimy do szpitala w sprawie odczytu Hltera naszej Julci!!!! 37.gif Trzymajcie kciuki!!!!

Madzieńka my też zaciskamy kciuki i czekamy na wieści!!!!

Pozdrawiamy wszystkie dzieciaczki i ich mamusie!!!! Śliczne macie maleństwa- aż się napatrzeć nie można 06.gif 03.gif 03.gif
oliwka1983
Dziś już się super czuję już brzuch nie boli icon_smile.gif Ale i tak muszę się oszczędzać. W piątek do mojego gina idę z wypisem ze szpitala.

Pozdrawiam icon_smile.gif
beata_77
Efi ogromne gratulacje raz jeszcze. Witajcie !!!!!!

Jalla
Lepiej późno niż wcale icon_wink.gif - również melduję się na nowym wątku! icon_biggrin.gif

Oliwka, współczuję przeżyć. Dobrze, że już czujesz się lepiej!

Madzienka, i jak wyniki? Mam nadzieję, że wszystko dobrze!

Mariolkaka, u nas z buźką tak samo. Dzisiaj rano posmarowałam mu kremem Emoilum (chociaż położna mówiła żeby buzi niczym nie smarować), ale miałam wrażenie, że skóra jest aż za bardzo przesuszona, a przecież to na pewno musi małego szczypać. Mam obawy, że to może być alergia. U Kajtka też się zaczęło od krostek na twarzy.
Na szczepienie jesteśmy umówieni dopiero na 10 lutego, ale chyba tak długo nie wytrzymam i podejdziemy wcześniej do pediatry żeby obejrzała tą buźkę.

Na dodatek dzisiaj Tymek zrobił popołudniu zieloną kupkę, ale przyznaję, że ostatnio sobie pozwoliłam na odstępstwa w diecie. icon_redface.gif

A od wczoraj jestem słomianą wdową, bo mąż w delegacji w Warszawie. Wróci dopiero w piątek wieczorem 37.gif A w piątek mamy umówionego alergologa dla Kajtka, więc będę musiała ja z nim jechać i jeszcze ciągnąć Tymka.

Tymek wczoraj wisiał na cycku od 17 do 20 prawie non stop, a jak go próbowałam odstawić to się darł. Już myślałam, że też ma jakieś kolki, ale o tej 20 się poddałam i dałam mu 60 ml sztucznego mleka. Wypił wszystko i momentalnie zasnął. Spał 4,5 godziny! A ja o godz. 22-ej odciągnęłam sobie 50 ml pokarmu. Dzisiaj znów po 17 wisiał na cycku i po kapieli dałam mu ten odciągnięty. No, ale i tak jeszcze musiał później possać pierś żeby sobie zasnąć. icon_rolleyes.gif
Teraz Kajtek się kąpie, więc zmykam go wycierać.
Jalla
Zapomniałam napisać, że wczoraj byliśmy z Tymkiem u okulisty (badanie po fototerapii). Jak na razie wszystko ok, ale za miesiąc mamy się zgłosić na badanie ponownie.
Spotakaliśmy tam kobitkę, którą poznałam w szpitalu. Nasze maluchy razem leżały pod lampami i głównie o tym wtedy rozmawiałyśmy. A teraz się zgadałyśmy, że:
- też ostatnio była chora. Mówiła, że myślała, że umrze, a ja jak byłam chora to miałam podobne odczucia.
- jej synek urodził się dokładnie tego samego dnia co Tymon,
- dała synkowi na imię Tymoteusz 04.gif
- mieszkajÄ… na tym samym osiedlu co ja!
Nawet nie wiecie jak się z tego wszystkiego śmiałyśmy. 03.gif
Pearl74
Witajcie wieczorkowo

Niestety mój M. zamiast lepiej się czuć, czuje się coraz gorzej. Chciałam mu zamwic wizytę domową, ale cóż próżne starania, w przychodni nikt nie odebrał telefonu:( Mały leciutko pokasłuje, oby to nie rozwinęlo się w coś gorszego 41.gif. Za to Dawid jakby trochę lepiej.

Oliwka-wracaj do zdrówka

Oliwia7- wiesz, chyba kupię Esputicon. Po co mały ma się męczyć, jak można mu ulżyć. Sama też będę pić nadal koperek włoski. Moż0e wszystko razem będzie miało lepszy efekt niż do teraz.



Magdula
Oliwka aż mnie dreszcz przeszedł jak czytałam co ci się przydarzyło. przytul.gif

Pearl wracajcie szybko do zdrowia! I przede wszystkim ty i Damianek nie dajcie siÄ™ chorobie!
Co do przychodni to nasza też teraz tak oblegana że z dodzwonieniem się jest bardzo kiepsko.

Jalla to macie z Tymkiem swoich sobowturów 04.gif

Mariolkaka, Jalla wy macie problem z wysypką na buźkach, a Maryś od dziś rana ma czerwone kropki na pupie. Zaczęłam jej to sypać mąką ziemniaczaną ale sama nie wiem czy to odparzenie czy alergia?

Basia cieszę się że jest lepiej icon_smile.gif
Dodorka
hej dziewczyny uwaga chwalÄ™ siÄ™:

Natalka



moje wszystkie szczęścia



siostrzyczki




mała księżniczka



szczerbaty uśmiech



o tak już umiem




dziewczyny przepraszam że tak duzo ale nie mogłam się zdecydować
Dodorka
Oliwia bardzo ci współczuje przezyć,trzymaj się cieplutko

Madzienka i jak wyszedł Holter?

dziewczyny a co do buźki to u Natalki jest to samo ,to wygląda jak pryszcze i są suche policzka a nazywa się to trądzikiem niemowlęcym,byłam u lekarza i mi powiedziała bo ja myslałam że ma uczulenie na mleko,i nie wolno tego smarować kremami i samo schodzi do 6 miesiąca
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.