To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wózek X-LANDER 3-kołowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

danuko
Zdecydowanie odradzam kupowanie wszystkim wózków firmy X-LANDER 3 kołowego, jest bardzo niestabilny, a przednie skrętne koło podczas nierówności ( co zdarza sie co parę chwil ) skręca się w kierunku poprzecznym do kierunku prowadzenia wózka , i wtedy wózek sie wywraca w lewo lub prawo, co wiadomo czym grozi , dlatego apeluje do wszystkich o dokładną analizę ! ! !
ATTA
Oj, nie zgadzam się z Tobą, może trafił Ci się wyjątkowy bubel.Ja mam X-landera trójkołowego XT już prawie dwa lata i jestem badzo, ale to bardzo zadowolona.Jeździmy nim wszędzie.
Może w Twoim przypadku potrzebna jest reklamacja wózka ?
Govanna
ja równiez jestem z x-landera bardzo zadowolona , najpierw mielismy terenówke, sprawdziła sie w 100 %, mimo to wymienilismy własnie na trójkolowca bo jest skretny i swietnie lekko sie prowadzi ,nawet po sniegu , a jakosc super!! to pierwsze koło ma blokade do uzycia na nierównym terenie , moze wystarczy jej uzyc, lub jak wyzej radzi ATTA powinnas złozyc reklamacje
Edytkax
x landera nie miałam, przymierzałam tylko się do jego kupna i rzeczywiście wydawał mi się wywrotny ale to była opinia po przejechaniu w kółko po sklepie icon_wink.gif Co do skrętnych kółek pojedynczych w wózkach to na nierównych powierzchniach trzeba włączyć blokadę koła bo to normalne, ze zawsze po zetknięciu sie z przeszkodą koło więc wykręca albo zatrzymuje i wtedy mocniejszym ruchem można wyrzucić dziecko i to raczej nie ma wile wspólnego z firmą tylko taka uroda skrętnych kółek ;(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.